Видео


kurvatkjo osht shum kurv edhe lezbike osht

Рейтинг Рейтинг Рейтинг РейтингРейтинг
Просмотров: 89,467
Добавлено: 5 лет
Длительность: 0:56
Комментарии: 26

Тэги для этого Видео:  Найти больше видео в категории: "Music"
Видео загрузил: gjakovarja2009
Показать больше видео, загруженных gjakovarja2009


Похожие видео:

tuna viktima ne telefon ne tirane
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 130441
Kurva Prishtines Arlinda
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 7974
Vajza Sexy Ne Plazh (Shoqeruar Me Kenge)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 73649
Behu Fans √ http://www.facebook.com/Huahahahaha
viktima ne msn 2012 mp4
Рейтинг Рейтинг Рейтинг РейтингРейтинг
Просмотров: 21915
viktima ne msn 2012 mp4
gruja tradhtare - kurvat kshtu bojn 1.MPG
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 619085
Halime
Рейтинг Рейтинг РейтингРейтингРейтинг
Просмотров: 200720
kurvicka
Kurvat e Flliqta

Просмотров: 9884
Kto Kurva :p Knaqen tu u desh Nkamer :D fakti shihet vet
Ti je lesbike
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 126718
http://www.facebook.com/pages/TE-QESHIM-SEBASHKU/158596406473?v=wall
kurvat
Рейтинг Рейтинг РейтингРейтингРейтинг
Просмотров: 93982
qe kjo lola e prizrenit osht kjo osht shum kurv edhe lezbike osht qe kqyri tu u lezbav
QIKERUSHE FEMRA MA E BUKUR PALTALK.wmv
Рейтинг Рейтинг РейтингРейтингРейтинг
Просмотров: 49660
QIKERUSHE SHUM PIDH E FORT JE PER PALTALK....
morri ne telefon hajgare
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 176929
"morri" 1 shqiptar n'telefOn :D tuuj e perbii FOREN !!! :D videO sOsht kurqySh .. amaa , ngojeni Audion !! (Y)(Y)
Vajzat Kosovare kurvat bithqirat
Рейтинг Рейтинг Рейтинг РейтингРейтинг
Просмотров: 48276
sara nga prizreni kurva
Рейтинг Рейтинг РейтингРейтингРейтинг
Просмотров: 255568
kto jan nga prizreni po jetojin ne gjermani afer shtutgartit kta jan lezbejka qe mesn e tyne sweet_vio@live.de
kurvat e nanes ne fb
Рейтинг Рейтинг Рейтинг РейтингРейтинг
Просмотров: 23210
O Kush Ka Vajzat Boten Ka
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 366092
Bashkohu Me Ne Ne Facebook : http://www.facebook.com/Huahahahaha
ffffffff
Рейтинг Рейтинг Рейтинг РейтингРейтинг
Просмотров: 77791
fff
Kosova Sex Dance "Kurvat"
Рейтинг Рейтинг Рейтинг РейтингРейтинг
Просмотров: 82498
keto Dy fajza Kcejn Sexy dhe shifni si jon te kallte me jave per perpara permas...
plaku 001
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 129834
hahahahahah hihihih ndodhi interesante kurvat e kosoves ndodhi qeshareke humor per telefona hajgare
Kushtrim Dobra - Moj Shqiptare New 2011
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 262979
Kushtrim Dobra - Moj Shqiptare New 2011
se ti je lezbike (best hip hop song.
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 77261
Dhoom Again - Song with Opening Credits - Dhoom 2 - Hrithik Roshan
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 6091232
► Buy from iTunes - http://goo.gl/kXx6oW ► Subscribe us http://goo.gl/Y4p3k ► Dhoom 2 Playlist: http://goo.gl/dCPZpg ► Like us on Facebook...
Kurvat Shqiptare
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 181268
Dedikuar Kurvave !!! Facebook ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ http://www.facebook.com/Njihemi.Gje1
Kurvat e Beratit
Рейтинг Рейтинг Рейтинг РейтингРейтинг
Просмотров: 9889
Ho creato questo video con l'Editor video di YouTube (http://www.youtube.com/editor)
Rraspija e kamenices
Рейтинг Рейтинг Рейтинг РейтингРейтинг
Просмотров: 11749
dita
Kurvat e Prishtines ne Disko.. !! Shiqo Videon !!
Рейтинг Рейтинг РейтингРейтингРейтинг
Просмотров: 18253
Subscribe to my channel www.youtube.com/user/NgjareAlbania http://www.facebook.com/Zbavitu.T?fref=ts Na Ndiqni Ne Facebook Per Videot me te reja...

