Видео


pellumbat e benit 3200437178pellumbat balli qafkuq roc papaz elbasani BENI

Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 20,074
Добавлено: 3 года
Длительность: 2:43
Комментарии: 21

Тэги для этого Видео:  Найти больше видео в категории: "People"
Видео загрузил: benpellumbaxhiu67
Показать больше видео, загруженных benpellumbaxhiu67


Похожие видео:

Pellumbat e Arjanit
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 18412
Pellumbat te Arjanit
bim karaj
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 7456
Caricato con Free Video Converter da Freemake http://www.freemake.com/free_video_converter/
pellumbat e benit 3200437178
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 10317
pellumbat balli qafkuq roz papaz elbasani BENI
PULLUMBAT E LULIT ASTI 1
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 10082
Pellumbat e Darios -Saranda_ALBANIAN SCREEN ORKIDEA
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 6275
Regjisor: Amos Zaharia, Gazetar: Andi Bica, Operator: Nino Djali, Montazhi: Adi Alikaj.
Ballij Elbasani Genti (Rimini)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 4961
Albanian higflyer and long flyer pigeons ...
Pellumba Hundera vendi zamo Kucove
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 25109
0692057071 0962102760
ballit e Nitit .
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 1605
Pellumbat Pus Mezin Vlore 2013
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 3644
Pellumbat Pus Mezin Vlore 2013
MACEDONIAN SYDNEY DONEKS / AKURUK 2011
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 26752
BRISKO AKURUK'S - 2011 PART 5
Pellumbat e Nazimit nga Smira 1.mpg
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 14932
Stevan Dozet o prevrtacima
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 28392
"Nebeske balerine" , naziv je jedne od emisija RTS-a Moj Ljubimac, koja je prikazana 17.07.2011. na ovoj TV. U pitanju su golubovi umetnickog leta...
Srpski Visokoletaci : Sasa i Sinisa - Jagodina SRB 34
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 26064
kole sampiono.mp4
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 40778
intervju na naj jakiot golubar vo Stip a mozebi i vo Makedonija ( pa i posiroko vo Evropa ) KOLE the CHAMPION
Dragan Cavic - odgajivac pomeranskih gusana
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 414036
Odgajivačnica golubova rase Pomeranski gušan, vl. Dragan Čavić Filipa Višnjića 1, Šid tel. +381 (0)22/ 715 - 525 mob. +381 (0)63/ 77 - 67 - 998
Tiplerat e Drinit Ferizaj - Belgjik
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 11458
Tiplerat e Drinit Ferizaj - Belgjik
Takmicenje golubara
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 37336
Takmicenje golubara Sombor
Zone e Lire - TUNA RIKTHIMI (15 shkurt 2013)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 781459
Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Arian Cani, cdo te premte 21:00 ne RTVKLAN & KLANHD
BALLI ELBASANI ,PULLUMBAT E BENIT 2012! TEL 3200437178
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 3419
ballij elbasani genti rimini 1
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 3471
Balli Elbasani Charli
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 5891
Al Pazar 13 Prill 2013 Pj.2 - Vizion Plus - Humor
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 56082
http://www.vizionplus.tv/ https://www.facebook.com/albanianpazar Show i perjavshem i humorit ne Vizion Plus. Nen drejtimin e Agron Llakaj.
pellumbat e kliment veshos pogradec
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 12126
pellumba shpejtesie
Pellumbat me saltro !!!
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 7122
Highflyers Pigeons Albanian!!!
pellumbat e vanit
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 7558

Комментарии:

Автор benpellumbaxhiu67 (3 года)
@benpellumbaxhiu67

Автор albvizioni (2 года)
sa kushton cifti i mire, e kam fjalen cift origjinal dhe jo i shartume?

Автор benpellumbaxhiu67 (3 года)
o BLEDAR609 .PO DESHE KRYKUQ KAM MERR NE TELEFON.KU RRI NE ELBASAN.

Автор Lordi Kangal (3 года)
pash zoten se une jam prej shkodre kam tesh 22 vjet qe merreme me
mbarshtimine hunderrave deshta me dit ca bajn kta ballinjt ma a bin ne
saltro aaa

Автор official Luss (1 год)
bobobo sa mburresh ti beniii

Автор TheAplacr4zy (2 года)
sabene cifti.6983112478

Автор noshikeq (3 года)
ka lezet balliu...pllumi ma i mir ne bot...vec mos fishkelle aq shum se na
corientove fare apo e ban per te mos shkuar sy? hahahaha suksese te
metejshme..

Автор benpellumbaxhiu67 (2 года)
une jam elbasanlli dhe ty te njof mire.pyt xhajen tat dhe babin tat e kam
njofte.kemi pas pullumat e pare, arti e di ne jemi lushnjani tek kryqzimi
cerriku.

Автор Lordi Kangal (3 года)
deshta me dit qo se i shitni ndonji se kam qef me i ba per qef disa

Автор bledar609 (3 года)
un rri ne milano edhe jemi patriot nga elb

Автор lerbi shkodrani (2 года)
nga i paske kap kto pellumat e shok se qeken te papam fare, nga elbasani je
ti shoku?

Автор Rudi Shehu (1 год)
hallall..shumepulluma t'bukur ...komplimente..

Автор MsBeratsi (3 года)
allall mo shoku i paske te papam keta qafkuqt .... bravo

Автор bledar609 (3 года)
i paske shum te bukur e shoku po si i bahet per nai krykuq

Автор benpellumbaxhiu67 (2 года)
pullumat jane origjinal puro asa.une shes po deshe flasim ne telefon numrin
e ke tek vidjo,ja kalofshe mire.

Автор hosia09 (1 год)
Pellumba Mistreca ku mund te gjenden??

Автор AL BAN (1 год)
marshalla qekan

Автор molosa jugu (3 года)
nuk ka si balliu elbasanit...ta kenaqin synin vec ne pamje lene per ajer qe
jan te papam fare..

Автор Arbenjanji Iris (4 дня)
E paske dhjer muabetin me keto qe ke fol, me mire te mos kishe fol dhe
vetem te filmoje. PELLUMBAT NUK SHIHEN NE TOK, POR NE AJER, AI QE KA
MUSHKRI TE NGRIHET DHE TI REZISTOJ TRYSNIS MBI 1500 m`

Автор albvizioni (3 месяца)
Cfare prefiksi eshte ky telefoni?

Вставка видео:

URL 
Ссылка 

Поиск Видео

Top Видео

Top 100 >>>

Видео

Seo анализ сайта