Видео


https://youtube.com/devicesupporthttps://youtube.com/devicesupport
http://m.youtube.com


Просмотров: 32,237,939
Добавлено: 1 месяц
Длительность: 3:56
Комментарии:

Тэги для этого Видео:  Найти больше видео в категории: "Howto"
Видео загрузил: YouTube Help
Показать больше видео, загруженных YouTube Help


Комментарии:

Автор Erik Stromsson (1 год)
Pasojat e sali qenit ...nuk mund ta besoj qe ky njeri jo vetem eshte i lire
por fitoi edhe zgjedhjet ne 2005 , populli shqiptar = populli me gomar ne
bote . 

Автор Armand Hyska (1 год)
POPULL ABDALL(INJORANT).KURR SKENI PER TU BO JU O FSHATAR DHE MALOK......

Автор Dj Blex (1 год)
no comment :(
per fat te keq e kam perjetuar...........
te pa harruar qofshin bijet e nenave shqipetare qe humben jeten ne kaosin e
97'

Автор OneTruthMaster (1 год)
Ehhh I mjeri Popull Shqiptar...Naiv si askush ne bote, i vuajtur, i lodhur
dhe shpesh here Ngrihesh Kryelarte dhe ben Qametin..Por shume shpejt
Harron, Fal, genjehesh prap nga po ata politikane qe te premtojne boten,
per voten dhe pastaj te trajtojne si prostitute...
Te gjithe ne e dime Shume mire se Faji i kujt eshte, por çuditerisht prap
dalin dhe çirren neper mitingje duke i dhene votat prap...

Автор FUQIA E FJALES (1 год)
Populli Shqiptare,eshte shendruar ne nje popull ku paraja ashte ba
gjithcka,alfa dhe omega ZOTI dhe djalli,Nane e Babe.....
Thjesht ne nje popull qe i ngjajn atyre popujve latino-amerikan,me nje
temperament e cila ashte shendru ne senc mafioz dhe kriminal,n'fakt qe
dikur kishin ner dhe burrni lavderoeshin ne te e per te,por qe e hupen
gjate rruges.
E keqja e Shqiptarve ashte komercializu tani ma,tash e keqja konsiderohet
si dicka e fort,dicka fisnike.
Kete jo-stabilitet shpirtnore dhe orientues,e shfrytzoj kjo kafsha Sali
Derri,i cili me paret qe i dhane Jugosllavet,krijoj partin e tij PD.Vetem
per ta c'orientu per gjithmone e jete Shqiptaret qe patriotizmi dhe e
mira,te mos vlejn me per te.Sally lujti me ndjenjat e tyre,lujti me burrnin
e tyre me neren e tyre.Per tu ba ate cka e shkrova qe ne fillim,ne nje
popull banditesk dhe ego-injorant.
Ky Dokumentare tregon qarte se si eksperimentohet me kete popull
t'shkret,se si njeriu per pak gja,bahet kafsh qe sdin per ndjenja.

MALLKU QOFT SALI JOZEF FRITCLI,MALLKU BANDAT KRIMINALE QE JA MURREN FTYREN
PERJET SHQIPTARISE.MALLKU ATA SHEFAT E KTYNE PIRAMIDAVE.MALLKU CDO NJERIU
QE ASHTE PASUNU NE KETE KOHE.

Автор kostasaliver (1 год)
Mos i harro kur keto momente o popull qe mos te ndodhen here tjeter...

Автор bledi tafaj (1 год)
te rroj shqiptaria

Автор meuri penezi (2 года)
o popull, lini salen se ai nuk eshte shqiptar. po mblidhni forcat se
politika na percau ne si popull. rroft shqiperia e madhe nuk shohim dot
keto, se na caet zemra respekt vetem punnnnnnnn..

Автор antiserboid (1 год)
kete dite do e vuani 30 vite

Автор dodos14 (2 года)
ishalla te vij dhe njer kjo koh mase do ven mend patriotet e mi
(shqiptaret) flini gjum flini.....

Автор Mema Pirea (2 года)
ME KETA SHKERDHATA POLITIKAN SHQIPERIA KA VUAJTUR DHE DO VUAJ PATRIOT DO TE
THOT TE DUASH SHQIPERIN DHE SHQIPETARET JO TE VRASIM DHE TE VJEDHIM
NJERITJETRIN [ MENDIMI IM ]

Автор alex sula (2 года)
o shqiptare qe u ka friken bota po si nuk paskan frike komunistet e vjeter

Автор artan kulmi (2 года)
oh sal cezi cezi se ta futi po ti je bo mret mer shok oh sal

Автор arton Prishtina (2 года)
e veshtir eshte ta shohesh POPULLIN te vret vete_veten dhe te bie pre e
greko-serbit anmikut ton qysh ne koherat e vjetra...DHASH ZOTI TE JET KY
NJE MESIM PER TE ARDHMEN DHE MOS TE PERSERITET VELLAVRASJA qe i ben te
lumtur anmiqet tan. RROFT E KJOFT I BEKUAR KOMBI SHQIPETAR pa dallim FEJES
ose Partive Politike , TE BASHKUAR I ZGJEDHIM TE GJITHA

