Видео


Yjet e Panjohur - Fjalet qe s'ti thashhttps://www.facebook.com/Yjet.Panjohur.official.1yjet e panjohur - fjalet qe sti thashe

Ti qaje une s'e besoja
ti vuaje une s'e kuptoja
ndaj beja sikur s'te njihja
ndroja rrugen kur te shihja
dhe sa her me shikoje..
me buzqeshje, me ngacmoje..
me fal te lutem nuk e dija se ç'ishte dashuria.

Fjal te ngrohta ndjeva.. buze te ftohta preka
per te harruar ty ne shum zemra fjeta
eca rruges si nje hije qe askush s'e ka pare
naten brodha neper endra duke thirrur si i marre
prap te shoh pertej syve te çdo vajze qe takoj
e ne heshtjen midis fjalve zerin tend e degjoj
me kedo qe te jem pran vetem ty te kam ndermend
ne gjithe muret e vetmise e kam shkruajtur emrin tend
tani po iki e nese ti ndonjeher e vetme ndihesh
me kerko e do me gjesh neper rrugica kujtimesh
atje un do te pres ashtu si shum koh me pare
e nese ti do te vish para teje do te dal
ate Çast ti do heshtesh,pastaj do buzqeshesh
do afrohesh drejt meje e me lot ne sy do t'presesh
qe un ti them gjith fjalet qe asnjeher s'ti thash
e pastaj te jap puthjen qe kurre nuk ta dhash


Ti qaje une s'e besoja
ti vuaje une s'e kuptoja
ndaj beja sikur s'te njihja
ndroja rrugen kur te shihja
dhe sa her me shikoje..
me buzqeshje, me ngacmoje..
me fal te lutem nuk e dija se ç'ishte dashuria.

Pse ne syt e mi..lot shikoj tani?
se ndoshta tani,ndjej çfar ndjeje ti
por ja qe kta lot nuk te sjellin ktu
jane lotet qe dje,lash ne syt e tu.

Edhe sonte ndihem vetem ndaj dhe sonte e vetmuar
serish prap kaloj kesaj rruge per ty prap duke menduar
e kjo rruge me merr me çon atje ku ti rrije gjithmon
ndaj dhe sot une kaloj ketu por ti prap dhe sot mungon
nuk te shoh me asgjekundi dhe kam frik mos te kam humbur
kam shum frik se mos nga jeta ime pergjithmon je zhdukur
Nuk dua te jet keshtu se s'mundem ta besoj
qe tani ndjej çfar ndjeje ti..ndjej qe dashuroj
Ndaj dhe sot kaloj kesaj rruge mezi pres qe te shikoj
pres çdo çast(ç'kemi)zerin tend te degjoj
dhe sa her qe duke ecur degjoj hapa mbrapa meje
e kthej koken qe te shoh....por jo ti nuk je.....
e keshtu ende vazhdoj rrugen....ende pres qe si dikur
te vish te me lutesh si femije te ndaloj vec nje minute
1 minute ti me kerkoje,1 minute qe nuk ta dhash
1 minute ne jeten time,ja pse kurr sdo te jemi bashk.

Ti qaje une s'e besoja,ti vuaje une s'e kuptoja
ndaj beja sikur s'te njihja
ndroja rrugen kur te shihja
dhe sa her me shikoje..
me buzqeshje, me ngacmoje..
me fal te lutem nuk e dija se ç'ishte dashuria.

Pse ne syt e mi..lot shikoj tani?
se ndoshta tani,ndjej çfar ndjeje ti
por ja qe kta lot nuk te sjellin ktu
jane lotet qe dje,lash ne syt e tu.


fjalet qe sti thashe kurre (me tekst te sakte)
le stelle sconosciute - 3metri sopra il cielo(rap bellissimooo) 3msc - ytp

Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 455,581
Добавлено: 5 лет
Длительность: 4:22
Комментарии: 73

Тэги для этого Видео:  Найти больше видео в категории: "Entertainment"
Видео загрузил: 1SiAs1Tjeter
Показать больше видео, загруженных 1SiAs1Tjeter


Похожие видео:

