Видео


MLEQANI - Q'JANE KETA DJEM QE KANE MARR DETINLOTET JU PSHTOJNE DISA TE PRANISHMVE
ME 23.09.1994 NE ASTRAZUB
MUZIKA FOLKLORIKE

Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 186,328
Добавлено: 7 лет
Длительность: 7:11
Комментарии: 55

Тэги для этого Видео:  Найти больше видео в категории: "Entertainment"
Видео загрузил: BashkimMirusha
Показать больше видео, загруженных BashkimMirusha


Похожие видео:

MLEQANI 1997 - XHAVIT PASHA (ngone Beqen kah fundi)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 101767
MUZIKA FOLKLORIKE ....MALISHEVA 2008....
MLEQANI - ZHUJ SELMANIT (BAMBAM)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 90641
MUZIKA FOLKLORIKE ....MALISHEVA 2008....
MLEQANI '92 - TRE TUPANA
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 27879
MUZIKA FOLKLORIKE NE MALISHEVE
MLEQANI - ALI PASHA BURRE I VOGEL 23-09-1994
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 45365
NE ASTRAZUB MUZIKA FOLKLORIKE ....MALISHEVA 2007....
Bijt e Sefes ne Krushic te Ajet Kadriaj
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 42436
Beqa & Muja - Ne Prekaz paska ra Stuhija
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 137983
Beqa & Muja - Ne Prekaz paska ra Stuhija
Mleqani - moj serbi shtrig e vjeter
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 17476
Mleqani - Imer Popovci
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 18604
me keqardhej ju them se kameramani sis kan hiq marakli ,shiqojeni vet , mazamakeq
Rrënjët Tona -08 - Mleqani - U plaka unë ,u plak sharkija
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 169177
Mleqani - Lulzoj fusha lulzoj mali
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 19504
Mleqani - Lulzoj fusha lulzoj mali
Mleqani Krahina e Milosh kapetanit 2/4
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 52138
Bijtë e Sefë Mleqanit Selman Kadria 1
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 159608
Mleqani - krahina e Milosh kapetanit 3/4
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 34027
Bijtë e Sefë Mleqanit Ymer Popovci
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 103387
Mleqani Krahina e Milosh kapetanit 1/4
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 57327
Ma mir ma ska me ta nie veshi kurr,ngone mir
Beqir Gashi dhe Enver Batllava- Popullore
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 74145
Shkelzen Morina Xeni Kanga e Gjermanit
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 131395
Shkelzen Morina Xeni Kanga e Gjermanit
Beqa & Muja - Jo nuk shuhet kurr Kosova
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 33296
Beqa & Muja - Jo nuk shuhet kurr Kosova
MLEQANI - NEPER KAFAZ ZOG MORE BILBIL
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 58028
MUZIKA FOLKLORIKE ....MALISHEVA 2008....
PO PERZIHET PERZERENI - RAPSODET BASHKE
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 91450
Alia Tahiri Hashimi Ymeri Osmani Halili Naimi Enveri Isa tane Bashke kanga Po perzihet perzereni Gezuar 2004
MLEQANI - ALI PASHA PE HAP TEFTERIN
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 74029
MUZIKA FOLKLORIKE
VLL.GASHI - PER GURBET
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 190755
MUZIKA FOLKLORIKE NE FSH.ASTRAZUB TE BAJRAKTART ....MALISHEVA 2008....
Mleqani - Krahina e Arrnaut Osmanit
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 59235
Estrada Shqiptare
MLEQANI - ZUNA N'KAJKE E RASH NE DERT
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 80607
MUZIKA FOLKLORIKE ....MALISHEVA 2008....
Po Perzihet Prizereni) Rrust Kabashi

Просмотров: 69593
Rrust Kabashi foto te vjetra te Prizerenit Kendon Gjergj Ukaj & Pren Ukaj Vëllezerit Ukaj

Комментарии:

Автор naserl (6 лет)
vetem keshtu vazhdoni se ska che ju ban as rusia e jo ma serbia rroft
populli i kosoves dhe te gjith shqipetaret ne bot pershendetje nga ulqini,
vila ardi ulqin.

