Видео


AnacondaJungle

Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 573,156
Добавлено: 5 лет
Длительность: 0:27
Комментарии: 110

Тэги для этого Видео:  Найти больше видео в категории: "Animals"
Видео загрузил: bekimisd
Показать больше видео, загруженных bekimisd


Похожие видео:

Allah shkruar ne malet e Kosoves, Allah in Kosovo google map
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 619988
Allah shkruar ne malet e Kosoves afer kufirit me Shqiprine kjo eshte nje rezultat me i paster ku shihet shum qarte emri Allah , Allah written in...
Mixha Bib Dhe Kalemi Jeta Ne Kosov Humor 2009 #1
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 1072016
Mixha Bib Dhe Kalemi Jeta Ne Kosov Humor 2009 #1
Flasin Ballistat Shaban dhe Milazim Hasani (Bujaku) fsh.Bequk-Mihaliq si dhe Dr.Ahmet Mulliqi
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 56208
BALLI KOMBËTAR dega në Vushtrri Vizitoi familjet Balliste në fshatin Mihaliq dhe Bequk Shaban Milazim Driton Hasani Bujaku Vushtrri Mitrovicë...
Anakonda atakuje policjanta
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 551737
Duża anakonda atakuje brazylijskiego policjanta. Policjant w niebezpieczeństwie. Pomoc w schwytaniu węża
gjarpni ne Kosove
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 1831960
Jaguar ve Anaconda
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 272532
Jaguar vs. Anaconda (Schlange - Yilan)
Clelia eats Bothrops
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 28979661
Watch the whole CLELIA EATS BOTHROPS MOVIE FREE. "The Snakes of Paraguay"...
Shark Vs. Sea Snake
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 14506306
http://www.morningstarr.co.uk/forum/natter/29035-shark-vs-snake.html#post293947 This is a great video taken by a camera on the Great Barrier Reef.
SHOW NE KUVENDIN E KOSOVES
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 136982
Crasch LOPA vs AUTO ne Kosove (Carralev)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 379781
Lopa i ka mshu Lopes
Anaconda Attacks TV Host
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 4205631
See the 10 Most Shocking Animal Attacks EVER: http://animal.discovery.com/videos/untamed-uncut-animal-attacks/?smid=YTAPC-YTD-PLP
Best '08! Anaconda Hunts
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 28557837
When you're an anaconda you don't need venom to take down your prey, even if it's the world's largest rodent, a capybara, weighing somewhere in the...
Snake Python ate a Pig
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 9301182
http://content.screencast.com/users/hotmethods/folders/Jing/media/0f464627-8290-4595-9479-b656372b2df6/2012-02-08_1418.png
Mizoria serbe ne Kosove
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 215670
armiq te perbetuar kemi mu kon te serbeve ,atyre qafirave ...
Vepër shumë e rrezikshme
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 76944
kuku gjarrpri
Anaconda ogromna zmija Amazona 1/5
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 1213342
Man vs Indian Python - MUST SEE !!
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 2518580
Animal hunters set out to catch a python that was stalking an Indian village, they catch it but its pretty darned big... Check out my other vids.
Cobra vs. Mongoose
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 74211205
How does a mongoose stand up to a cobra? You might be surprised at the outcome.
Gjarpërinjë në Kçiq i Madh (Maj 2009)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 54946
Nën një Urë të rrugës Maxhistrale Mitrovicë - Prishtinë në fshatin Kçiq i Madh të Komunës së Mitrovicës kan dalur qindra gjarpërinjë të cilet kan...
Анаконда подводная охота Миниатюры Змей 2
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 457014
Видеозарисовка выдающегося кинолюбителя, подводного охотника YAWOR (ЯВР) От автора: Три раза он приходил и три раза пытался украсть судака, потом...
ANAKONDA 2008
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 26062
Atak Talibow cz.2
Man Eating Anacondas (Documentary)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 3122326
Man Eating Anacondas (Documentary) Researchers trek into the jungles of Venezuela on the search for man-eating anacondas; and later a trip to the...
Shiko si i mashtron shejtani rinin
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 1223430
shiko kurthen e shejtanit
Documental Anaconda, La Serpiente Más Grande del Mundo
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 1189628
Suscríbete y te Enterarás de Nuevos Documentales! Si te Gusta este Documental, Anaconda, La Serpiente Más Grande del Mundo, Haz clic en "Me Gusta"...
SafariVideos.net Anaconda Attack Man
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 10455591
www.SafariVideos.net Anaconda Attack Man

