Видео


Behgjet Pacolli, shtepia e tij (www.almakos.com)www.almakos.com


Просмотров: 452293
Добавлено:
Длительность: 13:13
Комментарии: 89

Тэги для этого Видео:Найти больше видео в категории: "22"
Видео загрузил:
Показать больше видео, загруженных


Похожие видео:

Zone e lire - Pacolli; Shqiptari më i pasur në botë! (1 nentor 2013)

Просмотров:
Jo vetem mode - Behgjet Pacolli dhe shtepia e tij perrallore! (30 janar 2016)

Просмотров:
Zone e lire - Bexhet Pacolli - Pjesa 1! (30 maj 2014)

Просмотров:
Kush është Behgjet Pacolli

Просмотров:
Shtepite e bukura te Kosoves - Emisioni 1 - Abaz Krasniqi RTV21

Просмотров:
Shtepite e bukura te Kosoves - Shtepia e Hasan Jasharit - Abaz Krasniqi RTV21

Просмотров:
Shtepite e bukura te Kosoves - Shtepia e Marjan Nikolles - Abaz Krasniqi RTV21

Просмотров:
Behgjet Pacolli prezanton bashkeshorten

Просмотров:
Shtëpia e Behgjet Pacollit - Video Eksluzive

Просмотров:
Shtepite e bukura te Kosoves - Shtepia e Fazli Rexhepit 02.11.2015

Просмотров:
Vizioni I Pasdites - Ne shtepine e Behgjet Pacollit (1/3) - 30 Dhjetor 2013 - Show - Vizion Plus

Просмотров:
Shtëpia e Behgjet Pacollit Video Eksluzive

Просмотров:
Vizioni I Pasdites - Ne shtepine e Behgjet Pacollit (2/3) - 30 Dhjetor 2013 - Show - Vizion Plus

Просмотров:
Report TV - Behgjet Pacolli super-resort turistik në Pyllin e Divjakës?

Просмотров:
Video e rrallë: Behgjet Pacolli duke drejtuar një avion "Challenger"

Просмотров:
EliteZone Emisioni 13 - Behxhet Pacolli, Ben Dançeli

Просмотров:
Behgjet Pacolli President i Kosoves

Просмотров:
Sa është pasuria e Behgjet Pacollit?

Просмотров:
BEHGJET PACOLLI PERPLASET ASHPER ME JAKUP KRASNIQIN! KE SHTEPI MILIONSHE, KU I MORE PARATE?

Просмотров:
Jo vetem mode - Shtepia e Ismail Kadarese ne Gjirokaster - Emisioni 22 - Sezoni 4! (20 shkurt 2016)

Просмотров:

Комментарии:

Автор hakeri drenica ( назад)
ku i besohet kti pushteti m enje gru sures ik more ik more se ky ta shet
guri mguri kosoven 

Автор hakeri drenica ( назад)
ik more lesh qifsha ropt ne kosov na grike milloshoviqi ti paske punu me
rusin e me milloshoviqin ik more lesh ty ka met myt droga e rakia si
rugoven qe e myti 

Автор Nel Rrahmani ( назад)
bravo zotri pacolli je nje njeri shum izoti dhe meriton shum respekt 

Автор WHITEALBANIA ( назад)
ti je vetum nje perkulls i sultanit ajt tash ik tlutem ne arabi dhe qiju me
talibanet

Автор Jah Child ( назад)
o feja jau cifsht kejt robt o pidha nane SHQIPTARE jeni mos qofshi u cifsha
isus me gjithe muhamed o idiota RROFT ENVER HOXHA, vetem ai u ka sjell ne
mend juve leshave karit 

Автор Okupatori TBA ( назад)
10 milion ika harrgju ki tu vu dhan shteteve pare me pranu kosoven si
shettet edhe na e shajm ncncncnncnc mare per shqiptart

Автор Arian23 ( назад)
mos ha mut 

Автор Doktori87 ( назад)
Qent le te lehin, karavani ec para. Bravo zoti pacolli, jo vetem per
zotesin qe ndertove nje kompani kaq te sukseshme, por ti nuk e harove
vendin tend, ti u ktheve dhe i dhe shpirtin.... Ai mund te shkonte kudo ne
bot dhe zgjodhi Shqiperin, dhe jo per tokat por per njerzit... jepi zotit
Pacolli respectin qe meriton. pac fat e befsh sa me mir per atdheun...