Автор Kastrioti Ktuuh. (5 лет)
tu baft shendet bre shoq qe po na i shti kto kang,e nuk po i le me hup,se
kto jan pasuria e folklorit shqiptar,e sa per shahirat skem koment,se jam
adhurues i flakt i tyre,e di gjith shqiptaria per ta,,ksi shahira lindin
niher ne 50 vite ,po nuk besoj qe ka me lind ma nana,ishalla zoti i
ruen.Ismet Berisha Kodra e trimave Prishtin

Автор BashkimMirusha (1 год)
O DAJO KAM NDERIN TE PERSHENDES NGA ZEMRA

Автор q3da (5 лет)
Po Deri Sod Hale Ska Ba Vaki Asni Kongtar Me Sharkia Mej Shti Gjinen Me
Kajt. Kta Jon Legjenda Kurr Nuk Harrohen Zemra Ju Lumt

Автор Shpejtim Mo (1 год)
gjthsh se pata fatin te rri pak ne Malishev kur isha ne pushim po me erdh
mire qe ishe mire dhe pas bisedes me Gipen u gezova qe ishit shum mir te
gjith.te fala e kendofsh bashk me keto kenge gjithmon

Автор muhametmurati (6 лет)
po BASHKIM fort kaloj mir kur ti ndegjoj kangt e mleqanve pra te pershendes
edhe kam rrespekt te madh per ty i kam edhe un disa video te mleqanve se i
adhuroj shum knjn bre vlla tung pershendetje

Автор tetovariAG (6 лет)
o Mleqani jeni ma te mirt si shahira he goja ju lumt.Ju dini me e prek
popullaten ne moment te caktuar me keng te veqanta e keni te leme DEM BABA
DEM.tuuuuuuunnnnnnngggggggg o MLEQANI i te gith koherave ju pershendet
tetovariAG ju dhe Bashkim Mirushen .......

Автор Martinbegu21 (4 года)
@kosovari81 Ty rrujt e zoti. Fjal te verteta. Rrnoft Flamuri Shqiperise!

Автор albangjoshi1981 (7 лет)
ooo zoti ju rujt e shpirti ju knaqt

Автор dylcheek (6 лет)
o ja juve me ju qu koment ja kujt en ket jet me i qu o hallall ju koft breh
burra e veq vazhdoni se vallahi at za bylbyl e keni hallallll ju koft

Автор Assistx (5 лет)
Nuk po te njoh o Bashkim , mirepo ti me keto incizime qe po i publikon nuk
po i le keta shahira kurrrrr te vdesin ,sidomos deshmorin Beqen Ju lumt. Me
incizimet tuaja Beqa gjithmon eshte i gjalle

Автор ILIR SINANI (2 года)
ioh goja ju lummmmmttttttt

Автор traktorii (6 лет)
ej oooo bijt e sefes hallall ju koft .dhe Beqir sefes Rmet shpirti i paqtt.
veq Vazhdoni se qkjo osht kang se jo pak ju pershendess krejtve bashkim
thnx per ket vido tbukur Qkkrapii i bregutt

Автор qkrrapi (5 лет)
oooooo Hajde OSMAN SEFA ajdeee bashkim tlutna mos i lejo me ti keq perdoru
videot:). edhe a munesh me ma tregu ku muj me shkarku kangen e qorr ilazit
qe thot :"a qa thojke a qaj plaku qifsha nanen qati krajli". qeta pe kerkoj
kalo mir

Автор Rexhep Sylejmani (2 года)
Jeni kogtar te pa zavensushem Kendofshi gjithmon o Bijt e Sefes ju
pershendet Rexha

Автор Ms10051969 (4 года)
Ma vlere ka sharkia e bacit Man se sa shume kengetar ne Kosove ,o kalle bac
kalle !

Автор xhoni production krasniqi (5 лет)
bravo shum mir

Автор albozz777 (2 года)
O Zemra ju knoft mare burra ne kry me BashkimMirushen.

