Видео


Kenge Labe- MER KOBUREN VRAME MOJРейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 77,405
Добавлено: 5 лет
Длительность: 3:39
Комментарии: 25

Тэги для этого Видео:  Найти больше видео в категории: "Music"
Видео загрузил: Apostolis Iliazi
Показать больше видео, загруженных Apostolis Iliazi


Похожие видео:

kolazh dasme live vitore balili
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 58511
Kenge Labe (Laberias song). "Qerpiku i diellit pa dale"
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 94726
An ancient tradition of labs(south albanian people)dating since the archaic times of the great civilization of Pelasgo-Illyrians.
BIE PER GJUM E SME ZE KENGE LABE
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 49184
KENGE LABE FOTO NGA ZONA E KELCYRES NE PERMET
Këngë Labe (Labërias song). "Thëllëza që shkel mbi vesë!"
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 279739
An ancient tradition of labs(south albanian people)dating since the archaic times of the great civilization of Pelasgo-Illyrians.
Këngë Labe - "Bejkë e derdhura nga vendi."
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 189951
An ancient tradition of labs(south albanian people)dating since the archaic times of the great civilization of Pelasgo-Illyrians.
Aurela Gace - Kenge Labe
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 299548
Kenge Vaji Labe
LABE,
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 70087
Kenge Labe. Himara - "Kapedan more Nase!"
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 83228
An ancient tradition of labs(south albanian people)dating since the archaic times of the great civilization of Pelasgo-Illyrians. A song dedicated...
Kenge Labe. Piluri - "Vijne djemte neper vape."
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 107294
An ancient tradition of labs(south albanian people)dating since the archaic times of the great civilization of Pelasgo-Illyrians. Neco Muko was a...
kenge labe jemi trima shqipetar nga filmi (keshilltaret)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 205346
Kadri Rroshi,Luftar paja
Kenge labe-Erdhe prape ne tepelene
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 77643
Kenge per vezir Ali pasha Tepelenen strategun me te math te luftes ne shqiperi
Kenge Labe (Laberias song). "Ali Pasha vjen me kembe!"
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 163945
An ancient tradition of labs(south albanian people)dating since the archaic times of the great civilization of Pelasgo-Illyrians.
Moj Nepërka Pika Pika- Këngë Labe nga Himara
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 111372
Teksti i Këngës Do këndoj po më zu grika (gryka) Moj nepërka pika pika Do këndoj po më zu grika (gryka) Moj nepërka pika pika Ndënja në port e...
Kenge Labe. Piluri - "Ti je ilaci i cobanit!"
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 174491
An ancient tradition of labs(south albanian people)dating since the archaic times of the great civilization of Pelasgo-Illyrians. An beautiful...
Këngë Labe. Vëllazërimi - Me Ty Këngë u Dashurova
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 188498
Grupi Polifonik Labë në Athinë Vëllazërimi -.Me Ty Këngë u Dashurova http://vellazerimi.webs.com
Qaj moj lule qaj per mua - kenge labe
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 136317
polifonia labe
Albanian Folk Song - Kenge Labe:"Hene e Bukuro"
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 33845
Kenge labe e kenduar nga Ansambli Cipini me president z.Tomorr Lelo. Perberja e grupit eshte me pjesmarres te perzgjedhur te disa prej grupeve me...
ALTIN BASHO-DJALERI ME MORI MALLI .
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 29726
MUZIKA: ARTAN COBO TEXTI: LADI KORKUTI TEL: +30 6986001370
Këngë Labe - "Ç'u këput një yll e ra!"
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 95371
An ancient tradition of labs(south albanian people)dating since the archaic times of the great civilization of Pelasgo-Illyrians. Actually this is...
Kenge Labe:PAPUNESIA,gr.ERA E BLIRIT(Prongji-Gjirokaster)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 14736
Kenge labe "Papunesia"kenduar nga grupi polifonik:ERA E BLIRIT(Prongji-Gjirokaster).Edhe pse varferia ekziston nga papunesia e madhe por shpirti...
Eh! Moj dallëndyshe
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 52667
Teksti: Zaho Balili Këndon: Vitori Balili Zaho Balili u lind në tetor të vitit 1951 ne Rexhin të Kurveleshit. Shkollën tetëvjeçare dhe të mesme e...
Jehona Labe - Dola Bregut Detit
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 27454
Jehona Labe - Dola Bregut Detit
Te bajamja në avlli
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 38956
Teksti: Zaho Balili Kendon: Vitori Balili Zaho Balili u lind në tetor të vitit 1951 ne Rexhin të Kurveleshit. Shkollën tetëvjeçare dhe të mesme e...
Kenge Labe-Tragjasi_Vajzat e Sulit mes Holla
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 37289
Laberia
Kenge labe-Kenge per Kadri Roshin
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 31138
Kenge nga Grupi i qytetit Tepelene

