Видео


NaZiF CeLa-FoL mOj DallAnDyShE (www.albanians.gr)http://www.albanians.gr/ Albanians.gr është një portal qe ka si qellim të informojë dhe të argëtojë shqiptarët në Greqi dhe në të njëjtën kohë të krijojë një vend për komunikim midis tyre.

Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 246,003
Добавлено: 6 лет
Длительность: 3:52
Комментарии: 83

Тэги для этого Видео:  Найти больше видео в категории: "Music"
Видео загрузил: maria maraki
Показать больше видео, загруженных maria maraki


Похожие видео:

Nazif Cela - Manushaqe moj Mano
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 93743
www.p2palbania.com Te lumte goja o Nazo ahaha
xha sokrati-NAZIF CELA
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 97914
kenge popullore te nazife cela lapardha vlore......kenge vlonjate
Këngë labe - Balluket e ballit moj - Nazif Çela (Lapardha, Vlorë)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 180483
Teksti i këngës: Balluket e ballit moj mbi sy të kanë rënë si hëna mbas malit moj si hënë e pabërë Manushaqet lule lulet që këpute do t'i bëj...
Nazif Cela _Dedikuar Fatmir Xhindit
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 65756
Nazif Cela _Dedikuar Fatmir Xhindit
Nazif Cela - Bota Shqipetare (Official Video)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 69513
Petrit Lulo - Kush te ka qendisur valle
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 282643
Petrit Lulo
vellait tim te vetem alent meminit.wmv
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 53027
kjo kenge i perkushtohet vellait tim te vetem ALENT MIHAL MEMINI.i cili u nda nga kjo jet me 25/9/2011.LENTUSH ti ishe ekspert ne teknologji besoj...
poni _moj mike (www.albanians.gr)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 161378
http://www.albanians.gr/ Albanians.gr është një portal qe ka si qellim të informojë dhe të argëtojë shqiptarët në Greqi dhe në të njëjtën kohë të...
nazif cela (mal i madh qe leshon drite)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 102273
ansambli folklorik cipini
NAZIF-CELA.,,,ZERIN MORA NGA BILBILAT
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 27895
ZERIN MORA NGA BILBILAT,,,,,,,,,,,,,,,,,,,KENDUAR NGA BILBILI I LAPARDHASE (NAZIF- CELA)
Nazif Cela Hajde Hajde moj Xhiko
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 48743
Mariola Kacani ft Nazif Cela - Bije e babait
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 134666
Mariola Kacani ft Nazif Cela - Bije e babait FACEBOOK FANPAGE https://www.facebook.com/mariolajurgen
NAZIF CELA MITRUA U BE DEPUTET YouTube
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 9091
Nazif Cela - vashez lule ne lendin.wmv
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 30017
kjo eshte nje kenge, nje bote plot me fjale qe flet dhe vetem flet pa fund per dashurine ........
nazif cela, vlore 2008
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 36940
nazif cela vlore 2008
lala gjoni
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 160693
nertila vreto & nazif cela
jugu valle (www.albanians.gr)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 211234
http://www.albanians.gr Albanians.gr është një portal qe ka si qellim të informojë dhe të argëtojë shqiptarët në Greqi dhe në të njëjtën kohë të...
viktorja balili_bini ju o cula (www.albanians.gr)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 52674
http://www.albanians.gr Albanians.gr është një portal qe ka si qellim të informojë dhe të argëtojë shqiptarët në Greqi dhe në të njëjtën kohë të...
Kenge Labe: Do filloj duke menduar
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 531136
Kenge labe i grupit te Vranishtit, drejtuar nga i madhi Nazif Cela
Nertila Vreto - Sa lezet paska kjo valle
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 370410
Nertila Vreto - Sa lezet paska kjo valle
AuReLa GaCE-A kAn uJe kTo BuRiMe (www.albanians.gr)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 80730
http://www.albanians.gr Albanians.gr është një portal qe ka si qellim të informojë dhe të argëtojë shqiptarët në Greqi dhe në të njëjtën kohë të...
vitori balili_si bilbili do te kendoj (www.albanians.gr)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 90252
http://www.albanians.gr Albanians.gr është një portal qe ka si qellim të informojë dhe të argëtojë shqiptarët në Greqi dhe në të njëjtën kohë të...
PeTriT luLO -NGA SYTE E TU (www.albanians.gr)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 230741
http://www.albanians.gr/ Albanians.gr është një portal qe ka si qellim të informojë dhe të argëtojë shqiptarët në Greqi dhe në të njëjtën kohë të...
Eduart Dëma - Do ta marr nusen came
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 818664
Nazif Cela ft Grupi Polifonik - Tek kendojne djemte (Musical-Fest)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 48563
Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare. YouTube Subscribe: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=musicaltval...