Автор uka bytyqi (4 года)
ileht qoft dheu beq qysh kendove per komb ashtu veprove ne praktik liftove
per ket liri sot qe po egzojm

Автор babushi katil (1 год)
Ja Vlen mi ngu kta bylbyla Te pa Harrushem...Me kte Kang E pershendes
Vllavin Sokolin edhe Djalin e Tij Mujen Qe jon Ne iTali....

Автор muhametmurati (6 лет)
Zemra ju knoft ju biT e Sefes se ne te vertet kjo vIdeo na bën te mendojm
per mergimet qe i beri populli yne nder shekuj po prap se prap mergimtart
ken ata qe ju pergjigjen thirrjes per qlirmin e vendit e ty Bashkim Mirusha
zoti te rujt

Автор mexxx285 (4 года)
bravo

Автор qkrrapi (5 лет)
bashkim shum faliminderit se edhe pse jom 16 vjeqar i ngooj kto kang se
qeto na majn gjaall neve ajde Baci Mon ajdeee

Автор Kushtrim Thaqi (5 лет)
Zemren ma KNAQe o Beqir Gashi bravo Bashkim Mirusha !!!

Автор miftar gashi (3 года)
o allahu ju bekoft o te bite e sefes o osman sefa zemra te kendoft edhe
shume vite beqir sefa allahu me lula te xhenetit te paste shperbly amin!nuk
ka me pas ma kengetar qe e qet sharkin ne preher mbas baces osman ti je
fenomen i natyres allahu te ka shperbly me te gjitha bac zerin talentin
burrerrin kam respekt per ju autorin e pershendes nga gjermania gashi

Автор miftar gashi (4 года)
hajde mleqan e zemra u knoft!beqes i qoft i leht dheu i kosoves !nuk kum ni
edhe nuk kum pa deri sot si ka pas kengetar si e kane shti ni ode burra ne
vaje!beqir sef lind njeher ne shekull zeri i tij eshte me i embel se qdo za
i kengetarve ai ishte pavaroti i muzikes shqipe!jam adhurues i flakt i
ketyre kollosve te muzikes tone shqipe !zotri bashkim flm shume per kete
video zoti te ruajt tx dhe familjen tende o vlla!te pershendes nga
gjermania kölni!gashi

Автор lorikcana19 (7 лет)
Shum keng te forta be vllazen ;) good work Bashkim Mirusha

Автор kosovari81 (6 лет)
Burreria , respekti, morali, kodi i beses, mikepritja, jan krenaria e
shqiptarve kjo video te ben te mendosh se sa kemi vuajtur por gjithashtu te
jep edhe force te duash kombin, nderimet e mija per gjith kta burra dhe
postuesin e ksaj video, Rrnoft per jet e mot populli shqiptar!

Автор adem20100 (4 года)
oooooo shpirtin na e knaqe o BEQIR GASHI

Автор Rifet Rrezja (5 лет)
O SHUM FALMENDERIT O bASHKIM MIRUSHA SE NA KNAQE SHOKUT SE me OSMAN SEFEN
NUK KA E GOJA JU LUMT TE TREVE SE METVERTET JAN SHAHIRA TE RRALL NE KOSOV E
I SHALLA ALLAHU NE GJENET BEQEN E QOFT

Автор alboz albozz (1 год)
Kengtar luftar patriot dhe tana te miran gjithnji kan qen ne familjen e Sef
Mleqanit.Lavdi heroit te kombit Beqir Gashit i let kjoft dheu mbi trupin e
tij.

Автор 554491 (3 года)
ska dit qe se ndegjoj ket keng te kenduar nga mleqani..kta i kan jep vler
folklorit shqiptar edhe veq keshtu knohet kjo kang me plot zemer..zemra ju
knoft gjithmon,ndersa beqen rametlin e kujtojm gjithmon sa her kendohet
neper oda shqiptare..

Автор Florim bytyçi (6 лет)
hej mos u ndalni së dëgjuari këto thesare bre . E juve Bashkim u jemi shumë
mirënjohës që po na e bën të mundur që ta qetësojmë shpirtin në këtë kohë
shumë të vështirë për ne shqiptarët

Автор albozz777 (4 года)
Bashkim Mirusha ti ke merita te mdha dhe lavdi te qofte per kto inqizime
pershenetje nga Anton Buqaj Lladroc.Qofsh faqe bardhe.

