Видео


HYSNI ALUSHI nuse te percjell babaiРейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 2,459,390
Добавлено: 2 года
Длительность: 5:30
Комментарии: 450

Тэги для этого Видео:  Найти больше видео в категории: "Entertainment"
Видео загрузил: shqipjamaster
Показать больше видео, загруженных shqipjamaster


Похожие видео:

Fatmir Shahini - Le te thojn Pijanec (Official)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 1428428
Edmond Muho VAJZE CAME ( SHQIPJA MASTER Production)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 194389
DO TA GJENI NE KASET DHE CD VETEM NGA SHTEPIA DISKOGRAFIKE SHQIPJA MASTER.
Luziana - Nuse une e ti dhender (Official)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 497791
JULI CENKO - CUPA PER BABANE ( SHQIPJA MASTER Production)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 592969
DO TA GJENI NE KASET DHE CD VETEM NGA SHTEPIA DISKOGRAFIKE SHQIPJA MASTER.
Marjola ft. Jurgen Kacani - Kolazh (Official Video HD)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 2018065
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Eduart Dëma - Do ta marr nusen came
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 946285
ARTIOLA & PONI - FOL SHQIP
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 7513642
Music: Artiola Toska Lyrics: Artiola Toska Arrangement: Alban Furtuna Video: Supersonic Production & Alexander Publishing : Super Sonic Shpk All...
cu ngrita me nate....pogonishtja me e bukur...
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 1505434
Mariola Kacani ft Jurgen Kacani - Valle popullore (Musical-Fest)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 1092605
Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare. YouTube Subscribe: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=musicaltval...
Paro - Nuse moj tu befte nena (Official Video HD)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 1038909
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Video by MAX Production Muzika: Alban Hoxha
Irini Qirjako & Enkelejda Arifi - Nusja jone cameri
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 419817
Produksion i Musical TV
Enkeleda & Hysni Alushi - Mall per Cameri
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 455960
Ekskluzivisht nga Super Star Records https://www.facebook.com/SuperStarAlbania
Irini Qirjako - Te uron babai dhe nena
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 331678
Produksion i Musical TV
NE NJE FLAMUR TE PANDARE (E. Arifi ft. K. Tusha ft. S. Kolonja ft. I. Shaqiri ft. N. Nikprelaj)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 1550566
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip Teksti: Agim Doci Muzika dhe Orkestrimi: Edmond Zhulali
RENATO JAHO - KAFE PA SHEQER ( OFFICIAL VIDEO )
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 1331955
Music:Adrian Hila Lyrics: Nexhip Seraj Buy NOW! iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/kafe-pa-sheqer/id670145748 Publishing : Super Sonic...
Hysni ALUSHI - Dhender ne Paramithi.
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 132498
Hysni ALUSHI - Dhender ne Paramithi.
Enkelejda Hysni Alushi - Cameri Nuse Me Halle
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 154024
PONI - XHAN XHAN ( Official VIdeo )
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 1192126
Buy NOW ! iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/xhan-xhan!/id676318943 Music: Klodian Qafoku Lyrics: Poni Arrangement: Klodian Qafoku Video...
Eglantina Toska ft. Enkel Kasemi - Pipezat e reja (Official Video HD)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 314085
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip Realizuar nga Max Production (http://www.maxproduction.net)
Marjola ft. Jurgen Kacani - Ta mbajme gjalle amanetin (Official Video, HD)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 1063872
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip Realizuar nga Max Production
SILVA GUNBARDHI & ROVENA IBRAHIMI - Gjitonen qe kisha prane, 100 VJET MUZIKE
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 918270
Nata e Vitit të Ri, LIVE nga Teatri i RTVKLAN në KLANHD & TVKLAN. Një program nga Pandi Laco, Adi Hila dhe Bledar Laco Copyright TVKLAN
Luan Rrapushi - Mbi Qerpikun Tënd
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 925311
http://www.facebook.com/pages/Alb-Studio/346550369744 http://www.facebook.com/pages/Alb-Studio/346550369744 Luan Rrapushi - Mbi Qerpikun Tënd Luan...
Marjola ft. Nazif Cela - Bije e babait
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 564817
Enkelejda Alushi - Dhender behesh sot
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 185175
Produksion i Musical TV
Marjola ft. Jurgen Kacani - Do te marr ta kam bere ben' (Official Video HD)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 1157760
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip Realizuar nga Max Production

Комментарии:

Автор shqipjamaster (2 месяца)
HYSNI ALUSHI nuse te percjell babai 

Автор sabriina bush (3 дня)
THE ORIGINAL ILLYRIAN WERE FOUND IN IN SOUTH OF ALBANIA 229-BC
BEFORE THE ROMANS IN ITALY BUT HISTORY BURRED THEM
I RESEARCHED AND SOUTH ALBANIANS ARE TOLERANCE AND OPEN MINDED PEOPLE
RICHER AND RELAXED PEOPLE JUST LIKE THE GREEKS SIMILAR CULTURAL SPECIALLY
VISIT SARANDA.VLORA DHERMI.HIMARA. BERAT DURRES ELBESAN. 

Автор Heset Luta (1 месяц)
nuk eshte e leht kjo po shume e veshtire
shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Автор shqipjamaster (1 год)
HYSNI ALUSHI nuse te percjell babai 

Автор Klodiana Emini (2 месяца)
Shm shm prekese Baba len vajzen princeshen e tij ne dor te tjetrit vetem
nje baba i verte e din at dhimbje 

Автор denisa nguli (2 месяца)
sa e bukur qe eshte

Автор I LOVE SHQIPERI (14 дней)


Автор katerina nikolla (17 дней)
Bravo,xhaxhi Hysni...