Автор Riittaa Oraore (2 года)
falimetoj banak si ne qdo vend si ne Greqi ne viti 2007 falimetun bankat ne
Britani te madhe po PArtija Socjaliste e ZHFRYZOJ KETE RAST dhe e zuri
popullin me vedije te ulte dhe te pa pergaditun per pasojat e demokracise
dhe kapitalizmite dhe shqiptret si qdo here nuk u merren me proble te
perballoen po edhe me e rrezishme e shkatrrun edhe qka mbet dhe u fundosen
edhe me keq u masakrun ne mes veti nga nxitja dhe mashtrun me nxitje te
protestave ku perfundon me shkatrrim dhe gjakderdjje

Автор leon afrika (2 года)
nuk e di se si ka nis historia e ZANIT TE VLORES por dicka me duket teper
naive dhe qe mua personalisht si shqiptar sme pelqen...kur thot VORIO
EPIRI.ku ka vorio epir ne SHQIPRI.se di pse e ka then ate gja

Автор asi alb (2 года)
po ta kish ba enveri saliun njeri kishte ken si ai po se di cfar moshet ke
ta logjikosh pak fare kohen e enverit me te saliut ...edhe pse enveri ka
pas te mirat po ka pas me shum te kqija

Автор KDady2 (2 года)
bekim,kam me ti ble do syze per ditlindje!

Автор susuku999 (2 года)
sa nga juve kosovaret qe keni komentuar ketu keni jetuar ne shqiperi ne ate
kohe dhe me vone(perjashtohen pushimet)

Автор bekim gashi (2 года)
o kta jan ni shtet majmuna gerku ika organizu me shkarru shqiprin

Автор oltialbania (2 года)
kosovaret te mos hapin goje se nga gjaku jan vajten armet atje dhe ndaj pa
kaluar viti plasi lufta ne kosove e vertet qe ca njerez si sala nano dhe
shuuuuuum tj ben para por qellimi kryesor ai ishte dhe ndaj ne 1998 lufta
ne kosove dhe 2001 ne maqedoni se ku mendoni se i gjetet armet mendoni se
ju a dha serbi e maqedonsi dhe me von qe menduar qe te plaste ne greqi por
ata i kapen se ishin me te organizuar si shtet dhe kto jo se u ben me
deshiren ton por me te amerikes dhe turqis

Автор Laelisha (2 года)
e lam shtetin pra e morem armet e vrame njeri tjetrin. Pse kush kujton ti
se jemi ne shqiptaret e socem si burrat e hershem burra te zgjuar???sot i
ke te gjithe injorant ne mase.

Автор 83oldi (3 года)
ne qofse nuk eqni berishen sdo behemi asnjier njerez

Автор cam cakizi (3 года)
@maqotrimi nga ne mo dalin shqiptar jan...

Автор KDady2 (2 года)
une jam Shqiptar i Kosoves dhe pajtohem me ty,mirpo mos harro diçka se kjo
nuk na ka ardh nga brenda prap se prap!...,kshtu qe e konsideroj me te
nevojshme meditimin ne kete rast sesa dilemat apo konkluzat absolute!
Shqiperia qysh nga aleanca me Bashkimin Sovjetik dhe me pas me refuzimin e
Anglise si pushtuese u shendrrua ne Forterese nga vet Bashkimi Sovjetik.Pra
ajo qe do t'ishte me reale eshte,qe ti shtrojme pyetje kohes dhe ne
kronologji kemi pergjigjet! ....na qoft e kalume çdo vujtje ....

Автор maqotrimi L (3 года)
shqiptare jane ca te tjere, kafshet e kane vendin ne pyll.

Автор Erikos-Ertil Fs (2 года)
Mallkim imath!

Автор KDady2 (2 года)
Azem edhe ti hyn ne kete thes,une kom ble arme ne Kukes edhe sendviçin me
djath ma kan shit pas 3500 markave arme e municion,mirpo kush don me ba
lufte,duhet me i pagu edhe plumbat edhe buken! Ti çka menove vlla,50 vjet
ne varfni prej Enverit normal se eshte dasht edhe ata njerez me fitu
diçka,kjo nuk me pengon se ne Kosove ka qe vllau vllaun ne Pazar e mashtron
para e mas luftes! E mu qu me ba kso fymjesh menou mire se veten je tu e
fy.Me qen na te mire,ishim kane te lire edhe pa lufte!!!

Автор susuku999 (2 года)
nuk arrij te kuptoj pse e duan saliun kaq shume ne kosove kur ai eshte anti
shqiptari nr 1.ai funti kundra jugun me veriun ne 97 dhe ky eshte
maskarallek.ato qe ka bere saliu ne 20 vjet nuk i kane bere as turqin ne
500!ai i shiste nafte serbeve qe te furnizonin tankset e te vrisnin njerez
ne bosnje dhe kini kujdes kosovare te dashur se mund te kete vrare edhe
juve me ate nafte

Автор bobi laci (1 год)
aaahhh zot cfar kemi kaluar dhe nuk harrohen kurr..... ooo popull hapni syt

Автор TheIllyrianWarrior88 (2 года)
Saliun hiq nuk e du ama me keta ex-komunistet SoQialist me eger duhet te
sillesh se kane nje kulture shume te felliqt greku me shpifje e trazira
deshirojne ta marrin pushtetin perndryshe me keta grekofil dhuna kryen
pune.....kurve parti me kurve lider.

