Видео


Kenge Labe- MER KOBUREN VRAME MOJРейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 82,855
Добавлено: 5 лет
Длительность: 3:39
Комментарии: 25

Тэги для этого Видео:  Найти больше видео в категории: "Music"
Видео загрузил: Apostolis Iliazi
Показать больше видео, загруженных Apostolis Iliazi


Похожие видео:

Kenge Labe (Laberias song). "Qerpiku i diellit pa dale"
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 101469
An ancient tradition of labs(south albanian people)dating since the archaic times of the great civilization of Pelasgo-Illyrians.
Aurela Gace - Kenge Labe
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 306060
Kenge Vaji Labe
BIE PER GJUM E SME ZE KENGE LABE
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 52444
KENGE LABE FOTO NGA ZONA E KELCYRES NE PERMET
Këngë Labe (Labërias song). "Thëllëza që shkel mbi vesë!"
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 290896
An ancient tradition of labs(south albanian people)dating since the archaic times of the great civilization of Pelasgo-Illyrians.
LABE,
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 72506
pellumbesha dhe pellumbi
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 86639
pellumbesha dhe pellumbi....
Qaj moj lule qaj per mua - kenge labe
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 137733
polifonia labe
Kenge Labe (Laberias song). "Ali Pasha vjen me kembe!"
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 169866
An ancient tradition of labs(south albanian people)dating since the archaic times of the great civilization of Pelasgo-Illyrians.
Këngë labe - Balluket e ballit moj - Nazif Çela (Lapardha, Vlorë)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 203783
Teksti i këngës: Balluket e ballit moj mbi sy të kanë rënë si hëna mbas malit moj si hënë e pabërë Manushaqet lule lulet që këpute do t'i bëj...
Këngë Labe. Vëllazërimi - Me Ty Këngë u Dashurova
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 194121
Grupi Polifonik Labë në Athinë Vëllazërimi -.Me Ty Këngë u Dashurova http://vellazerimi.webs.com
Këngë Labe - "Ç'u këput një yll e ra!"
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 98621
An ancient tradition of labs(south albanian people)dating since the archaic times of the great civilization of Pelasgo-Illyrians. Actually this is...
VITORI BALILI-MOJ PUSHKE
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 172459
music folk Shtepia diskografike Shqipja Master
kolazh dasme live vitore balili
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 60945
ALTIN BASHO-DJALERI ME MORI MALLI .
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 33144
MUZIKA: ARTAN COBO TEXTI: LADI KORKUTI TEL: +30 6986001370
Kenge Labe. Himara - "Hyri Prilli c'u shkri bora majave!"
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 83343
An ancient tradition of labs(south albanian people)dating since the archaic times of the great civilization of Pelasgo0-Illyrians.
Kenge Labe:PAPUNESIA,gr.ERA E BLIRIT(Prongji-Gjirokaster)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 15085
Kenge labe "Papunesia"kenduar nga grupi polifonik:ERA E BLIRIT(Prongji-Gjirokaster).Edhe pse varferia ekziston nga papunesia e madhe por shpirti...
kenge labe jemi trima shqipetar nga filmi (keshilltaret)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 211279
Kadri Rroshi,Luftar paja
Këngë Labe - "Bejkë e derdhura nga vendi."
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 202801
An ancient tradition of labs(south albanian people)dating since the archaic times of the great civilization of Pelasgo-Illyrians.
Kenge Labe Polifonike- Dale moj bandille dale
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 47259
Grupi i te rinjve... Mares Arjan shehu
Kenge labe-Kenge per Kadri Roshin
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 32977
Kenge nga Grupi i qytetit Tepelene
Këngë Labe ( Dasma Labe ) ..V. Zyka ..Goliku ..T.Lela .. N.çela..
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 124144
Këngë dasmash nga Laberia ..Vendim Zyka , Nazif çela Tomorr Lela ..Goliku ..dhe grupe nga e gjithë krahina e Laberis . Kjo rakia Ballkazani .ç'më...
Kenge Labe. Piluri - "Ti je ilaci i cobanit!"
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 182797
An ancient tradition of labs(south albanian people)dating since the archaic times of the great civilization of Pelasgo-Illyrians. An beautiful...
BIRBILAT NE SHTEGETIM(grupi GJ)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 41396
KENGE LABE
Moj Nepërka Pika Pika- Këngë Labe nga Himara
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 116049
Teksti i Këngës Do këndoj po më zu grika (gryka) Moj nepërka pika pika Do këndoj po më zu grika (gryka) Moj nepërka pika pika Ndënja në port e...
Eh! Moj dallëndyshe
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 55578
Teksti: Zaho Balili Këndon: Vitori Balili Zaho Balili u lind në tetor të vitit 1951 ne Rexhin të Kurveleshit. Shkollën tetëvjeçare dhe të mesme e...

