Видео


BLERINA - KENGA E NENESDEDIKUAR NENES

Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 368,886
Добавлено: 6 лет
Длительность: 4:51
Комментарии: 86

Тэги для этого Видео:  Найти больше видео в категории: "Music"
Видео загрузил: Djali nga Dukati
Показать больше видео, загруженных Djali nga Dukati


Похожие видео:

Ai shënjëraku burrë
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 23207
Kendon. Vitori Balili Aleks Micka Zaho Balili u lind në tetor të vitit 1951 Rexhin të Kurveleshit. Shkollën tetëvjeçare dhe të mesme e ka mbaruar...
BLERINA BRAKA - BABY IME
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 39793
KENGA MAGJIKE 2009.
Tonin Tershana - Kenga e nenes
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 9951
Këngë Labe për Heroin e Popullit Shyqyri Alimerko - Grupi i Tragjasit
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 11627
Shyqo gjarpëri me pika,i vetëm i nënës-o. Nuk më haronet dita,i vetëm i nënës-o. Për në çetë kur të nisa,i vetëm i nënës-o. Bomb e armë ç`ti...
kenga e nenes
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 18814
Balada e Nënës
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 20259
Teksti: Zaho Balili Këndon: Vitori Balili dhe grupi: Laberia ime, 1996.................. Zaho Balili u lind në tetor të vitit 1951 ne Rexhin të...
Resmije Ameti - kenge per nenen
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 16056
Resmije Ameti - kenge per nenen.
Kristina Hajdari - Shqiperi o nena ime (Official video)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 14201
Abonohu ne TV Blue Sky: http://hyperurl.co/abonohu Facebook - http://facebook.com/tvbluesky Shiko Live - http://blueskymusic.tv Video: TV Blue Sky...
Sherif Merdani - Sinfonia e Nënës
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 6613
Fitoi çmimin e tretë në festivalin e 34 të këngës në RTSH Muzika: Luan Zhegu Teksti: Alqi Boshjaku, Dhjetor 1995.
BLERINA BRAKA - OLE OLE ( Kenga Magjike 2012 - Nata e pare Gjysem Finale )
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 18989
Konkurimi ne Kenga Magjike 2012 Nata Pare Music: Stine Lyric: Stine Arrangement: Stine Publishing : Super Sonic Shpk All Rights Reserved (P) & (C)...
sherif merdani- kenga e nenes
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 6840
BLERINA BRAKA - ME LINI VETEM
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 21015
KENGA MAGJIKE 2008 SUPERSONIC.
Blerina Batalli - Muhamedi a.s. udhëheqës dhe burrë shteti 2/2
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 1248
Ligjëratë e mbajtur në simpoziumin në Londër të organizuar nga Shoqata e Muslimanëve të Ballkanit - Drita nga Blerina Batalli me titullë: Muhamedi...
Blerina MATRAKU-MARATONA E KENGES NE TETOV 2010
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 8095
kenge per babicen blerina hopaa(erdhen prape babiciotet).wmv
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 662
Blerina Batalli - Muhamedi a.s. udhëheqës dhe burrë shteti 1/2
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 2744
Ligjëratë e mbajtur në simpoziumin në Londër të organizuar nga Shoqata e Muslimanëve të Ballkanit - Drita nga Blerina Batalli me titullë: Muhamedi...
Kenga e nenes Era Rakipllari
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 209
My baby girl 5 years old singing on the Mother's Day.
Bashkim Alibali - E dashur nena ime
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 3172
kenga e nenes Art Beqiri
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 211
Kenga e nenes
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 453

Комментарии:

Автор ronni sulaj (2 года)


Автор togood01000 (4 года)
kenga me e bukur ne bote number one te lumte goja .te fala nga zhulieta
berberi nga florida

Автор maria maraki (5 лет)
sa e mireeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!

Автор GelaLovato Gomez (1 год)
keng shume e bukur

Автор niku lamaj (2 года)
te rrojn nenat kudo qe jan?

Автор aviatortt (5 лет)
e mrekullushme..tamam si nenat tona .gjeraqinat tona.te lumshin duart..nga
tragjasi.

Автор Eleni Koumanakou (2 года)
kenge shume prekese per ne qe jemi large nenave
tona.................pershendetje nga greqia

Автор Florenci Shehu (4 года)
Shume e bukur... Urime! kush e ka ber tekstin

Автор Beessniik (5 лет)
kenga e mir , 5yje

Автор Shpresa Musaraj (3 года)
nenen me kujton gjithmone sa here e degjoj kete kenge.

Автор togood01000 (4 года)
kenga me e bukur ne bote te lumte goja sa bukur e kendon te fala nga xhuli
clearwater florida

Автор Luan Hajnaj (4 года)
kenge shume e bukur. pershendetje nga ohio nenes time ne novosele te
vlores.

Автор kyriakos koulis (2 года)
te lumte goja shume kenge e bukur me respekt per te gjitha nenat tona ku
ndodhen ne bote eshte krijesa me e shtrejte .....nene te dua shume e pse
nuk je me mes nesh ti do mbetesh e pavdekshme ne zemren time ..........nena
ime ..e ...shtrejte...

Автор WhatTheFIip (4 года)
kenga me e bukur qe kam degjuar per nenat shqiptare so far.

Автор Romeo Hajdari (4 года)
Shume e bukur kjo kenge shume mallengjyese.Sa here qe e degjoj aq here qaj
sepse jam prind vete dhe e kuptoj shume mire se sa te do nena nuk te do
asnje tjeter ne bote. Nje pershendetje per te gjitha nenat e botes por ne
vecanti ato te Shqiperise se jane me te mira.......

