Видео

Просмотров: 0
Добавлено:
Длительность: 0:00
Комментарии:

Тэги для этого Видео:  Найти больше видео в категории: ""
Видео загрузил:
Показать больше видео, загруженных


Похожие видео:

SELMAN KADRIA---( Ibish Broja & Kadri Duraki )---HD origjinali
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 52428
http://www.facebook.com/juesej1 Kenduar per her te pare nga keta dy kengtar.
IBISHI DHE MEHMETI - SELMAN KADRIA (komplet)

Просмотров: 48623
MUZIKA FOLKLORIKE
Selman Kadria 2-5
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 201592
Nje muzikë e këndeshme folklorike
HALILI DHE NAIMI - SELMAN KADRIA (komplet)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 48449
MUZIKA FOLKLORIKE
Vllezerit Bajra - Selman Kadria
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 155515
Faqja në FACEBOOK | http://www.facebook.com/produksioni.kola Publishing : Produksioni Kola All Rights Reserved (P) & (C) Kola Commerce
Aferdita Demaku & Të Bijtë e Sefes: Oso Kuka dhe Vajtimi i Avdisë
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 216814
Vajtimi i Avdisë Këngë folklorike shqiptare
HALIL BYTYQI - MESUESI QE I VRAU 2 NXENESIT E VET
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 183583
NGJARJE E VERTET QE NDODHI ME 1972 NE NJE FSH. TE MALISHEVES MUZIKA FOLKLORIKE
Bijtë e Sefë Mleqanit Selman Kadria 1
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 136694
aziz kelmendi
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 405194
kosova prishtina prizeren uck aksh
Selman Kadria 5-5
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 221817
Nje muzikë e këndeshme folklorike
UCK-ja KENDON BEQIR GASHI DHE MUJ KRASNIQI
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 262255
PARA SE T'JA FALIN JETEN KOSOVES NANE***LAVDI GJAKUT TE DESHMORVE*** MUZIKA FOLKLORIKE ....MALISHEVA 2007....
Selman Kadriu - Vellezrit Bajra
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 18578
"Bec Sinanit"-Origjinal!! kenduar ne v.70ta ne Gjilan.
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 174488
AUGUSTIN UKAJ/ VESEL BUJUPI -Augustini me qifteli,Vesel Bujupi(Mozarti Shqyptar) me Violin,Nu Ukaj me sharki!!! Fenomenale,vers. ma i miri i ksaj...
Ibish dhe Mehmet Mulaku-Kenga e Dylber Fatimes-1
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 68720
Ibish Mulaku e kendon kengen e Dylber Fatimes, qe njihet edhe si kenga e Qyqes.
Selman Kadria 4-5
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 101282
Nje muzikë e këndeshme folklorike
Vitor Dushi & Pashk Abazi - Kenga e Selman Kadris viti 1995
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 10060
Selman Kadria 3-5
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 96611
Nje muzikë e këndeshme folklorike
Vellezrit Bajra - Bec Sinani 2-3
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 70989
Vellezrit Bajra - Bec Sinani
IBISH DHE MEHMET BROJA - FRYNI ERA *****MA BUKUR S'KNOHET KJO KENGE***** ( pjesa 1 )
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 33415
MUZIKA FOLKLORIKE
Rrënjët Tona -09 - Rifat Berisha - Selman Kadria
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 30958
HALILI DHE ISA - KENGA E HASAN AGES ( pjesa1 )
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 233894
MUZIKA FOLKLORIKE
Azem Bejta 1-3
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 148336
muzikë me qiftelia
Salih & Feriz Krasniqi - Oso Kuka 1/3 * Origjinal *
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 67361
Salih & Feriz ‑ Krasniqi "Oso Kuka" Lahuta e Malcis " Gjergj Fishta " Veteranet e Folklorit "
grupi folklor 1-2
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 23395
Muzikë folklorike
HALIL BYTYQI DHE NAIM KRASNIQI - KENGA E ZAGREBIT 1/2
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 380888
SHIKONE EDHE PJESEN 2 MUZIKA FOLKLORIKE

Вставка видео:

URL 
Ссылка 

Поиск Видео

Top Видео

Top 100 >>>

Видео

Seo анализ сайта