Комментарии:

Автор Arsim Isufi (3 года)
smundet me qen lezbejk edhe kurv marre duhet meju ardh akini motra oo njerz
te prapa mbetur kjo esht nje dopsi e juaj qe ke boo ket gjest jo te mir

Автор jeta376 (3 года)
o njerez ngaqe sua ka dhen juve ndaj e nxirni ne youtub...tju vi turp qe
talleni jua beft dikush me motren tuaj ose me nenat tuaja....

Автор palidhje54321 (3 года)
Cfare experti bre kafsh e eger, a mos ndoshta nisesh nga ajo qe te "Pjell"
se me kesi tituj e idiotizem ti nuk tregon tjeter veqse nga ke pjellur dhe
cfare te ka pjelluer dhe ku je rritur, me nje fjal ti qenke pjell bordeleve
(PUFIT) sllave se nene shqiptare nuk te ka lind more kafshe pa brina ...

Автор cairimebdi (5 лет)
blertushe15 une me ket mut nuk pajtohem hiq po edhe me ty hala ma hiq po
shka kari shkoni i lshoni kamerat turli cfar njeri tsmut qeky qe e ka vnu
ket video garant ka haru qka asht kurva perndryshe se kish qit ket video ktu

Автор MsSkorpioni (3 года)
o ti qe e ke qite kete video llogarite sikur kjo me kan motra jote qfar
ndjenje kishe pas

Автор xxxxx AL (3 года)
o ti qift kina ropt ku e shef kurvllikun ktu ti,pse ka fol me i kar si puna
jot........

Автор 24besi (3 года)
besoni djema e vajza se me dit kush ban ksi sendesh edhe te deknit ne vorre
ku i ka shkoj ja qkerdhe edhe thmin ne djep ja qi se ky si bon ksi sendesh
me siguri nanen e ka pas kurv edhe hala e ka se veq pjella e kurves din te
boj ksi sendesh se aj si nuk osht pjell kurve aj sdin me bo ksi sendesh din
po se len morali me ba mos u shqetsoni ka ksi lloj njerzve qe i thojn hunit
o hu del e qima nonen

Автор Plakuable (5 лет)
o njeri shum i smut je. shko lirisht nespitalin e psikopartav te pranojn
miniher. idiot

Автор Zana Gashi (5 лет)
more jeni nermal po qa ehst epuna juve tuj qit qiakt ne kamer

Автор dardan t (3 года)
met vertet pa men po me len vet jam femen shiptare dhe jam krenare, por per
juve qe i boni kto sene me i qit femnat e pa fajshme ne internet si kurva
pa bo kurgja skam fjal, po edhe me ba dishka o njeri i smut a ki motra vlla
ti a jo??? a menon se ka edhe njerz tjer te poshter si ti e ta qesin motren
ktu , heee qysh tu kish dok mar majmin??? pale qfar arushe je e ste ka
pranu me siguri per inati ja ke ba

Автор Orhan Husein (3 года)
idijot mos i thuj vetes shiptar cka i cet vajzat tona kshtu manijak

Автор ago oga (3 года)
e more manjak ti qe ke bo ket paftyrsi dije qe n realitet sje bash kerkushi
je njeri me organizem dhe ftyr te shimpanzes nga inati qe kjo moter e
nderume stka format ti je mundu mja ul karakterin po ta dish se kurgjo ske
bo edhe mos harro se nese na se dim kush je ZOTI e din kush je edhe para ti
ki me jap llogari per tgjitha kjo knaqsi ka me qen e shkurt per ty sepse ki
me perjetu gjona shum tronda n jet sa qe ka me ardh dite njerzve me ju ardh
gjunah per ty. ti je thjesh njeri i ( SHKRET ).