Автор ALKUKES (2 года)
po edhe popull barbar po thua per shqiptaret e ti cfar je serb??? per cfar
arsye u be 97 per marrjen e kosoves por kur nuk din as pak dhe ske njohuri
fare ne lidhje me armet qe po thua jan shitur kshu thua.... por je gabim
lexo mire dhe komento

Автор KDady2 (2 года)
KUJDES!!! ka Serb (shqipfoles) qe futen ktu dhe mbjellin perqamje,ata qe
jane Shqiptar dhe e dijn mire kete,nuk u pergjigjen provokimeve
antikombetare!

Автор azem loshaj (2 года)
me vjen keq se qfar sho te vet shqiptari shqiptarin ju as kto arme qe I
keni pas nuk na I keni jap neve te kosoves po te gjitha na I kini shit se
bopull barbar jeni ju

Автор Arben Hany (2 года)
o ju vritni njeri tjetrin ...vlla me vlla ....prandej edhe kto jera jua
inponon allahu ju shef edhe zoti se si jeni .....

Автор asi alb (2 года)
sali berisha ju bani njerz se mos te ishte aj te rrishit me enverin skishim
dit qa esht cl okee

Автор Mateo Matt (2 года)
italia e goditi anijen e pastaj i qante te vdekurit .TURP

Автор albailiri pellazg (2 года)
RESPEKT PER TE GJITH POPULLIN E SHQIPRIS :, I VETEM POPULL QE PO HECEN
PERPARA PA NDIHMEN E SHTETIT E ASKUJT E PERKUNDRASI SHTITI PO E MASAKRON
POPULLIN; RROFT GJAKU E ZEMRA E SHQIPNIS:

Автор lablan sujufi (1 год)
Jo 30 vite por pergjithmon

Автор FCBarca Albanian (2 года)
Shum njerz tflliqt jan kta t PS gjith dojn me rrzu shtetin me puçe e grusht
shteti

Автор KDady2 (2 года)
ku s'mbet Shqiptar i hajrit kun bre?

Автор Mateo Matt (2 года)
Ah moj shqipri e mjera shqipri

Автор susuku999 (2 года)
Sa dite ke jetuar ne Shqiperi ne ate kohe ti qe qenke kaq i informuar?

Автор KDady2 (2 года)
me dit ti se çka po flet t'kishim ba president edhe t'kishim ardh mrapa!
Keq qe ska maqine te kohes e me t'internu Enveri me dhi ne bjeshk aty ku as
bari nuk mbin!!!

Автор maqotrimi L (3 года)
gjynah shqiperia dhe shqipetaret, nga dalin keto kafshe??

Автор Arben Hany (2 года)
o ti muti keq ....po ju sdini cka folni o krokodila.....ju duheshte nje
kryeminister si xhaxhi ENVER......

Автор KDady2 (2 года)
Po me vje keq qysh marrin turr disa njerez bash si femia kur t'tutet ose
zemrohet,qe perpos vajit dhe mllefit nuk ben gje tjeter! Une e kuptoj mire
se me e pa vllaun me vlla tu u vra eshte shokuese dhe e dhimbshme,mirpo me
kete deshprim nuk keni nevoj me fy kur t'gjith jemi t'nje gjaku! Mendojuni
njerez pak se 50 vite te ndam kemi qene,50 vite diktature ne njenen ane dhe
50 vite ndamje e represion ne tjetren.Divergjencat duhet ti luftojme se as
Papa as Pavli as Meka nuk na pajtojne ne youtube!!!

Автор susuku999 (2 года)
ndersa enveri beri "njeri" saliun se ishe rritur mes dhish!nga ai e kemi
peshqesh

Автор gzim ukzmajli (2 года)
po nuk e kuptoj popullin ok ne rregull nuk je i kenaqur me politiken ke te
drejt proteste por me vu ne rrezik ekzistencen si shtet e me luftu kunder
shetit tend kunder vellezerve tu kjo eshte e pa kapshme per mu ani
politikan nuk vlen sa shqiperia nese politikanet dojn me shkaterru populli
duhet mu kan ai qe me mbrojt e jo e kunderta qka ndodhi pastaj humben shum
jet shum deme matriale te kujt? te shetit tend me mir me than tuajat do
zoti e mbushemi mend

Автор ORTOPLINI (2 года)
Nano i sponzoruar nga greket e mutit a ka perdor ket tragjedi piramidale si
krah per sfida politike edhe personale. Dhefsha nanon dhe ata qe vjedhen
paret e gati se e coptuan Shqiprine.

Вставка видео:

URL 
Ссылка 

Поиск Видео

Top Видео

Top 100 >>>

Видео

Seo анализ сайта