Автор Don Jeta ( назад)
Cfar mendoshe ti qe Shqiptarit me te pasur ne bote i takon te banon ne nje
shpellë/kasolle? Pacolli e krijoj Mabtex Group, nje nder ndermarrjet
arkitekturale me te medha dhe me te suksesshme ne Bote... po pse e
gjelozoni? studjoni, mesoni gjuh te huaja, nisjani ndonje ndermarrje,
punoni 24 ore ne 24, 7 dite ne 7 dhe behuni milioner.. 

Автор Don Jeta ( назад)
Mos gjykoni per Pacolli, por gjykoni katundaret te tjere qe na u kan bere
ministrra, prej balltës/lloçit hyren ne parlement. Pacolli te pakten ka
provoj per biznes dhe flet mes pakti 5 gjuh Evropiane.

Автор Don Jeta ( назад)
shlyje ate koment sepse nuk te shkon ty per te gjykuar Pacollin. Pacolli
eshte me i pasuri Shqiptar ne bote, dhe eshte multi-milioner i vetë
bërë...dhe eshte me i zoti se obama..ky ka qene multi-milioner para se qe u
be president i Kosoves. Kosova duhet te mburret me ksi njerezsh. Po te
kishim ne Kosova, dhe Shqiperia ja 10 Behgjet Pacollish do ishim populli me
i suksesshem ne Ballkan apo Evrop. 

Автор EnOxxY viourus23 ( назад)
krejt tu vjedh ne bugjetin e kosoves 

Автор mrprofix 1 ( назад)
Shihe shqiptart qysh rroketn per ka feja nccnnc marre duhet me ju ardh !!

Автор rare eagle ( назад)
ani e une tu te qi motrat ty xxxxx

Автор rare eagle ( назад)
O peder ku je bre se ku hupe krejt ...

Автор rare eagle ( назад)
Kastroooooooooooooooooooo , po me mungon kto dite , zgjohem ne mengjes dhe
nuk kam ke te shaj se dhe ti me duket se po kthesh ne fe , pra ne rrenje,
me thane se do behesh katolik dhe sa here qo do vesh ne kishe do i lepish
atij mjekercjapit ..............n ose kryqin , ptu bre picku matre , ike e
rrefeu nje herese te ben mire... pash zotin a je peder ??????

Автор rare eagle ( назад)
O kastriot palla une moter nuk kam por meqe ke ti ta qi une ty , dhe shume
nervoz kake bre grue une nuk po ta shaj ty kryqin e romes ose te moskes une
veq mire dua te te bej ty duke te qire motrat dhe mami mriken, po sa pis
milet qenke bre , pash zotin e madh a mos je pederast se i tille po me
dukesh ske bythe me dale haptas dhe shfryn marazin ne web . good night for
today e te hongsha pidhin e nanes , po te lutem i thuaj ta rruaje ksaj
rradhe se kshtu po ma ka ana , Hajt zemer mos u idhno xxx 

Автор rare eagle ( назад)
Good morning Kastro po qkemi mer pidh motre , a qive bethen mrame apo jo ?
me duket se jo se qenke nervoz sot , ik tash e thithja pallen e karit
myftiut te prishtines se fara muslimane te ben mire thone edhe nervat ti ul
qe mos me besosh mu pyte nanen tane , sa here ka problem me lekuren e
duarve vjen e ma thith karin mu , e per dy ore normalizohet krrejt , tesh
jane msu edhe dy motrat e tua te vogla e thone dona edhe na si nana Mrike ,
dhe meqe jemi patriot jua jap dhe atyre se gjynof Paqim xx

Автор Tammie Styles ( назад)
Све моје инпресије везане за ентеријер и екстеријер су превазићене, машта
изнад свега конструктора објекта удовољила је потребе породице.Многи
,,европљани,, могу само да се диве креативности и машти људи са ових
простора. пријатан боравак у овој прелепој кућ желим породици Пацоли. Петар


Автор rare eagle ( назад)
Shume te drejte ke ne po HIHI nermjet veti kurse ju fare e flliqt po QIHI
nermjet veti , ike e meso shqip nje here e masanej hajde ktu , po kush te
bleu ty kompjuter mor i qifsha vajzen mu ne lule te kathicit ha ha ha ha ha
E se harrova me ta uru bajramin : Te gjithe muslimanet qe ndothen ne mbare
globin ta qifshin nenen mu ne vryme e moter gjelen ne vesh ta qifshin sa
per marien sta qin kush se e ka pallen e hundes sa kari jem /// Hajt
gremisu sikterr milet ha ha ha ha ha Ta ha Motren xx