Комментарии:

Автор aspetosi (4 года)
@azpetosi ------ Labush Rocka po mengre nervat-- Do shpik qirje te re per
ate kucken, tet shoqe --Do ta ve ne maje te karrit dhe ta Rutulloj fort--sa
te harije shpejtesine e 2 Kozmike e kupton c'eshte shpejtesia e 2 kozmike o
Bjage ? Dhe pasi ta rutulloj fort ne maje te karit do ti jap nje shkundje
Karit dhe jotshoqe do perfundoje ne ....HENE-- Atje ajo te hapi nje
Bordello per UFO-t.-- Ndersa ti ne kete kohe do mbash iso Labce-
eeeeeeeeeeeeee...Opa !--looooooooooooool.

Автор Ναγιάντα Ζενέλι (3 года)
maria duam edhe lyrics!!!!!

Автор endri ganesh (1 год)
po mir qe paske prindrit me orgjin shqiptare dmthn dhe ti moj vajze je
shqiptare te lindesh dhe ne hene gjaku eshte gjak..

Автор aspetosi (4 года)
@azpetosi ---- Ik o Bujk Ballist i Shurrosur ---- Ti thua ato qe i kane
ndodhur familjes tende te shpifur ---Se familjet balliste ne fshat--sic je
ti-, I Qinte kryetari i kopratives i bente carcaf-- Familjet balliste kane
qene familjet me te shturura-- edhe qente ju qinin ju or mut-- JU i kisht
femrat Lavire fare- Ty duket qe Komunistet e Vlores te kane Qire Nenen ,
gruan dhe motren, te kane bere Mut-- -- O Lopcar, te thashe, ti duket qe ke
Lindur ferrave, se je komplet kar me zile

Автор Edmond Veshi (1 год)
KE TE DREJTE,POR NE NUK DUHET TE BESOJME SE ME nje ardhje ne qytet gomari u
be artist,ashtu si dhe kur nje person pa kulture kur i mungon edhe
ediukata,çfare mund te presesh prej tije,me falni gezuar festat dhe
kerkojme qe ti injorojme keta kreaturat,shijoni muziken popullore

Автор rnea44 (4 года)
keto komente jan per lejla36

Автор aspetosi (5 лет)
--O dallandyshe ktheje pak ndryshe ....lol

Автор rnea44 (5 лет)
Lejla36 Ti keke nje shkerdhat e rendomt fare mi goce,kam kujtu se vetem me
mu kruhesh , por ti u kruajke me te gjithe te keshilloi te qihesh, se mbase
te ulen pak nervat nuk e permbajke vedine fare , ishalla zoti te ka ne dore.

Автор Illyria Arberia Albania Shqiperia (4 года)
kam kohe s'kam pare dallendyshe

Автор genciS100 (2 года)
I dont know where u live but try come out and be man say this things face
to face to an ALBANIAN ,from the name u look like maqedonian or bullgarian
bastard,,we fuck ur sisters here in LONDON, Kush e ka kete faqe ne you tube
hiqe kete koment ,fshije fare kete zagar maqedonas apo bullhar,rrofte kenga
LABE dhe egjithe LABERIA,rrofte e gjithe SHQIPERIA ETNIKE

Автор aspetosi (5 лет)
--Moj ri Lejla je buadallaqe ti apo ben vete? ---pse jam idiot moj apo pse
s'ta kam kerkuar ty?a? -----Eh ca them dhe une, Lejla ti je si
Nazifi--looooooooooool ----O Lejla ...oqja po ti kendon me kete stilin e
ketij hajvanit -Nazif, qe kendon sikur e pickon arza ne tope? --Apo ti me
stilin e Nazifit ben Horzontal-Mambo ?-loooooooooooooool

Автор Ada Pa (1 год)
e thash sepse leterat etj i kam tgjitha greke! dhe patjeter qe gjaku gjak
esht!

Автор rnea44 (4 года)
A ke rene hala ne kar moj e gjore, si ste zen ajo vrim vend moj e zeza ti,
kam thene vetem nje e qire me nje kar te madh ti ulin nervat ty.

Автор brikeld agara (1 год)
po kur nuk ka pun ca do bejn shqiptaret .do merren me llafe .e thon qe
shqiptaret kan kultur o mortja me gjith kulturen e ketyre barbonave .