Комментарии:

Автор lumilumi5 (5 лет)
kjo montazh smunet me kan se ish dih meniher qe osht nja mos folni palidhje
.. eedhe ashtu kshtu kerkush se din a esht pernime ne kosove .. kjo munet
me kan edhe dikun tjeter.

Автор Murrizii (5 лет)
Bekim ket anakond e ka zan Hysen Mahalla i zaskokit hahahhaha po lej kto
fore shoki e mos vjedh video te huaja

Автор arti500 (5 лет)
Edhe Mehh pa ti AnaConden Ik oo KlloShar I KArit Pohh Kosovaret nuk Menojd
fort ai ti prej hies tende tutesh e LeeeE ma Prej AnAcoNdes :P:@:@ Fuck YOu
MotHEr

Автор agonigeci12 (5 лет)
auuu montazh e mir

Автор Adrijano Carter (5 лет)
thats not in kosovo?? there are no big pythons there!!

Автор Anca Stefania (2 года)
kinezt keta e kishin honger me pasul :P

Автор xMiGjEn921x (3 года)
why you didnt eat it! ? xD

Автор arber krasniqi (5 лет)
O njerz qysh po mendoni qka nuk ka. Ka blie sa te dush se qato anaconda po
i bien KFOR edhe kta qka po vin prej jasht si ushtri. Jo veq anaconda po
qka nuk po bien vet e kum pa me syt e mi ne ni fshat ne pz me nje lis te
pre me sharr at lisin ja 10-20 gjarpna kan ra ne tok edhe kan ik. Edhe ata
kush i paska pru ata vet nuk hypin.

Автор Mentor Shehu (2 года)
ik ore pirdhu

Автор lejla gaxha (1 год)
republika e kosoves <3

Автор visar merseli (5 лет)
va cift anakonda nenen ne pydh epra

Автор gottemclub (4 года)
Widac ze made in China :]

Автор sweetmuli (5 лет)
Qikjo Video osht Rren a ne Fshatin Batllav Te Podujeves Osht e Vertet qe Ka
Anakond Nese Nuk Besoni Ejani edhe Pyetni Fshataret qe e Kan Pa Me Syt e
Vet...

Автор fatijonbytyqiiii (5 лет)
ishalla jeton Anakonda

Автор milotuku (5 лет)
obobo shum i madh po ski frik ce afrohesh ashtu?

Автор szczurx2 (5 лет)
ładne bydle...

Автор Klubi Pejë (5 лет)
Uhh... javv qift nonen anakonda :@:@ ku i pat ju a po jeni shkenctar
hahahaha

Автор Eddona91 (5 лет)
hahahahahhahahahaahhahaha dekaaaaaaaaaaaaaa

Автор bigAfromnyc (5 лет)
po ku ka anakond ne kosov hahahahhah anakonda jeton ne uj...

Автор alhibobi (5 лет)
cka eshte helemi bre ???