Yjet e Panjohur - Une dhe Ti
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 15248
https://www.facebook.com/Yjet.Panjohur.official.1
Yjet e Panjohur - Me Kujto
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 772221
https://www.facebook.com/Yjet.Panjohur.official.1
yjet e panjohur - Lamtumire
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 162069
Eja dhe te faqja jone e Facebook , kliko linkun me poshte :)) ♥ https://www.facebook.com/Yjet.Panjohur.official ♥
Yjet e Panjohur - Rreze Dielli
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 92079
https://www.facebook.com/Yjet.Panjohur.official.1 Kjo Kenge eshte zyrtarisht e njohur ne Shqiperi edhe si Himni i Femijeve Jetim. Videoklipin e...
Yjet e Panjohur -Si dy te huaj (me tekst te sakte)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 394335
Shiko kengen e re : http://www.youtube.com/watch?v=yM5l1DTi9qQ Faqja Zyrtare ne Fb : https://www.facebook.com/Yjet.Panjohur.official Strofe 1 Sa...
yjet e panjohura - trishtimi
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 528073
yjet e panjohura - trishtimi
E Ta DiShE Sa ShUm Te DuA... By Sazan LUSHI
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 2102193
Video Created By https://www.facebook.com/sazan.lushi Cdo mengjes kur diellin shoh Ty te mendoj Ti se di pa ty i dashur jo nuk jetoj Sonte te...
Stine - Ishe ti - Teksti
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 188251
STINE - Ishe ti Merri duart që të preken Merrmi edhe sytë që të shikojnë Merrma edhe ndjenjën Që këtu brenda të përvëlon Merri këmbët që...
Anxhela Peristeri - Prap do ti lutem
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 581079
Anxhela Peristeri - Prap do ti lutem
Mendo Ti Nje Cast
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 707596
HISTORIA ME E BUKUR DHE PREKESE E TE GJITHA KOHERAVE
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 383933
BY PAOLO ISTREFI
Dite dimri - Aleksander Gjoka
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 1571672
Dite dimri - Aleksander Gjoka
te betohem e dashur
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 606418
By Isa 2010
Blero - Fotografia
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 1590874
Video Clipi i Bleros pa REKLAMA
burgu koridalo.wmv
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 479510
Bashkohu ne facebook https://www.facebook.com/pages/Mos-e-pelqe-po-deshe/153462624751201
Gerta & Klejti Mahmutaj - Ne ditar nje dashuri.mpg
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 584782
Egland - Sdua ti japim fund (OFFICIAL VIDEO)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 542773
http://www.facebook.com/Egland.offical
West Side Family - Ne krahet e tua
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 650214
West Side Family Ne krahet e tua p2palbania.com
Sabiani - Egoist (Official Video HD)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 222666
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Yjet e Panjohur - Si dy te huaj
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 82104
https://www.facebook.com/Yjet.Panjohur.official.1
DITI G - Une Te Dua (Official Audio)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 1165058
Facebook: https://www.facebook.com/DITIGofficial Menager Video/Online: https://www.bit.ly/ROYALARTISTALBANIA Publishing : DITI G Subscribe :...
3MSC - Incancellabile
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 667858
Il mio quarto video montaggio di 3MSC con la canzone "Incancellabile" dei Laura Pausini. Nessun intento commerciale. http://www.lil-italiana.2ya.com
B-Genius -Qysh e Lype e Gjete-Me Tekst
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 510357
XHEJSI JORGAQI & ÇARTANI - VETEM KUJTOHU ( KENGA MAGJIKE 2013 )
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 1309791
Konkurimi ne Kenga Magjike 2013 Java Dyte Music: Ermir Bucpapaj Lyric: Judovnik Boshnjaku Arrangement: Ermir Bucpapaj Publisher: ONAIR All Rights...
Ergys Shahu ft Deklan - Rrugen nuk e gjetem (Official Video) 2013
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 164626

Комментарии:

Автор princeshilire (2 года)
Sa keng e bukur dhe filmi im i preferuar!!

Автор Eri Fier Treizy (2 года)
Shum kenge prekese per zotin :((((

Автор alfred duni (2 года)
kjo kenge nuk do te humbi kurre...

Автор marjus veli (4 года)
kenga shkon shume bukur me videon

Автор BonaKeta (2 года)
1 nder kenget me te bukura ne historine e muzikes shqipetare

Автор 1SiAs1Tjeter (2 года)
Filmi quhet "3 Metri Sopra il Cielo" dhe me jane dashur 2 Muaj per ta
realizuar videon . Mesa duket ma kan kopjuar shume kengetare te tjere qe
nuk bejne dot kenge te bukura si kjo , te ciles i shkon kaq shume kjo video
.

Автор tzilnta20410 (3 года)
shume keng e bukur

Автор jenny xheni (2 года)
video pershatet me kengen ..........love it !!! great job

Автор Victoria Musta (2 года)
Kjo eshte fiksimmmmm ... edhe kenga dhe video

Автор leo alia (2 года)
sa me shum qe e degjoj ket kenge aq me shum me pelq...shum teks i bukur,per
mendimin tim teksi me i bukur qe esht shkruajtur ndonje here shqip..RESP ALL

Автор Alex Dyrmis (4 года)
eshte dicka e vecante kjo kenge

Автор Gjuliano Lumçi (2 года)
@TheMissionUnknown Filmi eshe 3 Metri Sopra il Cielo ...

Автор dallas1sarria (2 года)
what language is this

Автор Ana Maria (3 года)
shume prekese :'(

Автор labivlor (5 лет)
E ke pershtatur shume bukur klipin me fjalet e kenges.Bravo

Автор Aldi186 (4 года)
Kenga me e papare qe kam degjuar ndanje here..mbi te gjitha ja kan zgjedh
video klipin shum shum te bukur.....dhe i pershtatet shume,,,,,,,ngela pa
gjume duke degju e duke par kete per zotin......me lotojn syte kur e
nigjoj..

