Видео


Sherr ne zavalinРейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 88,424
Добавлено: 3 года
Длительность: 4:05
Комментарии: 80

Тэги для этого Видео:  Найти больше видео в категории: "People"
Видео загрузил: djali20111
Показать больше видео, загруженных djali20111


Похожие видео:

DAJAK LIVE RUSI..
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 446260
Profesori godet nxenesit ne shkollen Gjergj Fishta
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 409411
Lajmet me te fundit ne: http://infoshqip.al
Sherr allashqiptar futbolli, qe ngjan me arene boksi, ne Kastrioti-Lushnja
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 148697
Rrahja Masive
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 928812
Rrahja Masive
Goditje ne befasi
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 15855
Ne klase
"Krushqit" sherr ne Korçë - Vizion Plus - News - Lajme
Рейтинг Рейтинг Рейтинг РейтингРейтинг
Просмотров: 166880
Konflikti mes dy familjeve ne Korçe, pas përpjekjes për te martuar djalin 15-vjeçar me një 11-vjeçare, ka përfunduar ne përleshje mes dy nenave. E...
Vrasje, live në një televizion brazilian VIDEO11
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 157712
1 Maji sherr me femra
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 372605
Kurvat e shkolles 1 maji Vlore :D
Sherr Me Vajza.flv
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 109668
Nje rrahje ne Rusi
Рейтинг Рейтинг Рейтинг РейтингРейтинг
Просмотров: 98862
Rrahje Brutale ne BURG 1 person kunder 30 vetave
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 491906
TIGRAT E ARKANIT,KU I QIET NONA
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 262609
TIGRAT E ARKANIT,KURVA CECA.KURVA ARKAN.KURVA TIGRAT E ARKANIT
SHAIP PESHKATARI / QERRET i KAVAJES
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 87400
shaipi,vokrri,qerret,peshkatari,shqiperi,dures,
High Speed Albanian Police Chase - Top Gear Series 16 Episode 3 - BBC Two
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 5350583
More on this programme: http://www.bbc.co.uk/programmes/b00yl8mx Testing the speed of the super luxurious Rolls-Royce Ghost and Mercedes S65 AMG,...
Vrasja ne Pogradec, 20 të shoqëruar - Vizion Plus - News - Lajme
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 215370
Te paktën 20 persona janë shoqëruar pas ekzekutimit te kryeplakut te Leshnicës ne Pogradec, Myderi Verdha, i dyshuar si vrasës me pagese. Pista...
Pa Koment 2 - Arrestimet pas Demonstrates Protestes
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 82291
Sherr basketbollistat e Valbones godasin spektatoret.wmv
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 18597
Keto jane pjese nga ndeshja Tirane vs Valbona te rinjt basketboll, ku ekipi i Valbones nderpret lojen ,hyp ne shkallet e pallatit , godet...
Albanian picknick. WITH GUNS !!! /KID WITH GUN / RULE OF THE GUN / ALBANIAN PICNICK WITH GUNS mafia
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 310100
mund te beni SUBSCRIBE ju flm thjesht nje video e cila u mundesua duke u bere me shum kujdes dhe per informacion, besoj qe kuptohet nuk ju...
Deputetët e PS-se Sherr ne Parlament
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 48746
Deputetet e Partise Socialiste Erjon Brace dhe Tom Doshi shajne dhe kercenojne deputetin e Partise Demokratike Genci Strazimiri.
Fore tSmuta - Sherr Femrash
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 117853
http://www.facebook.com/Fore.tForta
JANUSZ BUGAJSKI & NEXHMIJE HOXHA (Enver Hoxha's wife), "BUGAJKSI HOUR"
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 73188
JANUSZ BUGAJSKI & NEXHMIJE HOXHA (Enver Hoxha's wife), "BUGAJKSI HOUR"
Te Vdesesh se qeshurit
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 487858
Behuni Fan ne grupin me Te madh ne Facebook http://www.facebook.com/pages/Shkoder-Albania/TE-VDESESH-SE-QESHURIT/133648571338
Olsi Jazexhi per MAJKA Terezen
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 22560
tallje bythe
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 409112
hhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaahahha
Sherr Femrash
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 66713

Комментарии:

Автор lspartan300 (10 месяцев)
Nonen ju qifsha mar e mrapsht, po shiptari tona heret ka pas trimni me te
vetin a shkaut ju ka ter nonen lule te pidhit ju qifsha, se juve me rryp ju
kisha rreh nja ka nja, bre pedera, sikur kurvat u shtyshin, a nonen ju
rrutullofsha

Автор Eni Vuka (2 года)
KUSH KA HALL MU KRUJT ME VERIORT TA MARR VESH NI HER , SE MAHENI ME FJALE
SHUM JU JUGORT , PO JA U BAJM SHPINEN MA TE BUTE SE BARKUN

Автор Struga Jonë (2 года)
edhe kshu shqiptaret perfundojne ne Vrasje me pistolet,me thik Me 1 fjal
jena popull i mjer ne te shkretet

Автор Auron Xhani (2 года)
Ku karin i bie kjo zavalina?