Автор Ferizajcity (3 года)
oppPPAAAA

Автор fad1lz (4 года)
mosni more djema jeni te tere nje gjaku mos shani njeri tjetrin se bota
eshte e madhe dhe vjen shpejt radha e cupave tuaja ne vitet 90 cupa ishte e
vogel dhe nuk mendoja kur babai i saj shiste vajzat dhe motrat e ta tjerve
por bota eshte e madhe i erdhi radha vajzes time dhe maskaraj ngeli maskara
duhej une te bridhja si e cmendur neper rruget e botes te ruaja vajzem
timepo ju jap nje keshill mosni shani se nje dite do tu vije te dera e
keqja

Автор aspetosi (5 лет)
--Lejla--E pse te te njoh? A ? -----Ndersa une Jam i bindur qe ti je vajze
e zgjuar looooooooooooooooooooooooooooool hahahahahahahahaahhaahahhahaaha E
megjithate me pelqen emri jot--se me kujton dike, dikur, diku...
--------Pastaj cke ti ?--Une nuk te thashe gje te keqe ty---

Автор FreeaAlbanio (5 лет)
fole moj dallandushe opaaaaaa

Автор SamSemilia1987 (6 лет)
te lumte goja

Автор aspetosi (5 лет)
-----Sherishne i kam numeruar une yjet---dhe me dolen nja dy mangut---
Mungonte arusha e madhe dhe arusha e vogel -Ne fakt mua me zuri meraku per
Arushen e vogel--se per t e madhen nuk me ruhet shume jo- --Po sidoqofte
jemi njerez edhe prekemi edhe per te medhate --loooooooooooooooool

Автор azification korca (1 год)
stefan1154 i got anothere one msg for u..just replay my msg.

Автор aspetosi (4 года)
@KurbetAn -----Ti je tipik Ballist -Labush--------- Qe keni si veti
kryesore se jeni njerez Komplet Hajvane--------Keni nivel me te ulet se
topet e Nazifit----qe Nazifi duket qe esht kompelt Trap, se kendon sikur i
ka Zene Topet Sepetja.-- Tani Imagjino ti se cfare Rocke je --P.S. nuk po
te krahasoj me topet e mija , sepse nga c'shoh une --- para teje topet e
mia ( qe ju befsha kurban, se e kam nje tope sa koka jote ) jane me
Universitet --- loooooooooooooooooool

Автор Everest Bacaj (6 лет)
hajde te lumte.keshtu jane vlonjatet

Автор Everest Bacaj (5 лет)
NIKVLORA.........vlonjatet jane keshtu..nuk kursehen per qejf dhe mire ja
bejme..nje here jeton njeriu...........tungj

Автор azification korca (1 год)
@stefan1154 maybe ur father fuck u every single night..u piss motherfucker

Автор aspetosi (4 года)
@azpetosi kurbet , mut muti --- o Bujk ballist qe ke vendos 20 emra ketu
--Partia shkerdhente ju- Ju qinte grate --motrat --nenat , te gjitha
ckishit-- U shkerdhente para dhe prapa, 50 vjet --ju kemi qire ne cdo vrime
te trupit---- ju kemi bere budallenj--dhe ja Fakti :--Ti je komplet trap--
Rot kari--ke dale nje Idiodt o grades se fundit

Автор babys63 (4 года)
je i madh

Автор aspetosi (4 года)
@KurbetAn --Ik ore plakush Ballisto-Labush i piste te shkerdhefsha ato
Fshatarkat bythpalara qe ke ne shpi--- te dhjefsha brenda ne goje-------
Mut i mutit- ---------Ajo iku nga te tjeret jo nga une--Une vetem po beja
shaka ,---- Une e kam zemer ate

Автор Loti Live (3 года)
opaaaaaaaaaa

Автор xhuliobossimk (2 года)
hahahahahhahahah ca llogjike :D

Автор xho anna (2 года)
kenge fantastike , injorantet kane mesuar internetin , pikaaaaa

Автор meahftt (5 лет)
jepi bilbili igrykese se vlorese bravo me behete zemera mal kure degjoj
kengete e vlorese time me te bukura kenge po keni i choni bravo.

Автор henr hoji (6 лет)
vivaaa vlora

Автор Dwra s'agapw (1 год)
njish 111111111111

Автор cocobacirayan (4 года)
dryq dryq shi harabelat si cicerojne

Автор bollywoodfanlady (6 лет)
ohh kenge shum e lezeqmee hehehe oppaaaaaaa tungi

Автор aspetosi (5 лет)
---Po Nazifi kendon sikur po e pickon njeri ne bythe ---------Hiqeni kete
idiot se na turperoi--na nxori bojen------ -------Sa te vete ne Vlore do te
hedh nga shkembi i doktorit kete shkerdhate----se na nxori bojen me kete
menyre t e kenduari prej mistreci---si burre bythqir --I thote ky lango
dallandyshes te flase--Po pse ashtu i flitet dallandyshes, si ky hajvan
--Sic i kendon ky dallandyshes, dallandyshja nuk flet fare--i qi temen
----E po kur s'kane tru fare mileti--mburin kete trap

Автор Natali NY (6 лет)
Nazif !Te lumte per zerin qe ke, per bukurine qe i jep kenges
pop.vlonjate.Mendoj se tema e kesaj kenge eshte marre nga kenget e para
pop. vlonjate,te ansamblit "Laberia.Ju i jepni nje bukuri te vecante. Bravo!

