Видео


Jeta Xharra - live ne emisionin Oxygen IJeta Xharra - live ne emisionin Oxygen I

Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 63,608
Добавлено: 4 года
Длительность: 14:57
Комментарии: 13

Тэги для этого Видео:  Найти больше видео в категории: "Music"
Видео загрузил: Yvete Sue
Показать больше видео, загруженных Yvete Sue


Похожие видео:

Jeta Xharra - live ne emisionin Oxygen II
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 59907
Jeta Xharra - live ne emisionin Oxygen II
OXYGEN PJESA 3 06.12.2013
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 9183
Milaim Zeka Ne Oxygen
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 203088
Milaim Zeka Ne Oxygen RTK RTK Public Broadcaster: Radio Televizioni Kosoves
Gëzim Bimbashi imiton politikanët - KTV Oxygeni Festiv 2014
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 250746
Gëzim Bimbashi imiton politikanët - KTV Oxygeni Festiv 2014
PROMO OXYGEN 28.06.2013 ora 20:15 në KTV
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 36651
Të ftuar : Bujar Gashi -- Explore Kosovo Leonora Poloska -- Këngëtare Anton Cena - Polic dhe xhudist Kuizi: Besnik Ramadanaj dhe Valmira Vranovci
ADEM DEMAQI - LIVE NE OXYGEN Part 01
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 26182
ADEM DEMAQI - LIVE NE OXYGEN Part 01
Aurela Gaçe - Live ne emisionin Oxygen I
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 24960
Aurela Gaçe - Live ne emisionin Oxygen I
OXYGEN PJESA 1 15 11 2013
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 13433
Behxhet Pacolli - Live ne emisionin Oxygen te Besim Dina III
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 30362
Behxhet Pacolli - Live ne emisionin Oxygen te Besim Dina III
Mire se vjen o vella - Emisioni 5
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 200107
Mire se vjen o vella - Emisioni 5 Faceboook: https://www.facebook.com/valamala
Prof: Daut Demaku - Live ne emisionin Oxygen te Besim Dina.
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 10899
Prof: Daut Demaku - Live ne emisionin Oxygen te Besim Dina.
Behxhet Pacolli - Live ne emisionin Oxygen te Besim Dina IV
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 31436
Behxhet Pacolli - Live ne emisionin Oxygen te Besim Dina IV
Halil Budakova-Oksigjen Show Pjesa 01
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 33780
Oxygen Show - Gezuar 2012 - Pjesa e 2
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 56841
Oxygen Show - Gezuar 2012 - Pjesa e 2
OXYGEN 11 10 2013 pjesa 4
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 31499
OXYGEN 11 10 2013 pjesa 4
INTERAKTIV JETA XHARRA 05 06 2013
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 7786
OXYGEN SHOw - OXYGEN 26 Tetor pjesa 1 - Fatmir Limaj
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 66688
OXYGEN 26 Tetor pjesa 1 - Fatmir Limaj
OXYGEN PJESA 3 14 03 2014
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 36715
OXYGEN PJESA 3 14 03 2014
PERPLASJET NE KUVEND
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 41062
OXYGEN 27 09 2013 pjesa 2
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 78527
OXYGEN 27 09 2013 pjesa 2
S'je n Kosovë po je n Drenicë, ktu ta çkyjn gojen...
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 194658
jeta ne kosove pengohet qe te beje emisjon mbi ate se cka ka punaura komuna e skenderajit gjat keti mandati
Oxygen 2011 - 4 Defaxhit e Gjakoves
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 261595
4 Defaxhit e Gjakoves tu e kall Oxygenin.
Mixha Bib Dhe Kalemi Jeta Ne Kosov Humor 2009 #1
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 1089931
Mixha Bib Dhe Kalemi Jeta Ne Kosov Humor 2009 #1
Albin Kurti në "Oxygen" - Pjesa e parë
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 117367
Albin Kurti në "Oxygen show" në RTK - Pjesa e parë
Sami Lushtaku Kercenon Jeta Xharren
Рейтинг Рейтинг Рейтинг РейтингРейтинг
Просмотров: 183910
Sami Lushtaku Kercenon Gazetaren Jeta Xharra me Largim nga Puna Perkatesisht nga Emisioni Jeta ne Kosove nga organizata BIRN ne RTK

Комментарии:

Автор Tahiri Besnik (2 месяца)
OJET MOS UTUT MOS TANIN JEM KEJT POPLLI ME TY OJ BIJA EKASTRIOTIT SE SUN
TVRAN TY KUSH EAJ REXHEP HOTI MUT ASHT NESE TVYN NDIHM VEQ LEJMROM VI NVEN
TA HJEKI KON DUSH 

Автор Tahiri Besnik (2 месяца)
VEQ HARROVA QITA QE POT SHAJN TXHALLT EDEKT NPIDH JAV QIFSHA KEJT EDHE
PULAT JAV QIFSHA ...MIT NTAVAN JAV QIFSHA...KUSH ESHAN JETEN 

Автор don makaveli (1 год)
kurv e qart je knaq tu qi deri sa i ke mar diplomat

Автор Melissa Stypayhorlikson (1 год)
met vertet koke budallic te degjova deri ne funt emcmende ti shum e fllicur
kokshe

Автор Bush Rugova (1 год)
Jeta Xharra nje talent i Deshtuar......!

Автор Melissa Stypayhorlikson (1 год)
aedegjoni se tregon vet se asht kurt mfali shprehje se emiriton

Автор albionaification (3 года)
e ka myt jeta

Автор IQartuniX (3 года)
Ju bëj me dije se emëri Jeta në këtë kontekst (kur kjo është në pyetje) nuk
është emër shqiptar por oriental i origjinalit Geta apo Xheta. Nga ku qartë
vërehet se kjo dhe lloji i saj janë ardhacakë në trojet tona autoktone
shqipëtare. Dhe tash si të infiltruar që janë në shoqërinë dhe kulturën
tonë këta nuk ngurrojnë fare të bëjnë cmos për të denigruar e komprometuar
identitetin tonë shumëshekullor të kompaktizuar etnik!

Автор BalkanVision1 (3 года)
Qekjo JETA e MERITON te shpallet PRESIDENTE e Republikes se Kosoves .

Автор Afrim Mitrovica (2 года)
Kjo me ta qu ty me ma qu mua dicka koka mire. Kisha pas qef me ma qu edhe
mua Jeta :D

Автор Dita Behluli (2 года)
Besim boll gojen e madhe e ki veq me Jeten sun shtyhesh haha! Jeta femnra
ma e forte ne kosove!

Автор Visar Lekaj (2 года)
i fort shume je besim dina

Вставка видео:

URL 
Ссылка 

Поиск Видео

Top Видео

Top 100 >>>

Видео

Seo анализ сайта