Видео


pellumbat e benit 3200437178pellumbat balli qafkuq roc papaz elbasani BENI

Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 20,351
Добавлено: 4 года
Длительность: 2:43
Комментарии: 21

Тэги для этого Видео:  Найти больше видео в категории: "People"
Видео загрузил: benpellumbaxhiu67
Показать больше видео, загруженных benpellumbaxhiu67


Похожие видео:

Pellumbat e Arjanit
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 18882
Pellumbat te Arjanit
PULLUMBAT E LULIT ASTI 1
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 11136
Ballij Elbasani Genti (Rimini)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 5081
Albanian higflyer and long flyer pigeons ...
bim karaj
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 7864
Caricato con Free Video Converter da Freemake http://www.freemake.com/free_video_converter/
Pellumbat me saltro !!!
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 7344
Highflyers Pigeons Albanian!!!
MACEDONIAN SYDNEY DONEKS / AKURUK 2011
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 27269
BRISKO AKURUK'S - 2011 PART 5
pellumbat e benit 3200437178
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 10501
pellumbat balli qafkuq roz papaz elbasani BENI
pellumbat e isos
Рейтинг Рейтинг Рейтинг РейтингРейтинг
Просмотров: 23068
Pellumbat e Elbasanit. (Balli, Qafkuq, Papaz, Rroc)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 26142
Shifni dhe shijoni pellumbat origjinale te Elbasanit. Keto jane pellumba qe ngrihen dhe zhduken ne ajer per 10-12 ore.
Pellumbat e Nazimit nga Smira 1.mpg
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 14993
Balli Elbasani Charli
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 6211
ballij elbasani genti rimini 1
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 3569
Pellumba Hundera vendi zamo Kucove
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 25328
0692057071 0962102760
Tiplerat e Drinit Ferizaj - Belgjik
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 11897
Tiplerat e Drinit Ferizaj - Belgjik
Dragan Cavic - odgajivac pomeranskih gusana
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 424423
Odgajivačnica golubova rase Pomeranski gušan, vl. Dragan Čavić Filipa Višnjića 1, Šid tel. +381 (0)22/ 715 - 525 mob. +381 (0)63/ 77 - 67 - 998
Pellumbat Balli 2012. (6 zogj Balli) .mp4
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 3613
Kete race e gjejme me dy lloj konstruktesh: me trup te vogel dhe me trup mesatar Llojet sipas Ngjyrave (1). Te bardhe, qafkuq dhe buze te kuqe (2)....
rana zahid kay pakistani kabootar in south korea ilsan9 파키스탄 비둘기
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 27808
rana zahid south korea main pakistni hight fly kabuter rakhtay hain anyone mail me ............. mughal5816@yahoo.com 비둘기에 관심 잇는 분 언데자 연락 하시져...
ballit e Nitit .
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 1636
Pellumbat Pus Mezin Vlore 2013
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 4005
Pellumbat Pus Mezin Vlore 2013
Pellumbat e nardit itali 2
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 9819
Srpski Visokoletaci : Sasa i Sinisa - Jagodina SRB 34
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 26359
Takmicenje golubara
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 37870
Takmicenje golubara Sombor
Pellumba Ballinj . BAci Burrel 6.
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 2979
Stevan Dozet o prevrtacima
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 28892
"Nebeske balerine" , naziv je jedne od emisija RTS-a Moj Ljubimac, koja je prikazana 17.07.2011. na ovoj TV. U pitanju su golubovi umetnickog leta...
Zone e Lire - TUNA RIKTHIMI (15 shkurt 2013)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 795395
Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Arian Cani, cdo te premte 21:00 ne RTVKLAN & KLANHD

Комментарии:

Автор benpellumbaxhiu67 (3 года)
@benpellumbaxhiu67

Автор albvizioni (2 года)
sa kushton cifti i mire, e kam fjalen cift origjinal dhe jo i shartume?

Автор benpellumbaxhiu67 (3 года)
o BLEDAR609 .PO DESHE KRYKUQ KAM MERR NE TELEFON.KU RRI NE ELBASAN.

Автор Lordi Kangal (3 года)
pash zoten se une jam prej shkodre kam tesh 22 vjet qe merreme me
mbarshtimine hunderrave deshta me dit ca bajn kta ballinjt ma a bin ne
saltro aaa

Автор official Luss (1 год)
bobobo sa mburresh ti beniii

Автор TheAplacr4zy (2 года)
sabene cifti.6983112478

Автор noshikeq (3 года)
ka lezet balliu...pllumi ma i mir ne bot...vec mos fishkelle aq shum se na
corientove fare apo e ban per te mos shkuar sy? hahahaha suksese te
metejshme..

Автор benpellumbaxhiu67 (2 года)
une jam elbasanlli dhe ty te njof mire.pyt xhajen tat dhe babin tat e kam
njofte.kemi pas pullumat e pare, arti e di ne jemi lushnjani tek kryqzimi
cerriku.

Автор Lordi Kangal (3 года)
deshta me dit qo se i shitni ndonji se kam qef me i ba per qef disa

Автор bledar609 (3 года)
un rri ne milano edhe jemi patriot nga elb

Автор lerbi shkodrani (2 года)
nga i paske kap kto pellumat e shok se qeken te papam fare, nga elbasani je
ti shoku?

Автор Rudi Shehu (1 год)
hallall..shumepulluma t'bukur ...komplimente..

Автор MsBeratsi (4 года)
allall mo shoku i paske te papam keta qafkuqt .... bravo

Автор bledar609 (3 года)
i paske shum te bukur e shoku po si i bahet per nai krykuq

Автор benpellumbaxhiu67 (2 года)
pullumat jane origjinal puro asa.une shes po deshe flasim ne telefon numrin
e ke tek vidjo,ja kalofshe mire.

Автор hosia09 (1 год)
Pellumba Mistreca ku mund te gjenden??

Автор AL BAN (1 год)
marshalla qekan

Автор molosa jugu (3 года)
nuk ka si balliu elbasanit...ta kenaqin synin vec ne pamje lene per ajer qe
jan te papam fare..

Автор Arbenjanji Iris (23 дня)
E paske dhjer muabetin me keto qe ke fol, me mire te mos kishe fol dhe
vetem te filmoje. PELLUMBAT NUK SHIHEN NE TOK, POR NE AJER, AI QE KA
MUSHKRI TE NGRIHET DHE TI REZISTOJ TRYSNIS MBI 1500 m`

Автор albvizioni (4 месяца)
Cfare prefiksi eshte ky telefoni?

Вставка видео:

URL 
Ссылка 

Поиск Видео

Top Видео

Top 100 >>>

Видео

Seo анализ сайта