Автор rare eagle ( назад)
O kastrioto po ku je mi kurve te thirra tre here ne telefon dhe nuk me
pergjigjesh , marijen do ta dergosh te qarshia ne adresa qe e di ti kurse
gjelen dergoje ne TIRANE se e kam prenotuar per tre dite me RAMEN , boll
shave ne internet, tani dergoji motrat ne pune dhe shihemi neser e te jap
nje red bull , dhe boll duke share ne internet , hajt lali paqim , ah se
desh harrova kaqurrelja eshte per mua gjithe javen dhe te premtoj se do
kenaqet se kam dhe BEXHETIN me vete ,,, puq puq puq puq x 

Автор rare eagle ( назад)
Jo vallah hiq te nane jem spo e qoj veq qaty ku e caktova ne fillim ,,, pra
vetem per ty me te qi ne byth se fort marak e paske po me duket , pash
zotin e kryqin mos ma harro porosine per marien e gjelen me me dale te
klubi neser mrama , se shiko po harrove ta gjeta zezakun me te qi i her ne
byth dhe eshte andej nga ata te islamit , e masanej ankohesh se po te dhem
bytha nuk lojna ktu mileti te qine nenen mu ne pidh , Hajt tash fli i qete
dhe gocen mu ne pidh ta qifsha qat te voglen xxxxxxxx 

Автор rare eagle ( назад)
po disa leksione gojore mi dha dhe vajza jote tash mbi tetembdhjetat , po
mos eprish gjakun he burre se kam me ta shilu en grun tane se me kane thane
se po e lypka pej zezakeve te kforit , edhe ti si te kesh nevoje me qi
mbythe ti plotesojme deshirat veq per ty nuk kam zezak se po na mungojne ,
po ty do te te prezantoj Behxhet Pacollin e te hype , hajt tash naten e
mire i thuaj krejt kryqaleshave ha ha ha ha ha ha ha xxx

Автор rare eagle ( назад)
O kastromut ke shume te drejte une nuk jam shiptar (siq thua t)i une jam
zezak nga afrika dhe isha ne kosove ne sherbim , dhe gjuhen shype (siq thua
ti) ma mesoi Dranja me Gjelen motrat tua kaqurrele :) po disa leksione
gojore mi dha dhe vajza jote tash mbi tetembdhjetat 

Автор rare eagle ( назад)
Ta qifsha gojen o mut une nuk jam musliman e as katolik UNE JAM SHQIPTAR
dhe respektoj te gjithe SHQIPETARET .A u merzite a po a? hajt pra moren,
mamin , babin vellezerit te gjithe kushot si ne kosove dhe jashte , e ty te
kisha me prane te kisha fut nje dege pishe me gjemba mu ne vrim qe ta
kujtoje per tere jeten , Pash neren ate porosine qe te dhashe me heret (per
ate motren kaqurrele ) mos ma harro , dhe si perfundim te hongsha pidhin e
motrave dhe nenen ta qifte serbi vlla e turku daj .... 

Автор rare eagle (2 года назад)
kastriot mirdita jo se dua te mbroj kte mutin ktu po ty i her te qifsha ate
motren kaqurrele mu ne pidh mor kelysh bushtre , keta e zgjodhen fene
ISLAME si ti KATOLIKEN dikur , as njeri e as tjetri nuk jeni me te mire...
FEJA E SHQIPTARIT ESHTE SHQIPTARIA ...... 

Автор drenicaboy2008 ( назад)
Me te mire jane
arabet,turqit,boshnjaket,gjermanet,francezezet,amerikanet,anglezet dhe te
gjith ata qe jane dhe jane bere musliman.Ti more pjella te poshtra si
ti.Edhe nje serb qe shte bere musliman eshte me i mire se ti!!!Shko ne
serbi ose ne greqi te velezzerit e tu kryqali!!!