Автор David Eleuftheriou (20 дней)
Shum e mire kenga hysni shum e mireeeee 

Автор shqipjamaster (1 год)
HYSNI ALUSHI nuse te percjell babai 

Автор suzi prelaj (2 месяца)
kur me mbushen syte me lot tn qe jam beqare se imagjinoj sa do qaj kur
tmartohem ... kenga e mrekullueshmeee e kam shkarkuar dhe vtm i bej replay

Автор mondi cejne (1 месяц)
Check out this video on YouTube:

Автор Engjelli Engjellii (2 месяца)
si mund ti besh dislike kesaj kenge se kuptoj :(

Автор shqipjamaster (1 год)
HYSNI ALUSHI nuse te percjell babai 

Автор Aldis Selimi (1 месяц)
HYSNI ALUSHI nuse te percjell babai: http://youtu.be/1lSrtIy_k5g

Автор Klodian Cela (2 месяца)
Enveri vdiq e dhane ne lajme .Ju akoma frike keni qe kendoni keto 

Автор ale muca (1 месяц)
shume e buker

Автор Artur Prifti (3 месяца)
Ne keto caste na falet ndjenje te mire.

Автор Naxhije Merko (2 месяца)
ma e bellissimo 

Автор nailinda (2 месяца)
Cameeeeriiiiaaaaa........e ndezi dasmen.......

Автор blue eye (2 месяца)
Te kendofte zemra e vec gezime pacit!!

Автор Adi Mlloja (2 месяца)
HYSNI ALUSHI nuse te percjell babai: http://youtu.be/1lSrtIy_k5g

Автор shqipjamaster (1 год)
HYSNI ALUSHI nuse te percjell babai 

Автор Stiljano ruci (3 месяца)
shume fantastikeeeeeeeeeeeeee

Автор Romina Ahmeti (4 месяца)
kenge e pa "vdekshme"perdite ta degjosh te emocionon..

Автор Topciu Edmond (4 месяца)
dasme came e vecante I lum dora e goja kengetarit dhe familjes qe e
mbeshtetin ,me trashegime

Автор Adi Mlloja (2 месяца)
HYSNI ALUSHI nuse te percjell babai: http://youtu.be/1lSrtIy_k5g

Автор armi a (4 месяца)
shum e bukurrr kjo kenge , na boni me qajte 

Автор Aurela Elson (3 месяца)
je i nadhe

Автор HOTEL ROZAFA VELIPOJE HOTEL (4 месяца)
Ndjesi e mrekullueshme..

Автор shqipjamaster (1 год)
HYSNI ALUSHI nuse te percjell babai 

Автор naunial@live.com (4 месяца)
Meravigliosa.....Mi piace tanto---

Автор arben gjini (5 месяцев)
Shume prekse .... Komplimenti!!!
Nuk ka fjale qe mund te shpreh emocionin qe trasmeton kjo kenge .... E
papare 😊😊😊

Автор Taulant Ikonomi (1 месяц)
4444444444444444444444

Автор beed boys (6 месяцев)
ne qe martojme vajza kur degjojme kengen tuaj nuse te percjell babai na
emocionon. te lumte goja 

Автор Besmir Qerimi (5 месяцев)
ate dhendrin, sikur e keni mar borxh :P

Автор DjHekurani Minaj (9 месяцев)
kjo keng esh ajo cka do cdo baba te thot ne dasmen e vajzes tij. hopaaa
hopaaa

Автор robi roki (5 месяцев)
zakonin me te dhjere qe kan shqipot eshte hedhja e lekeve ne valle.Zakon
osman dhe arab, edhe kush? me fukarenjte e qelbur te ballkanit hedhin pare
si pasanik

Автор Shkendija Sulejmani (2 месяца)


Автор Ntonalt Rustemi (4 месяца)
ajdeee SHQIPE

Автор AEK PIREAS (4 месяца)
FAMILJARISHT KENDOJN KETA .......AUHUAHHUAU

Автор silvan natha (5 месяцев)
c'te them.kam binjake goca

Автор shqipjamaster (1 год)
HYSNI ALUSHI nuse te percjell babai 

Автор Zan Hysa (5 месяцев)
Une jam nje admirues i muzikes folklorike shqiptare-ne pergjithesi dhe ne
vecanti preferoj muziken folklorike te jugut vecanerisht ato te treves se
Camerise gjthsh ate te shqiperise se mesme vecanerisht m. flkl. te zones se
elbasanit kenget qytetare te Elbasanit dhe zones se Suloves qe eshte
vendlindja ime ndersa Paramithia Cameri eshte vend. lindja e babait tim.
Nga kengetaret Cam une kam disa preferenca por me i preferuari eshte
kengetari Hysni Alushi te gjitha kenget e tij shquhen per tekst kompozim
dhe interpretim te nje niveli sh. te larte te pakrahasueshem dhe perle mbi
perlat eshte kenga qe i kushtohet dasmes se vajzes se tij-te titulluar;;
Nuse te percjell babai' ku percjell emocione sh te forta te artdashesit
esimpatizantet e tij une e simpatizoj kte kengetar si nje yll i rralle ne
gjeneraten e kengetarve ne te cilen ai perket.*********************10

Автор Klaid Shoshi (3 месяца)


Автор lonesumtee (5 месяцев)
Sa e bukur!

Автор habil bashaliu (4 месяца)
super keng dhe vidio_klip i mrekullueshem bravo...

Автор Dare to be Different Dare to be yourself (10 месяцев)
thjeshte ee papare :)

Автор hajdar kasa (6 месяцев)
shume kenge e bukur mallengjyese bravo rrogozhina jemi krenar per juve

Автор Eleni P. (6 месяцев)
Shum kenge bukur! <3

Вставка видео:

URL 
Ссылка 

Поиск Видео

Top Видео

Top 100 >>>

Видео

Seo анализ сайта