Видео


bebat valle Humorby www.Shkarko-Shlir.do.am

Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 1,456,088
Добавлено: 5 лет
Длительность: 1:21
Комментарии: 48

Тэги для этого Видео:  Найти больше видео в категории: "People"
Видео загрузил: sweetmuli
Показать больше видео, загруженных sweetmuli


Похожие видео:

Valle dasmash zeri i llapit
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 5922405
Lopa e Fatmirit
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 3628689
by www.Shkarko-Shlir.Do.Am
bebet kercimtare. me kengen bacio bacio
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 276644
bebat e bukur.***~dhe zemra flet~***
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 572088
albanian baby dance
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 322329
albania
beba tu kesh
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 3198412
beba tukesh
DEFA NE PEJ 2009
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 1052437
DEFA NE PEJ SANIJA TALLAVA
Humorous Talk Show - Pattile Aparanmar Episode 46
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 21034
Humorous Talk Show - Pattile Aparanmar Episode 46 Humorous talk show as the name indicates is a fun filled talk show. The program goes on Asianet...
bebi me te qeshuren me te bukur
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 969186
Bebi me i lezetshem :) like dhe koment ju lutem
fshati ri 2 bebe tallava 2011.flv
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 187619
jemi numr 1
Evian Baby Dance - Black Eyed Peas Pump It
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 60062352
Related Youtube: http://youtubecars.tv, http://youtube32tv.blogspot.com
Mixha Bib Dhe Kalemi Jeta Ne Kosov Humor 2009 #1
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 986580
Mixha Bib Dhe Kalemi Jeta Ne Kosov Humor 2009 #1
Hilarious Funny & Scary Pranks Compilation 2014
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 1057645
Best of Funny & Scary Pranks compilation this is the video all about.Make Funny Pranks with like a buzz or scare people with like a clown,Zombie or...
Tringa Beqiri
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 3515703
Flutur moj
humor me femije
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 245286
humor
Bebekler çocuklar bebek küçük komik şirin doğum süper ilginç
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 20125319
http://www.youtube.com/watch?v=-lZIom_yErk
pordha pups fart osuruk пердеть おなら 屁 cái địt pet
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 1921834
pups
daba daba tuana
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 505587
tukiluki
Fëmia që të bën të qeshësh edhe kur pin ujë :)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 457043
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ --- http://www.facebook.com/dituritere ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
tallava
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 4632584
Gezuar me Cimen 2014 - BAKSHISHI I KUNGJIT
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 341091
Talking Twin Babies - PART 2 - OFFICIAL VIDEO
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 107023607
Talking Twin Babies - PART 2 - OFFICIAL VIDEO Subscribe to our channel: http://bit.ly/1u8TDJP Twin baby boys have a conversation part 2. find...
tallava´baby
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 1062104
*Studio-Senad*
Molfixi
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 442495
Molfix molfiks reklama e molfixit ne Vizion + vizion plus
Majmunat Gajde.. Kalle Kalle By Dj Shock ...*2009*
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 590014

Комментарии:

Автор qabra123 (3 года)
unikkatili e knon se edhe aj osht thmii

Автор lirim krasniqi (1 год)
ahahaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Автор referi1979 (4 года)
Pishat e kendojn ketë këngë..

Автор Scandalozi1 (4 года)
@783779 Ket kange e kendon apo e Kendoin " Pishat "

Автор bozhlani vushtrri (4 года)
hahahahahahah biba

Автор MrBekim1976 (4 года)
kush e knon qit kang bre

Автор jonuz krasniqi (3 года)
@ELNORBUDAKOVA une tregoj ama nese me tregon diqka masit je i bdakoves

Автор meriton Gashi (1 год)
si titullohet kjo kengg a ak mundesi me tregooo?