Автор drenicaboy2008 ( назад)
More pis i qeni,more pjelle e dreqit,more kopil i shkaut.mori coftin e
pshurrt e fares se shkaut.Se kryqi eshte nje ndash katolik,ndash ortodoks
ndash protestant.Nje mut jane.Kurrfrae dallimi nuk ka kryqi i shqiptarve
katolik nga ai i shkijeve çetnik te serbo-sllaveve dhe grekerve.Keta jane
vella me njeri tjetrin.Ner muslimanet kemi vetem muslimanet vellezer dhe
tjerterkend hiç!!!More qen bir qeni kollaj shkruan dhe fyen ne internet.

Автор jane coma ( назад)
Po cfar pis mileti jeni bre njeres shani njeri tjetrin mos harroni se cfar
do feje kemi privitisht mbani mend nji gje se feja e shqiptarit eshte
shqiptaria zbutni zemrat se sben keshtu kemi marr rrugen e dreqit a keshtu
det e bejm shqeperin edhe me te madhe me crime me martesa shqiptare serbe
eshte faqja e zeze per shqiptaret

Автор Bahadir hari ( назад)
je njeriu me famshem ne bote por kta njerez qete ofendojn jan njerz shum
smut se kta nuk edin ka nuket gusa jan krejt analfabetizem pote isha ne ks
dote kyqesha ne partin tende seje njeri mete gjitha te mirat vetem vazhdo
keshtu jam ne krahun tend lidushja

Автор UÇPMB UÇPMB ( назад)
KASTRIOTMIRDITA1 Ta qift krejt islami familjen llogarite tash so miljard
ismlamista jon e Ajshes ti ja hongsh Mutin po as ata sun ja ha ta qifsha
Ftyren e mutit shan si qelbsir si kosh i plehrav qenke oo Greku i karit mos
fyj ne iinternet po hajde Live e ki ktu ne qender te prishtines shum let e
gjon te kshyrem sa je i qim none ti Ta pshurrsha gjakin qe e paske krejt uj


Автор Aida Pipic ( назад)
I PLASE DUSHMANET

Автор Aida Pipic ( назад)
ZOTI TE DHASHTE SHENDET MORE BEHXHET PACOLLI SE JA KE ANEN....

Автор Aida Pipic ( назад)
SPO MUNDEM FJALORIN ME TA KUPTU O BISHE E EGER KUR TE DON ME KOSOVARE ME
FOLE PERMIRESOHU NE FJALORE more BISHE SHTEPIJAKE!!!!

Автор Aida Pipic ( назад)
kuku spo muj me paramendu ky Manjak me siguri seshte SHQIPTARE

Автор Aida Pipic ( назад)
kuku qfar MANJAKU

Автор Aida Pipic ( назад)
TI KASTRIOT PASKE PROBLEME ME NERVA SHKO DJALO SHEROHU KUR DON ME FOLE ME
KOSOVARE. SE KOKE GJELOZ A TE PREKU BEHXHET PACOLLI E TASH DON ME PELCITE E
I PERMENDE TURQIT TI KOKE MANJAK!!!!!!!!!

Автор pushka48 ( назад)
koha e tregon e shihin ma vone shpihun rus harami ka mi nxane 

Автор pushka48 ( назад)
o njeri kgb esht ky shpihun rusi ja qifsha mit 

Автор xXxDonaxXx123 ( назад)
shqiptari kur e she dikon ma mir se veten gjith i vjen inati !!! 

Автор gangdoggviper ( назад)
Nanen npidh ja qifsha kti shkavit kti rusit 

Автор luma kuqe (265 лет назад)
bexhet pacovi,si biznismen je!, ke ba pare,me pune me djerse,po per
politike nuk je,politikan nuk bahesh kurre se dy fjale bashke nuk din mi
ba,e mos te flasim per poziten e presidentit,se presidenti duhet me pas pak
edhe dukje o tarzan e jo mu kan si krokodill edhe duhet me dite me fol e jo
si kjo shkeka,kjo delmja qe e kemi prej policis mu ba presidente zoti na
rujt,kjo ndodhe veq te na,ksi presidenta kemi sa te dush ne dom
t'Shtimes!!!!

Автор xWarrior Tofaj ( назад)
ku ftyren e ka hajnn 

Автор vrojtues gashi ( назад)
Kerkoj ne youtube ti bir kurve Ne shtrat me 'Armikun' Pjesa e II

Автор vrojtues gashi ( назад)
Ketu verehesh qe je kopil Greku, edhe Kopil Serbi, tash a ta kan qi te dyte
nanen, apo vetem njeri aty e din ajo vet. Pyete njeher. Kete jo qe po e
them une, mirepo qe faktet ti kopil Serbi : "Vajzat nga Shkodra te martuera
me serb e kan harruar shqipen " Shqiptaret martohen me serb Uploaded by
mbremjet on Dec 11, 2011 Emisioni "Target"RTK Shikoje edhe videon mos jane
motrat e tuaja keto qe po i qijne Serbet !!! 