Автор finsta79 (5 лет)
sick sick sick tick tick tick kraaaaannnkkkkk

Автор Gentianaaliu (5 лет)
Shkruani ne youtube KLESUW lexoni qka shkruan aty ju ndihmon mi fshi videot
nga youtube

Автор energy2017 (4 года)
kukuk namin e paske booo me ket femen aww aww pffff... eh kllashar eh
kllashar

Автор edukata11 (3 года)
Pak vajzat tona i kan fajet qe ja lishojn kamerat qdo kalit qe flasin ne
msn, por kto kuajt e ton shqiptart sduhen me bo ksi gjeste me ja ndu
kamerat neper youtube se sbon bre zoti ju maroft na muret ftyren bre

Автор Albo00KiLLaHLaDY (3 года)
ncncnncnc pse kurv?? Veq se ka qellu te shkruaje me nje klloshar te thjesht
ti siq ishe a po a skije tjeter pun ti a vetem te inqizijesh femrat ne cam
e ti futish ketu e ti titullojsh si kurva a po ti qenke bir i kurves me se
madhe mezi po lejon veten te zbritesh ne nje nivel aq te poshtersuar
ishalla pi allahut te kthehen te gjithat ty e ishalla dikushi me motren
tande keshtu ban dhe ti qellon dhe e shef atehere ki me pa se si prekesh
bre bre lavire

Автор qamil mazreku (5 лет)
qka ka ba kjo qik qe e keni qit ne kamerre bre nanen te taneve jau qiofsha
pis akokeni bre me e dite s ekush jeni jau kisha qi nanen e idotave qitni
motrat tuaja kehstu

Автор shqiponja73 (4 года)
po kjo qika nuk munet me jek vet po ky laperi qe e ka qit ktu duhet me jek

Автор MendjeMadhiCH (4 года)
@arjetaA8 PO keta qe qesin keso videoosh neper yooutube, keta jane njerez
te MJER, qe pik spari sdin se qka dmth fjala RESPEKT apo MARIFET. nje njeri
qe nUK ka FYTYR ben edhe keso gjera te pa BAZA. Une aspak NUK jam ka shoh
ne kete video qe kjo vajze eshte LAVIRE, apo siq e quajn disa "KURV". Por
KURVANA jeni ju ata qe beni keso marrzirash, por MOS harroni se ALL-LLAH ka
dikund, herhere kurdo, ai GJYKON; e me pas DENON.

Автор MrNoider (4 года)
jo mer burr se e ke nxjerr ne you tube vetem prej inatit..kurv je ti qe e
ke nxjerr ket video ktu ;)

Автор QaKiTa1 (4 года)
ncncnncn ROBT TI QIFSHAAAAA KUSH JE TI QE EKE SHTI KIT VIDIO
KTUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU PO TI NUK PASKE ZEMUR BREEEEEEEEEEE

Автор arjetaA8 (4 года)
NAmin e paske ba qe e paske qit kta ne youtube qyre ma nei ish edhe nana
jote tu shkerdhy me magjup

Автор aliparduzi (5 лет)
SHIH MORE FSHATHATARIN QA KA BOH !!! pff ma mole spo po i qillon naj vlla e
po te palon naj grop o tangall hahahah TI qik shum e mir je pasha none veq
ni beheane e ki qe ja paske leshu kti far LLADIGE kameren haha po ski faj
te zatet dreqi kaniher me shok te vet hahahah

Автор arben krasniqi (4 года)
oj qika e mir hiqe ke video se kret bota esht te pa se qenk qike e mir te
fala nga evropa

Вставка видео:

URL 
Ссылка 

Поиск Видео

Top Видео

Top 100 >>>

Видео

Seo анализ сайта