Комментарии:

Автор lulu chan (1 месяц)
TE LUMTE GOJA O QE KENDON SI BILBIL 

Автор Mario Gjoni (2 месяца)
Bang Bang, she shot me down, Bang bang my baby shot me down(remix)
Lol

Автор Spartakos Mr (3 месяца)
TE LUMTE GOJA O BILBIL!!!

Автор mirditori1 (11 месяцев)
Perse nuk i nderroni emrin ketyre videove prsh. albanian poliphonic music
qe ti degjojne dhe te tjere

Автор artan marko (11 месяцев)
Laberia vendi i polifonise se vertete ,ju lumte goja se na kenaqet

Автор ginevra Jahaj (3 года)
ame ju lumte goja ju lumte.....

Автор MsBonaB (4 года)
shume e bukur :)

Автор vetetim skenderi (4 года)
baniiljazi.flm per postimin kenge shume e bukur por dhe vidjot jane shume
te bukura.

Автор dritanmurlani (5 лет)
rrofsh per kete kenge!!!eeeeeeee si po vete rakia o mik te mira pac

Автор ferat metushi (5 лет)
kemi me shum nevoj per te degjuar keng te tilla shuuuuuuuuuuummmmmmmmeeeee
e bbbbuuuuuuuuuuuuukkkkkkkkkur te rrengjeth mishin dhe te ben te qash nga
kenaqesia e kesaj kenge braaaaaaaaaavo grupit qe kendon

Автор leta dv (3 года)
Pse me kobure e me te vrare moj, apo e kishte dashurine me sherr.

Автор Fagiona Shqiptare dovdesshqiptare (5 лет)
jam 100% dakort

Автор qumeshtmjalte (4 года)
Sa kenge e bukur e jugut!!

Автор e shehu (4 года)
rrofsh,,, per kenget e jugut,,

Автор Apostolis Iliazi (5 лет)
Tamam ashtu eshte... :)

Автор Apostolis Iliazi (5 лет)
Rrofsh,,,!

Автор ginevra Jahaj (3 года)
ame ju lumte goja ju lumte.....

Автор tepelensi (5 лет)
Teksti: Zaho balili Kendon: Vitori Balili

Автор elenastavro1 (4 года)
te lumte goja vertet ke nje ze si birbile bravo

Автор Artan Caushi (1 год)
Te kendofte zemra znj.Vitori.Nuk ka kenge qe te mos na mallengjesh.

Автор fuckgreecc (3 года)
kenge e papare si te gjith kenget labe

Автор laberiavogel (3 года)
jeshe naze madhe moj si ngjala ne dete merr koburen vrame moj se nuk dua
jete po pse ky abondnim per kengen labe.. Vitori Balili i "detyrohesh"
polifonise labe dhe mendoj se duhet ta respektosh duke kenduar edhe kenge
labe, jo vetem lek lek me turbofoolk

Автор GhegAlbanian (2 года)
rroft ali pashe tepelene

Автор Ervin pasha (2 года)
JU LUMTE

Вставка видео:

URL 
Ссылка 

Поиск Видео

Top Видео

Top 100 >>>

Видео

Seo анализ сайта