Автор thaqi0 (3 года)
valla bre halla ju koft se jeni ka ekallni krejt

Автор ismet zabeli (5 лет)
oo kendofshit gjithmon

Автор Albrim Mushkolaj (4 года)
Gjama e burrit thojnë e dridh tokën, ma perjetë s´do t´vuan kjo Nanë Loke.
Po më t´vertet vaji i burrit ësht kënga, e ju Bijtë e Sefë Mleqanit këngë
Shqiptare keni ditur dhe dini ta kendoni ma së miri. Tash e 3 breza e shum
dekada. Keni ditur ta mbroni Atdheun me fjal e këngë e poashtu edhe me
grykë te Pushkës. Paqit Lavdi A. Mushkolaj, Austri

Автор Besart dhe Halil Hasani (7 лет)
hallall ju qoft....bashkim vazhdo me punen tane qe pe bonon se na knaqe me
ktu kange

Автор abcdefghnable (4 года)
hajde mleqani se kenge e merzitshme se te gjith te pranishem lotet po i
shkojn se gjithmon kemi hek per se gjallit poplli shqiptar se gjithmon te
fort jemi dhe kemi mu kan

Автор bahti nishori (2 года)
zemra ju knoft lavdi te madhit beq gashiir

Автор Ushatr (3 года)
@Nacionalisti1 te lumt per kto fjal!!

Автор traktorii (6 лет)
ooo ket video e shikoj gjithmon se e kom nket dasem ka qen i pranishem edhe
gjyshi im tashme i ndjere thnx bashkim mirusha se si bijt e sef Mleqanitt
sbonn ma nnana

Автор Abaz Thaqi (2 года)
Loti burrit del kur i qan zemra lavdi herojve te atdheut

Автор Xheki619 (4 года)
hallall ju koft

Автор xhemadardanet (5 лет)
Flm o Bashkim per kto kang te mira qe po naj qon po a kush pas mundesi me
ma gjet ni kang qe ish ne humor te cimes "Cim baksuzi" qe po e vrajke
shoket e vet cima se po ja ngucshin grun nese mun me ma gjet qit kang mir
kishe ba shum flm per mirkuptim tung te pershendes

Автор muhametmurati (6 лет)
urime te gjith shqiptarve ku do qe gtjinden 28 nentori e pershendes Bashkim
Mirushen per kto keng te mirfillta shqiptare pra edhe ni her URIME

Автор Shpejtim Mo (1 год)
ketu kendojn me zemer se i kemi prit si burrat se me Beqen e familjen e tij
jemi Shok.Edhe meqense ka qen e Premte se te shtunen e te dielen ishin te
nxan ne Budakove erdhen dhe e ben te pamunderen. un jam ai djali me tirqi e
kam martue vellaun dy vjet me te ri Bashkimin jemi kojshit e dajve te
Bashkim Mirushes nga Astrazubi ju uroj ndegjim te kendshem edhe pse Videon
Origjinale e kam un 2 ore inqizim..kam nderin qe shumica keni respekt per
lotet e atyre qe sot sjan gjalle rahmet ju past shpirti

Автор baky601 (1 год)
Kur sheh lotet e tër atyre burrave me plis te bardh e deri te aj femiju i
vogel e kupton se sa me vler e me domethanje osht kjo kang. Bit e sefes jan
te pa zavendesushem kongetar te kompletuar me vlera shum te mdhaja.RESPEKT

Автор Alban Rexhepi (4 года)
Folklori Kosovar prej fillimit e deri ne fund te jeteses, ni par kengetar i
ka nxjerr, e ata jan pikerishkt keta qe po i ndegjoni, Mleqani apo Te Bijt
e Sefe Mleqani -Gashit. Ju Lumt e rrofshi per gjithmon.

Автор rapsodi345 (6 лет)
o kallne bit e sefes bre se jeni heroj te kanges shqipe ju lumt .

Вставка видео:

URL 
Ссылка 

Поиск Видео

Top Видео

Top 100 >>>

Видео

Seo анализ сайта