Автор Olta R (4 года)
Kjo keng me ben te qaj sa her e degjoj....

Автор togood01000 (4 года)
kenge qe te prek shume zhaneta dhe zhulieta nga clearwater

Автор dobrusha93 (2 года)
pershendje nga chania,te lumte goja Blerina.........

Автор togood01000 (3 года)
Kjo eshte kenga me e bukur . Sadete Velo te pershendes dhe te falenderoj
shume per kujdesin qe i ben nenes time . LOVE YOU XHULI

Автор togood01000 (3 года)
nena ime e shtrenjte neser ben 3 muaj qe je ndare nga ne ma ke bere hatane
o e shtrenjta ime perdite e degjo kete kenge dhe qaj i paharruar qofte
kujtimi i nenave xhuli nga clearwater florida

Автор MrFlori28 (2 года)
ato dy persona qe se pelqejne duhen te jene kafshe e jo njerez

Автор Eduart Mehmeti (3 года)
shume bukur bravoooooooooooooo

Автор nunjon mocka (2 года)
1sh eshte kjo kenga

Автор andreas albania (1 год)
kenga me e bukur e ter koharave kuci sajmir cole

Автор togood01000 (3 года)
u nda nga ne per te takuar njerezit e saj te dashur qe iken me perpara dhe
jam e sigurte qe atje ku eshte eshte mire eshte rehat dhe i lutet zotit si
gjthmone per ne per titin qe te jemi bashke dhe te lumtur qe ato qe ajo
si realizoi ti bejme ne ta duam jeten ashtu sic e donte ajo mamaja jone
SANIA JONE E DASHUR ky eshte nje mesazh per mamin tone zhaneta bakalli

Автор Daniela Dani (2 года)
oj nena ime e mire te dua shuuuuuuume me mungon shuuuuuume <3

Автор gezim bali (4 года)
shum e bukur

Автор bianca neve (4 года)
rofshin nenat shqiptare jan nenat me te mira ne bote zoti ti mbaj ne jete
150 vjet

Автор SPIRO PATRIOTI (3 года)
@albgrl87 po ashtu eshte e verteta kjo keng eshe prekse i pershendes te
gjitha nenat shqipetare,

Автор manastrec (2 года)
na mallengjeu shum kenga rrofshin nenat shqipetare te jen te pa vdekshme

Автор eli elo (2 года)
shume e bukur kjo kenge

Автор Elisabeta Turani (2 года)
shume kenge e bukur .pershendes te gjithe nenat .te lumte blerina

Автор rakia353 (3 года)
ehhhhhhhhh nenat tona shume te mira

Автор aida ida (2 года)
Shume kenge e bukur, do te dija ndonje menyre te vecante tja shpreja
dashurine qe kam per nenen time se eshte aq e madhe sa me duket se nuk I
them mjaftueshem sa shume e dua

Автор Setmir Qose (4 года)
shume e bukur kam 10 vjet pa e pare nenen dhe me mire mos e kisha degjuar
kete kenge

Автор elsi kanto (3 года)
shum e bukur te lumt vertet se une nuk ja kam ndjer mallin nenes tiime
...nuk me eshte dhen mundesia

Автор Anisa Elmazaj (2 года)
kur dëgjoj këtë këngë ajo më bën të qaj dhe të bëjnë të mendoj se jam në
Shqipëri tashmë

Автор togood01000 (3 года)
Blerina kenga me e bukur e shekullit do te mbetet. Sa here e degjoj aq
here prekem ,ato fjalet aq te bukura dhe aq prekese te emocionojne shume
.Te fala nga zhaneta Stucki dhe zhulieta Berberi nga clearwater florida .

Автор claudia prifti (4 года)
bravo Blerina Vazhdoooooooooooooooooooooooooooooooo

Автор Ina Hoxhaj (2 года)
Respekte per te gjithe nenat SHQIPETARE jane ikona pa perjashtim te gjitha
....

Автор kokashta1 (4 года)
shume kenge e bukur!! bravo blerina...

Автор papino95 (5 лет)
kenge sum e bukur me pelqen kenge per nena tona qe me te vertet kan vuajtur
shum ke nje ze te embel

Автор dionisis ree (2 года)
psss♥♥♥

Автор Vlonjate1 (6 лет)
OHHHHHHHHH shume shume kenge e bukur. 5Yje vella qe e ke cuar ne YT.

Автор Besnik Kuta (5 лет)
foto shume e bukur,,, duket sikur flet ,,,, bukur Eric !!!

Автор BJORG99 (6 лет)
bravo eri vlore ,,bravo nuk ka si nena .

Автор 20000enzo (4 года)
BRAVO RE DJAL SKA SI NENAT

Автор Zan Hysa (4 года)
KENGE FANTASTIKE ME TKST SHUME DOMETHENES QE I KUSHTOHET DASHURISE SE
NENAVE.

Автор arben rodakaj (2 года)
RESPEKT PER CDO NENE se po vuajne akoma me ne ...kane vuajtur qe na kane
mbajtur 9 muaj,kane vuajtur qe na kane rritur,po vuajne qe u rritem e
larguam ...KOMPLIMETE GENGES ....RESPEKT NENAVE

Автор Emmanuel Famagosta (2 года)
shume prekese sa here qe e degjoj dua te degjoj me shume eshte kenga me e
bukur qe kam degjuar ne jete

Вставка видео:

URL 
Ссылка 

Поиск Видео

Top Видео

Top 100 >>>

Видео

Seo анализ сайта