Автор viva visi (3 года)
me kerko e do me gjesh neper rrugica kujtimesh atje un do te pres ashtu si
shum koh me pare e nese ti do te vish para teje do te dal ate Çast ti do
heshtesh,pastaj do buzqeshesh do afrohesh drejt meje e me lot ne sy do
t'presesh qe un ti them gjith fjalet qe asnjeher s'ti thash e pastaj te jap
puthjen qe kurre nuk ta dhash :'(

Автор Landi Annonimo (2 года)
shum e bukur kjo kenga 11111111-sh fare --) 3>

Автор Mr2522642 (4 года)
shume kenge e bukur dhe video gjithashtu komplimente (ky filmi eshte i
papare)

Автор Michael Wosyluk (3 года)
This song is sad :(

Автор 69titanet (3 года)
eshte shum kenge e bukur ja vlene ta degjoshe

Автор Qazo Tershalla (2 года)
e kam pa ket filmin qe ben gara me motorra ai cuni ?

Автор Aldi186 (4 года)
Kenga me e papare qe kam degjuar ndanje here..mbi te gjitha ja kan zgjedh
video klipin shum shum te bukur...dhe i pershtatet shume,ngela pa gjume
duke degju e duke par kete per zotin...me lotojn syte kur e nigjoj........

Автор anastasia lezai (2 года)
ku mund ta gjej kete filem ju lutem?

Автор Vikibeyourself (3 года)
sa e bukuuuuuuuuuuuuur :( ((((( por e trishte te trishton shpirtin dhe
vetem lot te sjelle ne sy kjo kenga :(((

Автор alfred duni (2 года)
do te doja te dija se cili eshte titulli i ketij filmi. kush ka ber
montazhin duet ta di ,na ktheni pergjigje ju lutem. Faleminderit

Автор alfred duni (2 года)
Faleminderit për titullin e filmit , je numër 1, je i veçantë...

Автор poop mu (1 год)
...................

Автор romina lee (2 года)
ALBANIAA.....damn luvv this song...e adhurojjjjjjjjjjjjjj

Автор Miss9294 (4 года)
cfar kenge... shume shume e bukur.... ngela duke degjuar kete kengen dit &
nat :) i ka merituar 5* :D e kam kerkuar kengen ku do por nuk e kam gjetur
fare.... mundeni te me thoni se ku mundem ta shkarkoj?? flm :)

Автор Net (4 года)
Po pse na e vendoset kete kengen ketu mo se ishim mire pa e degjuar kete
Tani nuk i shqitemi dot qe ketu........... Faleminderit

Автор 1SiAs1Tjeter (2 года)
Shikoni Videon e re : yjet e panjohur - me kujto ( me Tekst / with Lyrics)

Автор MsUne89 (3 года)
shm real si txt :)

Автор Gjuliano Lumçi (2 года)
@alfred25121979 3 Metri Sopra il Cielo eshte titulli i ketij filmi ! :)

Автор katgirlsweettoo (5 лет)
:D...yeah its awesome

Автор Alex Dyrmis (4 года)
@IliriaNet

Автор TheIna90 (5 лет)
cuesto canzone lo canta un grupo albanese.

Автор klevis2006 (5 лет)
e un canzone albanese le stelle sconosciute yjet e panjohur...

Автор donika601 (2 года)
Shume e mire kenga gjithashtu edhe klipin shume mire e keni pershtatur :)

Автор TheLedixxx (4 года)
kenge e papare fare

Автор benarta (2 года)
shum e bukur kjo kenga me le pa frymm♥

Автор Eni nuraj (3 года)
shume keng e larte kjo

Автор Victoria Musta (2 года)
Ku mund ta gjej kete film me titra shqip???

Автор nuci74 (2 года)
))_;;;;____@

Автор Eljus789 (2 года)
e adhuroj kete grup te gjitha kenget e tyre jane te bukura dhe per mua jan
grupi me i bukur

Автор Pandi Skorovoti (4 года)
cfar beni keshtu mer se na cmendet fare me kete kenge eshte super e
mire...........

Автор jonitba1993 (2 года)
keng e papame kam 2 vite qe e degjoj dhe si humbet shkelqimi

Автор DARKLORD5044 (4 года)
Ndaj dhe sot kaloj kesaj rruge mezi pres qe te shikoj pres çdo
çast(ç'kemi)zerin tend te degjoj dhe sa her qe duke ecur degjoj hapa mbrapa
meje e kthej koken qe te shoh....por jo ti nuk je..... e keshtu ende
vazhdoj rrugen....ende pres qe si dikur te vish te me lutesh si femije te
ndaloj vec nje minute 1 minute ti me kerkoje,1 minute qe nuk ta dhash 1
minute ne jeten time,ja pse kurr sdo te jemi bashk..........pjesa me e bukur

Автор 1963michelangelo (5 лет)
è una band albanese di giovanissimi raper in albanese la si chiamano ''yjet
e panjohur'' che poi tradotto in italiano sarebbe proprio ''le stelle
sconosciute''

Автор saimir doda (2 года)
ALBANIA

Вставка видео:

URL 
Ссылка 

Поиск Видео

Top Видео

Top 100 >>>

Видео

Seo анализ сайта