Автор gentian naci (5 лет)
jam dakort me apetosin ky bertet shume!!!!!!!!!!!!!!!

Автор sdvdsGvSHGbs (5 лет)
mundet ndenjeri to me dergoj link pe kengen "kush eshte lule e
vilajeti"??faleminderit.

Автор KurbetAn (4 года)
@aspetosi ,PO CFAR THUA o pisllek ?a e kupton harbuterin tende o rrote kari
?po ku dini te beni shaka ju! ju pas shakas ,perfundoni ne sharje e
ofendime ,po ju aq tru keni o rrote kari ,mu si gopi i motres qe ke ne
shtepi , po ti je tipik bastard komunist ,,,,,,,,,,

Автор Ada Pa (2 года)
prsh........kam prindrit me origjin Shqipetare po vet kam lind e jetoj ne
Greqi por ne zmr ndjeji si purro shqipetare! KENGE FANTASTIKE!!

Автор sela vedra (1 год)
to fuck sister STEFAN TOMIC

Автор Natali NY (5 лет)
Krahasim i mrekullueshem,me vjen per te qare.Ah ore Nazif te numeroheshin
yjet........

Автор aspetosi (5 лет)
--Jo moj ca thua ti ne s'jemi si dallandyshet--se dallandyshet kthehen
peseri --Ne shumica nuk kthehemi perserii se jemi pa dokumenta-----
-Emigrantet shqiptare nuk jane si dallandyshet--ne jemi si skifteret---ose
me mire duhet gjetur cili eshte ai lloj zogu qe iken dhe nuk vjen me--Ashtu
jemi ne -----------

Автор aspetosi (4 года)
---Po Lejla36---Pse e ka mbyllur accountin? --Une e pelqeja ate--Une nuk i
thashe gje te keqe asaj, megjithse ajo me shau ... ---------Lejla
ktheuuuuuu prape , se me pelqen emri jot- -------Lejlaaaaa Please come back
!!!!! ------Nazifi ketu ne kete foto me rrezoi moralin -------- I ka dale
surrati si 500-ince e grisur ----eh by the way--- , ky akoma kendon sikur e
ka pickuar Arza ne tope........---

Автор Mirela B (2 года)
pershendetje ...kenga fantastike ...eshte sh gjynah qe te ofendojme
artistet shqipetar ..kujt si pelqen kenga thjesht nuk e degjon ..dhe sh keq
qe cunat shqipetar perdorin nje fjalor kaq banal ne nje ambjent kaq publik
..ne sduam njeri tjetrin nga do na duan shtetet e tjera ..mos e harroni ate
qe ka thene Ismail Qemali ..''shqiptari se ka zakon te shes shqipetarin "
ju pershendes ..Tepelena ..!!

Автор aspetosi (4 года)
@azpetosi ----------Ore O Plakush Rot kari--------- do te dhjes brenda ne
goje---- Ti je nje fende e plevitosur--- qe ke tru me pak se koka e rockes
sime---Ik ore hajvan i regjuar se le nam ---te qifja cupat lopthi ndersa ti
t e jesh duke mbajtur iso labce-- por me ze te ulet ama, se qiva ate
duikaqotken kaq keq sa te degjohet ulerima e saj ne Dukat e te merohet
gjithe Dukat -mut -fshati

Автор aspetosi (4 года)
@azpetosi ------ O Ballist Rot kari-----Ty per 50 vjet te kemi qire ne cdo
vrime te trupit Ti nuk lejoheshe te futeshe ne qytet-- NE i kemi krijuar
qytetet e Shqiperise , se Vlora ka qene nje fshat i mbytur nga kenetat--
Enveri me njerezit tane e beri Vloren te bukur, me plazhe , me porotkalle e
limona----Por ju Ballistat e Dukatit nuk ju lejonin t e hynit ne qytet--
Ballistat perdornin ato Pashaportizimet, i lejonit grate tuaja tua qinin
Komunistet qe te jetonit ne qytet--Apo Harrove?

Автор ama4567 (5 лет)
Roft laberia!!!!!!!! labushi i varfer!!!!!! ma stakoj fare
trurin....oooooooopppppaaaaaaaaaaaaaaaaa sssssssssssssssssssssss

Вставка видео:

URL 
Ссылка 

Поиск Видео

Top Видео

Top 100 >>>

Видео

Seo анализ сайта