Видео


Marsi i Mallkuar - www.tanmarket.comOferta Fantastike dhe Falas !
1.Perfitoni nje IPhone 4S Falas duke rregjistruar zip code tuaj. Ndiqni linkun http://tinyurl.com/Get-an-iPhone-4S-Free (Oferta eshte e vlefshme vetem per ne USA)
2. Perfitoni nje pale kepuce FALAS nga TOMS. Ndiqni linkun http://tinyurl.com/Get-a-pair-of-TOMS-shoes-FREE (Oferta eshte e vlefshme vetem per ne USA)


Просмотров: 223068
Добавлено:
Длительность: 1:8:47
Комментарии: 55

Тэги для этого Видео:Найти больше видео в категории: "1"
Видео загрузил:
Показать больше видео, загруженных


Комментарии:

Автор Illrian/Arbnore Ultra-Nacionalist! ( назад)
Populli Shqiptare,eshte shendruar ne nje popull ku paraja ashte ba
gjithcka,alfa dhe omega ZOTI dhe djalli,Nane e Babe.....
Thjesht ne nje popull qe i ngjajn atyre popujve latino-amerikan,me nje
temperament e cila ashte shendru ne senc mafioz dhe kriminal,n'fakt qe
dikur kishin ner dhe burrni lavderoeshin ne te e per te,por qe e hupen
gjate rruges.
E keqja e Shqiptarve ashte komercializu tani ma,tash e keqja konsiderohet
si dicka e fort,dicka fisnike.
Kete jo-stabilitet shpirtnore dhe orientues,e shfrytzoj kjo kafsha Sali
Derri,i cili me paret qe i dhane Jugosllavet,krijoj partin e tij PD.Vetem
per ta c'orientu per gjithmone e jete Shqiptaret qe patriotizmi dhe e
mira,te mos vlejn me per te.Sally lujti me ndjenjat e tyre,lujti me burrnin
e tyre me neren e tyre.Per tu ba ate cka e shkrova qe ne fillim,ne nje
popull banditesk dhe ego-injorant.
Ky Dokumentare tregon qarte se si eksperimentohet me kete popull
t'shkret,se si njeriu per pak gja,bahet kafsh qe sdin per ndjenja.

MALLKU QOFT SALI JOZEF FRITCLI,MALLKU BANDAT KRIMINALE QE JA MURREN FTYREN
PERJET SHQIPTARISE.MALLKU ATA SHEFAT E KTYNE PIRAMIDAVE.MALLKU CDO NJERIU
QE ASHTE PASUNU NE KETE KOHE.

Автор Erik Stromsson ( назад)
Pasojat e sali qenit ...nuk mund ta besoj qe ky njeri jo vetem eshte i lire
por fitoi edhe zgjedhjet ne 2005 , populli shqiptar = populli me gomar ne
bote . 

Автор Armand Hyska ( назад)
POPULL ABDALL(INJORANT).KURR SKENI PER TU BO JU O FSHATAR DHE MALOK......

Автор Dj Blex ( назад)
no comment :(
per fat te keq e kam perjetuar...........
te pa harruar qofshin bijet e nenave shqipetare qe humben jeten ne kaosin e
97'

Автор OneTruthMaster ( назад)
Ehhh I mjeri Popull Shqiptar...Naiv si askush ne bote, i vuajtur, i lodhur
dhe shpesh here Ngrihesh Kryelarte dhe ben Qametin..Por shume shpejt
Harron, Fal, genjehesh prap nga po ata politikane qe te premtojne boten,
per voten dhe pastaj te trajtojne si prostitute...
Te gjithe ne e dime Shume mire se Faji i kujt eshte, por çuditerisht prap
dalin dhe çirren neper mitingje duke i dhene votat prap...

Вставка видео:

URL 
Ссылка 

Поиск Видео

Top Видео

Top 100 >>>

Видео

Seo анализ сайта