Автор Shaban Shala (2 года)
Qunaa Vazhdoni Keshtu Perpara.

Автор karderr (2 года)
qini nenat e njeri tjetrit e sapo te vij serbi ose greku me vrap (me not
doja te thoja ) per ne itali .... derra qe ju qifte derri motren .....

Автор TheBrunodxx (2 года)
mire qe zihen aty ne video, por zihen edhe ne komente !

Автор Eni Vuka (2 года)
na vim edhe ne vlore mor pall kari , ca vlonjat te tuj u kan kerku falje
veriorve , skeni shanc tjeni si ne gjithmone kemi pas bese kurse ju i qini
motrat njani tjetrit mor robqima dhe ju shkerdhehet motra ne sy te tuj edhe
skeni byth mi dal zot

Автор Mërgim Kurtisi (2 года)
ee bree shqiptar bree, shqiptar edhe shqiptar nuk duhet me rre!!! ju duhet
me rre me serb ose grek!!

Автор Hek Ram (2 года)
qka prisni nga njerez qe jetojne ne 3000 metra lartesi mbidetare hahahaha

Автор ai shqiptari (2 года)
HAJDE KARA ME SHUMIC, TURP TE KENI

Автор Frants Jakova (3 года)
keta votojne sal mutin dhe edi karin!!

Автор sam cenga (2 года)
o ti kari mos fol shum nqs nuk te kruhet nuk ta kruaj nqs te kruhet bojm
dermon ... maj gojen kur flet per veriort mos tkemi llafe tjera

Автор Arben Kullolli (2 года)
per te gjith ky katuni esh ne elbasan dhe kush ka byth ta provoj njer me
keta

Автор Lirianus (2 года)
ja ke qellu.

Автор Junior85Mafia (2 года)
po hajde ne vlore mo te qifsha motrren dhe nenen se shum llafe paske ti mer
malok..hajde te shohim se si do na e rruash karin

Автор Junior85Mafia (3 года)
ju mer malok ju qifsha robt na prishet shqiprin..ju shkerdhefsha robt
katunora muti

Автор miri arbri (2 года)
hani mut hani mama shkerdhyere mos e kruaj me vlonjatin edhe beratsin se te
shkerdhejne listen e dasmes

Автор Eni Vuka (2 года)
JUNIOR 85 ca me ba se kam qan ne vlore ju kam qi edhe motrat ju vlonjateve
edhe maksimumi qe keni ba me keni rrujt karin , o pidh motre te qin robt pa
ba hic llafe na veriort

Автор Astrit Nezaj (3 года)
o ti rop qir ta qi mortern ne 3D mo pidh kurve maliku i pidhit te satom

Автор Junior85Mafia (2 года)
hajdeni ne vlor mor ju qifsha nenen dhe motrrat te gjitheve ju
malokeve...tju a shpjerim bythen ne male se andej e keni vendin me
delet..ju qifsha nenen serber muti as shqipetar sjeni sdini te flisni
gjuhen mor ju qifsha robte

Автор Junior85Mafia (2 года)
o tropojani i kullote lopet re,shko shif motren se eshte duke u qife online

Автор Jim Marco (2 года)
hej e keni harru ata me maic te bardh qini nanen guri ne kry .hahha

Автор leon afrika (2 года)
ke pidhi robve tuj o te qifsha robt

Автор Eni Vuka (2 года)
SHKO MOR TQIFSHA MOTREN , SE SHUM FJALE KENI JU VLONJAT E PERFUNDIMISHT TE
HANI KARIN , JU QIFSHA ROBT SE PER PABESLLIK JENI NUMER 1 NE SHQIPRI

Автор Junior85Mafia (2 года)
na keni pushtu shqiprin per ju qifsha robt,cdeshi ai sala qe ju solli..ju
shkerdhefsha motrrat o maloker..ju doni hitlerin mo ju qifsha nenen qe tju
a beje zorret litar

Автор MegaILIRIA (2 года)
NUK PAVA KUN GRUSHTE??? APO GRUSHTE I THOJNE KTIJ NE VLORE?? HAJDENI NE
SHKODER PAK E SHIFNI SESI BAHET GRUSHT SE TE IKJA VIDEO PAVA 15 VETA ME 1
RREZIK BILE MA TRIM ISHTE NJAJ SI ISHTE VETEM SE ATA BETHQIMTE SI RRISHIN
TU I RA

Автор Eni Vuka (2 года)
bravooooo tropojan , ne e kemi kryeqytetin te tonin ky pidhrobshi thote ne
vlonjatet jena karderra , nuk e di se i bajm me na marr karin ne goje
familjarisht vlonjatet