Автор LooweeR Angel ( назад)
hallall te koft te rujt zoti ty dhe familjen tende ke shum shum respekt nga
fm.maloku PEJE 

Автор Bastri Prishtina ( назад)
kyyy asht ma zi si slobodani ....... mi ble njerz me pahr me jaudhan votat
e motra veht tue qi pidhin serbi heccc morrr se po ta qi familen ni plum me
tadhan nuk asht xhina morrr piqk famile

Автор vrojtues gashi ( назад)
Shko merre motren se boll ta kan qi shkijet e Kosoves, qsyh po ju qine pa
ndale ...Qifsha Serbin e nanes

Автор vrojtues gashi ( назад)
Uh more mut more, na ne KS kemi qene te okupuar qe sa vjet, edhe kurre nje
martese nuk o ba me shkije. Tash mas lufte o mush kurva te veriut te SHQ
qasi si naj moter e jotja qasi, krejt jan martue me shkije more ta qfite
bota nanen, se me pas qene ju ne okupim si na sot kishe fole serbisht, po
te ka met merak qe ste ka qi gregu se ke qellu ne veri , edhe e ke pas
mbrojtje Kosoven, ta qifte Kosova nanen

Автор vrojtues gashi ( назад)
Besa harrova me te thane, se garant qaj Sulltani ti ka qi krejt familjen ty


Автор vrojtues gashi ( назад)
Ooo Ty Kazakistani ta qifte naniqken aty ku e ke tu gatu. Lopa i Serbise,
Qifti yt eshte pa shkolle edhe je Gugj. More shkerdhat muti

Автор vrojtues gashi ( назад)
Nanen tane e a pae ne bazen, te qifte bota nanen, nuk pash kurrgjio!! Lopa

Автор vrojtues gashi ( назад)
Cka po kesh si kar

Автор vrojtues gashi ( назад)
Uhh ta qifsha at pidh nane, se ty sot me te thirre , e ndreq Kremlinin, po
sta fusin ty, se atje ska pleh me hjeke, ta qifte plehu nanen. 

Автор vrojtues gashi ( назад)
Uhh ropt ja u qifsha juve qe pe shani Behxhetin. Krejt familjen ja u qift
Behxheti, se ju jeni ata qe e doni lopen Jahjagen, lopen e gjalle. Ja u
qifsha krejt pidhat e nanes juve atifetes e tanve kundershtaret e pacollit

Автор rimoo ramadani ( назад)
TU BE TI QIFSHA ROBT PO NJERZT SIKUR TI NUK MUSHEN MEN TI QIFSHA ROPT A
T'KA LON THAQI PA BUK PO NJERI I DEKT N'TRU 2 DIT SHKOLL SI KI GARANT 

Автор Mergim Neziri ( назад)
KREJT ME PUNE I KA BA :) HALLALL

Автор Mustafa Colak ( назад)
Bu Parayi nereden bulmus ? Savasta ölen Sehitlerin Aileleri, cocuklari,
Ana, Bababalari acliktan ölüyor., Aspirin alacak Paralari yok, bana hesap
numarasini versin birazda ben vereyim. 

Автор aryann arian ( назад)
krejt mir e paska maru veq te kish qel nje dyqan nje lokal me leshu me qira
kish marr 300 euro ne muj pse jo hahah

Автор roxina kastraveci ( назад)
Hallall ja baft zoti se ka punu 

Автор Roni FCB ( назад)
nuk e di qka mban ne lugano ,,, ketu nuk pash asgje,, 

Автор FS17FS ( назад)
ne hotelin e ti ne lugano e mban flamurin kombetar

Автор avni lajqi ( назад)
e ka pikturen e skenderbeut ne hotelin e ti ne lugano te zvicrres 

Автор Samir Bexheti ( назад)
Msroni10...aj mos ja ha karin pacollit...deshir e vetja asht a ka foto
tskenderbeut a jo...ma honksh karin

Автор Roni FCB ( назад)
shtepia shume e bukur, por si eshte e mundur gjith kjo shtepi e madhe te
mos ket nje fotografi te Skenderbeut apo te ndonje heroi... turp

