Видео


NAXHIJE DHE RAMIZ BYTYQI - KENGA SHQIPEGUSHT 2012
MUZIKA FOLKLORIKE


Просмотров: 9,398
Добавлено: 2 года
Длительность: 4:32
Комментарии: 6

Тэги для этого Видео:  Найти больше видео в категории: "Entertainment"
Видео загрузил: BashkimMirusha
Показать больше видео, загруженных BashkimMirusha


Похожие видео:

FATMIR BAJRA - BEKE YMERI

Просмотров: 3326
GUSHT 2012 MUZIKA FOLKLORIKE
NAXHIJE DHE RAMIZ BYTYQI - ZOTI SHPIS TU RRIT NERA

Просмотров: 15496
GUSHT 2012 MUZIKA FOLKLORIKE
NAXHIJE BYTYQI - N'ODA T'BURRAV
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 24651
GUSHT 2010 NE DARSMEN E DJALIT TE BAJRAM BAJES MUZIKA FOLKLORIKE
NAXHIJE BYTYQI DHE VALENTIN LACI - JEM USHTARE TE ADEM JASHARIT (per deshiren time)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 19838
GUSHT 2010 NE KESHTJELLE FSH.BANJE MUZIKA FOLKLORIKE
NAXHIJE BYTYQI & FATLUME KELMENDI Moj e Mira Qufurrake
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 20666
NAXHIJE BYTYQI & FLORIM KABASHI Thrret Prizreni
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 9002
Naxhije Bytyqi-Live 08 Shkurt 2013 Tek shtëpija e Agron Salihut - Zogit
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 59087
Tek shtëpija e Agron Salihut - Zogit me datën 08 Shkurt 2013
Haxhi Prenku & Naxhie Bytyci - Thrret Prizreni (Musafir HALIL MALA)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг РейтингРейтинг
Просмотров: 3625
Menaxher: Avni Lutolli Numri Kontaktus: 044-642-772
Naser Fejzullahu emisioni me haxhi prenku - naxhie bytyqi
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 25637
Naser Fejzullahu emisioni me haxhi prenku - naxhie bytyqi
Rifat Berisha Uqk"se deshmoret e Kosoves
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 3931
kenduar ne isniq me 22.08.2013
Naxhije Bytyqi - Krisi Topi krisi Martina , Kenge per Liman Morinen
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 68597
Naxhije Bytyqi - Krisi Topi krisi Martina , Kenge per Liman Morinen
Xeni & Sinani - "Rruga e Kombit"
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 26624
Inq.Bujar Halilaj-20-04-2012-Drenas
NAXHIJE BYTYQI - MSYN DUSHMANI
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 15366
GUSHT 2010 NE DARSMEN E DJALIT TE BAJRAM BAJES MUZIKA FOLKLORIKE
Vllezerit Musaj dhe Flamur Plakiqi - N'drras te vekut.
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 17168
Oda e jasharve
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 228162
Vellezrit Bajra - Kreshtat e Kosoves ne kullen e A.Jasharit Ne Prekaz
Nagjije Bytyqi & Vellezerit Gashi - Moj Kosov Ta Puthsha Ballin
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 25144
Estrada Shqiptare
Naxhije Bytyqi - Dy tupana
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 4048
Festivali Folklorik "I KËNDOJMË LIRISË" ,Klinë 2011
VALENTIN LACI DHE AVDYL PACI - SHKO DALLENDYSHE

Просмотров: 1240
GUSHT 2012 MUZIKA FOLKLORIKE
Naxhije Bytyqi dhe haxhi Prenku Dy tupana 2012
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 14690
Ali Krasniqi & Gani Hoxha live ne emisionin konaku 2
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 5391
Ali Krasniqi & Gani Hoxha live ne emisionin konaku 2 Emisioni live Konaku Te gjitha te drejtat e rezervuara TV ERA
NAXHIJE BYTYQI - DESHMORVE TE KOSOVES (BAMBAM)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 41719
NJE NEJE TE MIRE KATUNARQE E KEMI PAS! MUZIKA FOLKLORIKE
Rapsodia Folklorike - Rahman Pagarusha 22.05.2010
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 3725
Rapsodia Folklorike - Rahman Pagarusha 22.05.2010
ZHUTAT - RAPSODIA FOLKLORIKE
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 50958
ZHUTAT - RAPSODIA FOLKLORIKE
Naxhije Bytyqi & Vellezerit Gashi - Adrian Krasniqi
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 3732
Estrada Shqiptare
Xhavit Vitia, Xhemajl Duraku, Edib Hoxha dhe Adem Berisha - Kaloj Koha e Qakojve t'malit
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 1645
Te Nipi i Xhavitit te Albani.

Комментарии:

Автор kushaveci01 (2 года)
o kalle bashkim kalle zemra ju kendoft gjithmon

Автор albozz777 (2 года)
E u zemra te knoft se ke za te luaneshes rrnofsh sa alpet shqiptare.Nagjie
Bytyqi.

Автор shaban cakolli (2 года)
shume e bukur

Автор shoqatashqiponja (2 года)
NAXHIJE DHE RAMIZ BYTYQI_Zemra u kendoft e kendofshit sa te kini jeten ma
mir ska ku shkon skama komet per ju vetem vazhdone kshtu 5 yje *****
Bashkim Mirusht te lumt e shum faliminderit per kto Vidjo te Mekrullushme e
shum te mira Ju Pershendet ENVER GJELI

Автор Abdelhamid Aoussar (2 месяца)
GRANDE RAMIZ.. SEI UN BRAVO ARTISTA.. :)

Автор Gjovalin Sulaj (9 месяцев)


Вставка видео:

URL 
Ссылка 

Поиск Видео

Top Видео

Top 100 >>>

Видео

Seo анализ сайта