Автор jashaaaa (5 лет)
oo worra ka anakond edhe te na kjo osht e rrezikshme me ju afru shum ngat
se prej largit sen ste bon eh ska anakonda veq un amerik ti dosti

Автор biglara (5 лет)
o daj o daj me pas ksi ne kosov shqiptart e kishin pre per ppossterrem
meniher :P

Автор Drinas Hoxha (5 лет)
jeni budall te mdhaj ku ka nakonda ne kosov bre dobsa

Автор Izabela Bińkowska (2 года)
wtf

Автор CraDle077 (5 лет)
uhh nanen e budallve ju pe dini qka osht anakonda po trusni qaty se nanen e
lopve jau haa mutat niheree

Автор Lulzim Gjoni (5 лет)
anakonda osht boll??? hahahahahhahhhahahahaahaha anakonda osht thjesht
gjarper jo helmues edhe nuk jeton nkosov qe e paska shkru ky ne zaskok
ferizaj

Автор kurtcobain56 (5 лет)
Bravo shum koment i qart shum em pelqej komenti yt ahahha

Автор Orllani (5 лет)
Anakonda jeton veq ne Ameriken Jugore edhe ne Afrik. sdi qka po shurdhoni
je ne Orllan, ballaban, ferizaj.

Автор ardi97fer (5 лет)
nuk osht e vertet

Автор Stratos G (3 года)
i love this song

Автор vanea881 (4 года)
ух какая сука длиная анаконда да иё нахуй на ремни пустить надо

Автор qyrri3 (5 лет)
o anakonda so gjarpen o karuca anakonda osht boll edhe qaq qe osht e madhe
i ka met emri anakonda o selaka shkoni ne klas te 1 apet e msoni

Автор isajusufi (5 лет)
qfar anakonde bre ncncn

Автор pixarian72 (4 года)
not an anaconda. They're in South America. This will be a python.

Автор Sami F (5 лет)
S'OSHT ANAKOND KJO O PAPAKA !

Автор BEN1prJOM (5 лет)
Pote lodht jeni breh Piffff ani ksi Boollee ne Kosov cncncncn tuli far
Pishpiriku tu vjedh Video neper Youtube e tu qit Propaganda au Anaconda
runu ncnccn ajt se rrena ne 7 Sita te Kullume osht Kjo Pun

Автор arditcb (5 лет)
kush don me kqyr anakond ne kosove kqyrne gjarpni ne kosove

Автор astrit loku (5 лет)
o ferizajj bre qe 15 vjet jetojj halooo leje anakonda po as gjarpen skum pa
nFerizajj neisee kjo sdihet vallah qasbahet ........

Автор fiskyy (5 лет)
sdi a ka a ska ne kosov veq tisha kon qaty e kisha ncon qita :P

Автор megabardhi1 (5 лет)
pse bre po i vidhni videot ncncncnc

Автор Trrimuss (5 лет)
avava po ku ka shqiptare qe kish kuxu me ju afru kaq afer

Автор Mralboz91 (5 лет)
Anakonda ndodhet me bacin ne fshatin katunn afer malit pellazg hihih

Автор ardi97fer (5 лет)
100% nuk osht ne kosov

Автор AlBoZpSyChOpaTh (1 год)
ne shqiperi osht a?

Автор ahmet910 (4 года)
wow

Автор rekakeqe (5 лет)
o shoq po ku ka ankand ne nivokaz po aje ti ne tok te bukes aty ka veq
kobra se anakanda ka veq ne mulliq

Автор Arben Vishi (5 лет)
mos me ta mar mendja hiq a hahaha... Kuesh ja keni nis edhe ju si kfori me
bo montazha me foto te xharpive qi pi gjani ne internet pi shteteve tjera,
une bash hiq spo besoj qe ekziston ni gja e till ne KS a...!

Автор Leon Vitija (2 года)
Kosova and Albania are the best countries! <3

Автор dibran82 (5 лет)
kosova esht tok shqiptare (kosovo je albanska zlemla!) maje mend magjup(
pamti ti to dobro cigane)

Автор Nemanja Micic (2 года)
kosovo is serbia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Вставка видео:

URL 
Ссылка 

Поиск Видео

Top Видео

Top 100 >>>

Видео

Seo анализ сайта