Автор kosova901 (4 года)
hehehe shum e mir

Автор Katonark (3 года)
haha

Автор hysi (3 года)
shume he lezetshme nese ka mundesi ai qe ka ven kete video te me tregoi si
quhet kio keng apo kengtari qe he kendon kete keng faleminderit

Автор Lio W (4 года)
hajde u knaqem magjupishte , e tashe edhe pake arabishte , turqishte e
krejt :) he he he

Автор ELNORBUDAKOVA (3 года)
@nexhanuzi oh sjam i budakoves po jam i buzhales...po shka po den me dit..e
veti baben?

Автор DaBossRebel (3 года)
HooooOOOOOPPPPPPPAAAAAAA hajd hajd

Автор bekche1 (3 года)
hey a ban me dit kush pe knon qit kong se shum emir ok ne se bon tung klm

Автор meriton Gashi (1 год)
si te ja bej kur sjam me ty shetis rrugeve dit e nat dashuria jon e epaster
siduket nuk paska fat si te ja bej kur sjam me ty shetis rrugeve dit e nat
dashuria jon e epaster siduket nuk paska fat faj nuk patem qe u deshtem dit
enat ne ishim BASHk pate hy ne ♥ time paren her vajz kur te pash faj nuk
patem qe u deshtem dit enat ne ishim BASHk pate hy ne ♥ time paren her vajz
kur te pash eja tash se kam tjeter eja tash mos me le eja tsh

Автор sccorpion82 (4 года)
loqken ja hanksha hahaha

Автор ida2263 (4 года)
ahaha

Автор argjendmatoshi (3 года)
pishat e deqanit e knojn qet kong

Автор MrAlbion64 (2 года)
oo kqyrma miher tahiri edhe fatmir edhe albionin bre

Автор TheSuperallstar1 (3 года)
bravooooooooooooooo

Автор bashkim4 (3 года)
shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mir
babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy bravo :) :0) : 0 )

Автор TheKosov12 (4 года)
spo muj me gjet qet muzik kerkun qysh thirret ...plz

Автор kosovarjaswe (4 года)
Kush e knon qet kang bree ????

Автор lugatinr1 (4 года)
huuahauahauahuaaahauahauahahaauahauahauha

Автор 783779 (4 года)
lugatnr1 kshu e knon qit kong

Автор ELNORBUDAKOVA (3 года)
@nexhanuzi po kush...se shum e mir :)

Автор historjani1 (1 год)
vllezrit Abazi kape kape ketu

Автор TheMJDoogle (3 года)
That was garbage

Автор lirie991 (3 года)
ahuahahuaah sa te bukura :D

Автор Multizheshkani Tik (4 года)
kush e kendon qit kang bre

Автор TheLola1952 (4 года)
wie süßßßßßßßßßßß pot mir

Автор GostRider07 (4 года)
tung ku muj me marr qit mucik

Автор ardivitiatoli (4 года)
po te mir kokan o zot edhe sa mir valle po lujn

Автор SuperKosovogirl (4 года)
haha samir kush e knan qit keng bre shum mir

Автор bekche1 (3 года)
po ama spo muj me egjet nese ke mundesi mem tregu kush komplet kush e knon
edhe titullin se shum pom duhet pls ok

Автор A Lina (4 года)
kush e knan qit keng ? shum e mir

Автор Orgesi Margjeta (3 года)
jashaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hahahahhahahaha bravo

Автор jonuz krasniqi (3 года)
@ELNORBUDAKOVA aaok pra leje harroje

Автор luki krasniqi (3 года)
kush e kendon ket keng??????shum e mir!!!!! dhe si thirret?????

Автор erjonshqipnija (4 года)
HeHeHe nicee

Автор Besart Maxhuni (3 года)
haha

Автор jonuz krasniqi (3 года)
hey pishat nuk e knoj qet kang ok

Автор stickman905 (3 года)
haha

Автор TheShark697 (3 года)
hahahahhahaaahihiih

Автор historjani1 (1 год)
si e titullin kjo kenga

Автор safari arify (3 года)
keta prej rugoves kokan haha

Автор Taulant Gega (4 года)
Shum Fortt

Вставка видео:

URL 
Ссылка 

Поиск Видео

Top Видео

Top 100 >>>

Видео

Seo анализ сайта