Видео


Synetia part 2Fatmir Ademi & Lindita Mjekiqi

Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 220,351
Добавлено: 4 года
Длительность: 8:15
Комментарии: 31

Тэги для этого Видео:  Найти больше видео в категории: "Music"
Видео загрузил: Valmir Hajra
Показать больше видео, загруженных Valmir Hajra


Похожие видео:

Synetia part 3
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 122129
Fatmir Ademi & Lindita Mjekiqi
Synetia part 1
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 36965
Fatmir Ademi & Lindita Mjekiqi Shikoni edhe pjest e tjera Part 2: http://www.youtube.com/watch?v=9HovYpd6NCY Part 3: Part 3:...
Synetija e Arjanit ne restaurantin "MATURANTI" ne Deqan
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 153323
Synetija e Arjanit me daten 19/07-2011 ne restaurantin Maturanti Deqan.
Synetija Muhametit
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 136410
Synetija Muhametit
tupanat ne hoq video #10
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 85091
hoqa e qytetit
Dasma Kosovare - HD
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 215809
Darsma Bashkimit Synetija Aqifit 1
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 125599
Shikoni se si Luhet Qyqeku nga dy Plaka nje video interesante,Top Valltare Balete te pa pame
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 331685
Dasma Shqiptare: Kanagjegji i Marigones 16.07.2011
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 1228940
Dasma Shqiptare
Dy te mirat nat Katund
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 52314
Folklor
syneti i ibrahim arifi
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 81585
syneti i ibrahim arifi,manastir,arifi
Dasma Shqiptare Zvicerr 24.04.2011 - Elonid & Amira - Part 2 - Albanische Hochzeit - Ay Video®
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 2411712
produced by http://www.ay-video.de
Ryva,Ylli,Adelina-Potpuri,,Eurolindi,,
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 639827
(C) EuroLindi & ETC. All rights reserved. ''Me i miri me me te Miret'' Producent: Bujar Avdimetaj Facebook: https://www.facebook.com/eurolindinfm...
SYNETI I SKENDERIT 2013
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 230005
SYNETIA E SKENDER SHEMSHEDINI
Synetija e Ditit dhe Artit - Pjesa 1
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 37417
Synetija e Endritit dhe Artit
Martesa Alberta & Beni.mpg
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 233890
Martesa Alberta Beni - Super Darsem Shqipetare ne Ch.
Mevlud mbajtur në Bogovinë
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 83296
Po publikoi këtë material që kam inçizuar në Bogovinë(kom. Tetovë/Maqedoni) me 16.07.2010 për hirë te Allahut, dhe shpresoi qe shikuesit te kenë...
synetia ne semetishte 2008
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 245484
Synetia: FLURIM, FESTIM, ARMEND & GENCI
Dita e Grave e Marigones 17.07.2011 - 2013
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 1015486
Dita e Grave e Marigones ne Drenas, Drenice 2011
Dasma e Artanit, djali i Dr. Rafet Abazit. Usta Mairi dhe Jetoni me partine. Krushqit
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 41112
I created this video with the YouTube Video Editor (http://www.youtube.com/editor)
Mahmutovitet dhe Rexhepovitet Pjesa e pare
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 647013
Publishing : Vizioni & Libonia All Rights Reserved (P) & (C) Vizioni & Libonia
syneti nvushtrri
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 18315
...
** Live Hasan Aga ** Memeti ME Tupan Ne Darsem **
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 381879
Memeti Me Tupan, iLiri me Synth.
Edi Furra - Gazel dhe valle në dasmën Gjakovare
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 135115
Edi këndon gazel, valle, tallava, arshikishte të gjitha nën përcelljen e klarinetistit më të mirë shqiptar - Rexhep Naka. Dëgjoni gazelat dhe...
Floriani vogel ne synetin e vet
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 471810
Floriani vogel ne synetin e vet

Комментарии:

Автор Jek Duj (1 год)
Marchala SA Waisa te Bukur

Автор Valmir Hajra (2 года)
Faleminderit shum. 3 djemt jon hastreta per at e kena bo ket fest te madhe

Автор Valmir Hajra (2 года)
Faleminderit shum prej teje. 3 jon hastreta mas sdisa vajzav per ata e kem
bo kit fest te madhe. Me respekt nga familja Hajra ne Norvegji