Автор albanian hitman (2 года)
w kopilat e mutit malok esapi na tupruat bythqira

Автор Eni Vuka (2 года)
HAJDE TI NE VERI MOR ROBQIM MASI TE DUKET VETJA TRIM , GANGSTER INTERNETI ,
HAJDE SHIFE SE SI KERCET KALLASHI NGA NE

Автор ClickInternetCafe Elbasan (3 года)
o ju qifsah ropt o katnar mutiii

Автор Albanian Kuksjan (2 года)
o kopil muti a ban me ta qi nenen n pidh qe e ke rezik nvdekje ? O
shkerdhat ti qifsha rropt me far e fis ku ti kesh ta qift serbia familjen
tende me gjit greqin ti qi rropt un u bone ti me fol n emer te shqiperis
kur je vet kosovar o ti qifsha krejt motrat e femrat ne familjen tende ti
qi krejt

Автор arvenaldo aldo (3 года)
entfernen Sie das Video ist nicht zu Problemen.

Автор Ermir miro (2 года)
ahahahaaha zakonet e shqiptarve

Автор Gazmir Koxhaj (2 года)
turp turp turp kjo esht dukuria e analfabetizmit ekstrem qe ka zaptuar
shoqerin ton.......

Автор leon afrika (2 года)
o MALOK MUTI te qi robt shqipri e kosov bashk

Автор alban memo (2 года)
ej te shkerdhej gruan ne vrim te pidhit more vesh ti maloku mutit mos e
krruaj me jugoret more vesh dhe laje gojen kur te flasesh se vjen era qen i
vrare bir kurve mire? bej kujdes heren tjeter se te fus karin ne goje sa
here te dua une more vesh koke trashi mutit,,,

Автор Taulant Dogani (2 года)
keshtu eshte kure njerezit jane te pa pune lol

Автор Auron Xhani (2 года)
Bjeri qiji motren hahahahahahahah

Автор Antonio David (2 года)
po mir qe ziheni o rropqira po pse e coni ne yotoube dhe kur shikon ndo nje
i huaj kete vido thot ja shqiptaret na ffliqot more ncncnc

Автор Enea Feimi (2 года)
ca ban gjith ky milet kot pa pun pa gja sdo men qe do zihen se ska ca tbajn
tjeter

Автор Albanian Kuksjan (2 года)
ku npidh none i bje ky qytet bre ZAVALIN ????? s osht n shqiperi as
nkosov???

Автор Bugsy Mobb (2 года)
ohh kujeni Mit Sokola hejj ja vetum kshtu shkojm per para bravoooo stupit
people

Автор silvio haxhillari (2 года)
@Junio85mafia po ik mar tqifsha rracen mor fisqir muti po malokut ti hash
karin mar i pabes i mutito pidhropsha u bet ju mar moterqirat e mutit tme
shajti malokun hajt na i merrni iher ngoj mar kurva muti

Автор MegaILIRIA (2 года)
ME SHKU ME VRA SERBTE DHE GREKUN DHE MASANEJ SHTETI JOT NE KRYE SALI
SHKERDHATEN TE DEKLAROJ TERRORIST?? KETE THU TI?? POPULLI SHQIPTAR PAGUAN
TAKSAT PER USHTRI ETJ ETJ NUK NA TAKON AS TY AS MUA TE BAJME LUFTE
INDIVIDUALE..POR KA DJEM QE STERVITEN PER ATE PUNE POR SALI KURVA I MERR
TAKSAT SHQIPTARVE DHE PASUROHET AI..PO TE NISE LUFTA UNE JAM I GATSHEM
SEPSE USHTRI KAM BA DHE KAM TE DREJTEN NE KOHE LUFTET TE HI NE MBROJTJE TE
TROJEVE TE BEKUARA TE SHQYPNISE.LUFTA BAHET ME MEND MAR MIK

Автор Europe281 (2 года)
ke folur shume bukur, MERRNI PAK EDUKAT ORE MALOK MUTI,

Автор Eni Vuka (2 года)
ju qi tan robt mor moterqima muti se jam pri MIRDITE e sme ha kari per ma
te mirin

Автор Eni Vuka (2 года)
EEEEJJJJJJJJ O KAR TA SHKERDHEJ MOTREN TY , O LALUC KANALESH , TI QI ROPT A
PO E BA PROVE ME E KALU PAK FUSHKRUJEN ENE TE TREGOJM NA MOR ROBQIM MUTI

Автор Eni Vuka (2 года)
o ja u shkerdhefsha tan robt e motrat se sna ha kari per ju mor robqima
muti se ju kena ba me hik me vrap ne tirane si legena o ju qifsha robt ,
shko pyti pak vlonjat mor robqim kush jan mirditort ene fol ti mor pidh
motre , qa ju duket vetja ju vlonjateve , cop kurvash qe skeni bese jeni

Автор speci djegs (2 года)
shqiptaret jan super kar derra ku ka shance njeri te kruet me shqqiptarin

Вставка видео:

URL 
Ссылка 

Поиск Видео

Top Видео

Top 100 >>>

Видео

Seo анализ сайта