Комментарии:

Автор lulu chan (4 дня)
TE LUMTE GOJA O QE KENDON SI BILBIL 

Автор Mario Gjoni (1 месяц)
Bang Bang, she shot me down, Bang bang my baby shot me down(remix)
Lol

Автор Spartakos Mr (1 месяц)
TE LUMTE GOJA O BILBIL!!!

Автор ginevra Jahaj (3 года)
ame ju lumte goja ju lumte.....

Автор MsBonaB (4 года)
shume e bukur :)

Автор vetetim skenderi (4 года)
baniiljazi.flm per postimin kenge shume e bukur por dhe vidjot jane shume
te bukura.

Автор dritanmurlani (5 лет)
rrofsh per kete kenge!!!eeeeeeee si po vete rakia o mik te mira pac

Автор ferat metushi (5 лет)
kemi me shum nevoj per te degjuar keng te tilla shuuuuuuuuuuummmmmmmmeeeee
e bbbbuuuuuuuuuuuuukkkkkkkkkur te rrengjeth mishin dhe te ben te qash nga
kenaqesia e kesaj kenge braaaaaaaaaavo grupit qe kendon

Автор leta dv (3 года)
Pse me kobure e me te vrare moj, apo e kishte dashurine me sherr.

Автор Fagiona Shqiptare dovdesshqiptare (4 года)
jam 100% dakort

Автор qumeshtmjalte (4 года)
Sa kenge e bukur e jugut!!

Автор e shehu (4 года)
rrofsh,,, per kenget e jugut,,

Автор Apostolis Iliazi (5 лет)
Tamam ashtu eshte... :)

Автор Apostolis Iliazi (5 лет)
Rrofsh,,,!

Автор ginevra Jahaj (3 года)
ame ju lumte goja ju lumte.....

Автор tepelensi (5 лет)
Teksti: Zaho balili Kendon: Vitori Balili

Автор elenastavro1 (4 года)
te lumte goja vertet ke nje ze si birbile bravo

Автор Artan Caushi (1 год)
Te kendofte zemra znj.Vitori.Nuk ka kenge qe te mos na mallengjesh.

Автор fuckgreecc (3 года)
kenge e papare si te gjith kenget labe

Автор laberiavogel (3 года)
jeshe naze madhe moj si ngjala ne dete merr koburen vrame moj se nuk dua
jete po pse ky abondnim per kengen labe.. Vitori Balili i "detyrohesh"
polifonise labe dhe mendoj se duhet ta respektosh duke kenduar edhe kenge
labe, jo vetem lek lek me turbofoolk

Автор GhegAlbanian (1 год)
rroft ali pashe tepelene

Автор Ervin pasha (2 года)
JU LUMTE

Автор artan marko (10 месяцев)
Laberia vendi i polifonise se vertete ,ju lumte goja se na kenaqet

Автор mirditori1 (10 месяцев)
Perse nuk i nderroni emrin ketyre videove prsh. albanian poliphonic music
qe ti degjojne dhe te tjere

Вставка видео:

URL 
Ссылка 

Поиск Видео

Top Видео

Top 100 >>>

Видео

Seo анализ сайта