Автор Gani Gashi (3 года)
kujna ja paskan kput se

Автор Romantiku1 (3 года)
Sa palidhje per ni cop e kan kput me ba ton ket sen po qe nuk jeni ju
musliman i bani kto sende hajde mu martu po pe kput ni cop luc hahahah
evvvv dyjeja nsosen ska faj se don me na myt zoti ma mir qitashti se sa
sjeni mush haram mashum la ilahe ilallah

Автор AlbanerAachen (2 года)
Njerz ju lutemi Mos jepni komente pa lidhje, Ju duhet me kan krenar dhe te
gzum si shifni ket knaqsi ne ket Familje. All-llahu ju dhasht Ymer e nafak
ketyre Femive. U shtoft 1 katund nga keta Bukurosha. Qofshi me Ymer te gjat
Dhe u Rritshi me Prind. Me Respekt nga ShaLjaNi nga Rashani.

Автор shkodra albania (2 года)
FLURIN SHQIPETAR KENI BA GABIM QE E KENI VU SE JU DUHET ME VU KOSOVARIN SE
TA NJIFSH HISTORIN SHQIPETARE JENA KATOLIK JO MUSLIMAN E VEQ TURQIT BAHEN
SYNET RROFT GJERGJ KASTRIOTI

Автор Tushe Fetushe (3 года)
SHUME BUKUR MOS ESHTE KJO FEST NE HOTEL PALACE ???

Автор Arta B (3 года)
sshummmmmmmmmm bukur 3 djem permeniher shummmmmm mir

Автор Valmir Hajra (2 года)
Faleminderit shum

Автор denykosova2 (2 года)
komplimenti shum bukur e pasni ba festen,mashalla si rrushi koken thmija

Автор ENT1TV (2 года)
mos komentoni djem po kqyrni qesi cica

Автор biago gino (2 года)
a asht restoranti LUX ne mitrovic apo me duket ???

Автор Valmir Hajra (2 года)
Faleminderit shum

Автор air max (2 года)
si lugata kokan hahahahahaaa sa kote qenkanketa njerzz papapapapapapa zotee
runaaaaaaaa

Автор Egzon Morina (3 года)
mashall sa mire

Автор Valmir Hajra (2 года)
Faleminderit shum. Po kjo fest osht ne hotel Palace

Автор Valmir Hajra (2 года)
Faleminderit shum

Автор Teburu watachashi (2 года)
Nice sunet..

Автор Gani Gashi (3 года)
nuk u dasht me festu pa e vertetu a po ju qohet

Автор TheMary870 (3 года)
wery got'''

Автор adelini12 (2 года)
Opaaa kjo ma bukur se dasma!

Автор MsPrekazi (2 года)
Perhajr ju koft kjo Syneti e ishalla bahen Pleq me Mjekrra. e Ju Prind
Inshalla jeni te lumtur gjith jetem me keta Femij:.... shume rregull i madh
. Respekt.

Автор russ deli (2 года)
shipecat e paskan marr tabijatin a Romve dhe te Hashkalive me synetije
hahahha o prite prite

Автор Naomi Omii (3 года)
Remzi Gjakova ne Dortmund 2

Автор ShipnijaEtnike (3 года)
eu hallall ju qoft se shqip i paskit vesh ata dy bukurosha e jo sidiku diku
në ato teshat e Turqve po ishalla msohen najhere.

Автор Valmir Hajra (2 года)
Faleminderit shum

Автор berisha ekrem (1 год)
o shka i mutit ta qift nanen krejt shqiptarija ne pidh e ne both e motrat e
nanen shkin ta qifsha se ju neve shqiptarve na e hani karin qysh na e kini
hanger gjith hup bre nanen ta shkerdhevasha bre shka i mutit... te fala
shka shum nga drenica e ta qifshum nanen ne cica

Автор Valmir Hajra (2 года)
Faleminderit shum

Автор Valmir Hajra (2 года)
jo kjo osht ne Hotel Palace ne Mitrovice

Автор lucky strike (2 года)
o po cfar me pa......po kshu shkohet ne xhenet a.......zoti na rujt prej
njerzve si kta....

Вставка видео:

URL 
Ссылка 

Поиск Видео

Top Видео

Top 100 >>>

Видео

Seo анализ сайта