Видео


tv mitrovica vox pop funnyРейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 5,825
Добавлено: 3 года
Длительность: 4:48
Комментарии: 1

Тэги для этого Видео:  Найти больше видео в категории: "People"
Видео загрузил: adhu ron
Показать больше видео, загруженных adhu ron


Похожие видео:

Florin Krasniqi - 25 Prill Intervista në TV MITROVICA(1/6)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 4354
Florin Krasniqi - 25 Prill Intervista në TV MITROVICA
TV-reportazh nga terreni Fshati Vidimriç Veriu i Kosoves
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 35417
Reportazh nga Terreni! Ky reportazh eshte i pergatitur nga aktivistet e Levizjes VETEVENDOSJE! dhe eshte realizuar ne korrik te vitit 2007. Ne kete...
Florin Krasniqi - 25 Prill Intervista në TV MITROVICA(2/6)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 1381
Florin Krasniqi - 25 Prill Intervista në TV MITROVICA
Komuna e Mitrovicës : Dokumentari - Rrugëtimi drejt së ardhmes
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 2147
Mitrovica 2013 - Pjesa 2 (Full HD Video)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 20582
Mitrovica 2013 - Pjesa 2 ( në Full HD Video ), këtu mund te shikoni vende dhe pamje nga vende te ndryshe te Qytetit se Mitrovicës. Te gjitha...
Prishtina -Peja 25.05.2011
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 6157
HARLEM SHAKE - MITROVICA
Рейтинг Рейтинг Рейтинг РейтингРейтинг
Просмотров: 13551
DJORDJE TARAKCIJA REPORTAZA IZ KOSOVSKE MITROVICE DEO PRVI KOMPLETNA EMISIJA
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 7125
http://www.tarakcija.in.rs/ REPORTAŽA I INTERVJUI IZ KOSOVSKE MITROVICE EO PRVI O STVARNOM STANJU I PROBLEMIMA SRBSKOG NARODA NA KOSOVU. GOSTI U...
MAGAZINA ZGJEDHORE - MITROVICA - 13.11.2013 - KLANKOSOVA.tv
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 6303
Shahirat ne TV Mitrovica -- Albulena By Fid@ni.divx
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 5152
By Fid@ni www.illyriaonline.com www.kosovanet.de
Kosovska Mitrovica / Auto kamerom
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 18672
U toku voženje automobilom kroz grad,kamera je postavljena na krov automobila i tako je snimljeno sve što je ugao mogao da uhvati.Veliki broj...
Plisat rrugeve te Prizrenit
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 7375
07.05.2011 Greme.Ferizaj.Sllatin.mpg
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 30997
Synaj Saraqi te ka lala TVMITROVICA
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 14722
Synaj Saraqi te ka lala TVMITROVICA
Linda Rexhepi musafir Sunaj Saraqi TV MITROVICA pjesa e pare
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 4922
Linda Rexhepi musafir Sunaj Saraqi TV MITROVICA pjesa e pare
ZHUTAT në TVMITROVICA
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 301989
ZHUTAT në TVMITROVICA
Reagimet ndaj Katedrales në Prishtinë nga qytetarët.
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 19900
Reagimet ndaj Katedrales në Prishtinë nga qytetarët, nje permbledhje e raportazheve nga TV kryesore
Stillstand in Mitrovica - Republik Kosovo
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 11320
++++++++ NEW VIDEO +++++++++ Die Albanische Orthodoxie im Kosovo: http://youtu.be/GPTaaSjl4pw
Genti sofra TV MITROVICA
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 3396
Gentian Gojani programi festiv i TV MITROVICA 2013
Mitrovica 1999 - Dokumentari i pare per RTK
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 19282
www.besfort.tv - Exkluzive Mitrovica 1999 - Dokumentari i pare per RTK me titull Kronike Bardhe e zi e realizuar nga Besfort Hasanaj Chibis dhe...
Pharrell Williams - Happy (We are from Kosovska Mitrovica, Serbia)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 53246
Pharrell Williams - Happy (We are from Kosovska Mitrovica, Serbia) Cinematography and Edited by ROYAL production (Dejan Vasic) and TOTAL studio...
Gratë certifikohen në përpunimin e djathit Vushtrri prill 2011
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 2193
Në mesin e 18 grave të certifikuara është edhe Hadije Tahiri nga fshati Strovc, e cila e vlerëson shumë të rëndësishëm kryerjen e këtij moduli për...
Shahirat ne TV Mitrovica -- Moj Kosov Mriz me zana By Fid@ni.divx
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 17661
By Fid@ni www.illyriaonline.com www.kosovanet.de
Mihrije Braha Mitrovica Ime (Offical Video HD)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 42822
Shahirat ne TV Mitrovica -- Kosov e Adem Jasharit By Fid@ni.divx
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 17192
By Fid@ni www.illyriaonline.com www.kosovanet.de

Комментарии:

Автор Mikullovci Pati (3 года)
hahah xD

Вставка видео:

URL 
Ссылка 

Поиск Видео

Top Видео

Top 100 >>>

Видео

Seo анализ сайта