Автор Kastriot Kastrioti ( назад)
ky eshte nje nga boset e mafies shqiptare, arriti ta coj rrjetin shqiptar
deri ne moske me projektin '' Mabetex" duke ndertau muret e kremlinit e
duke fituar nga 600 milione dollare per muaj, e duke e bere mafien
shqiptare nje nga me te fortata ne planet, bravo i qofte, tere investimet e
mafies shqiptare investohen ne trojet shqiptare

Автор jimmy booy ( назад)
(Respekt) kshtu nje njeri i pasur ter jeten neper bot dhe me ne fund ne
kosov ne vendin e vet hahah 

Автор dardano ilir ( назад)
Sa mir a edhe ky osht shum njeri humanitar, e shetiti boten e u kthy nvend
tvet me jetu, hallall tkoft gjaku shqiptar, prshendetje nga decani, kemi
nevoj per njerz si ty, te pasur e modest, bash Kosova style dyqysh:)

Автор nuj mkhuj ( назад)
kesi njerz i nevoiten Kosoves,ja pra ka ndertu shtepi,si ne MAJAMI;ku i jep
zbukurim edhe vendit Respekt

Автор shajne1n1 ( назад)
TEGJITHA KETO QE PASH, KY NJERI DOTILE NE KET BOT DHE DO TE VDES DHE DO TE
HI NE VARR NJEJT SI NJE FUKARA

Автор tolja15 ( назад)
22 hektar lol, po ky a krejt hajvanin kqyrke me marr a?!!!

Автор Albanian King ( назад)
bravo.Njerzit vuajn per buken e gojes

Автор Kenan Teneqja ( назад)
ta pshirri politinen e nanens hiq si vyn kosoves kurgja kosoves i vyn pare
fill pare njerz qe kan pare me investu puntor me shti ne pun sa i ri asht
pa pun ne kosovo qesi nejrz i vyn kosoves qe qel fabrika qe mundeson te
rive me u punsu me qel shkolla qe mundem me ba stazh me msu zanate
pershembull kurgja ma teper hiq pastaj keto rem me ren shkojn krejt vel

Автор albert kaqinari ( назад)
@livemsn12 ty live msn ti je prej serbie a ta qifsha krejt familjen nan
moter gru krejt qka i ki ti qifsha ta qifsha gjakin e nanes qe te rrjedh
naper damar se ki gjak serbi ti familjne ta qifsha

Автор SmokeMovies ( назад)
youtube.com/watch?v=HMJMQcwocFk&feature=feedlik

Автор Freedom ( назад)
Ky eshte Berlusconi i shqiptareve.

Автор MeTi Gazzi ( назад)
Valla Snoop Dogg Dr Dre Eminem 50Cent se kan ket shpi Khahahah Hallall i
qoft ka Mrri ne Rusi ky Miliona ka mar nga Rusia ky Duhet Mu Krenu qe e
Keni Ne Kosov ni Ksi LLoj Shpije sjeni Kejt FUKARA Khahahahah Ju Pershendes
:D 

Автор gang bang ( назад)
shyptaris kurr si pelqen pasunia e tjetrit, me fitu me pun ta shajn me fitu
me drog aaaaaa me drok eka fitu, shkoni ngulnu kush ja kini inati 

Автор agjashnegj004 ( назад)
veq kusg e ka inati kta e shan,sa ke president menier 3 vende e pranun
kosoven ne EU,ama qaq morim vesh na shqiptart,qaq kemi krye,se na krejt
viqa jemi magar klloshar ,skemi lidhje me tru,veq kshyrim me sha e me
ofendu,jau qifsha farene e nones npidh,a edi ky qa ka dasht me bo
prishtinen si zvicerr ama ka ra ai thaqi edhe aj karuci ropt ja qifsha
limaj edhe sot po vdesin njerzit ne kosov per buk,e nuk po kan shpija ku me
flet,pisa bre ropt ngoj jau qifsha idijota,persh,Kumanova ♥

Автор Kosova DC ( назад)
pcolli po preseditet ok qo 10 euro

Автор peshkatariitorontos ( назад)
bravo ,i pasni dhan do komente te mira

Автор MsPlymouthkid ( назад)
Behgjet Pacolli: "Wassup MTV Cribs, Im bout to take it down 2day and show u
my whole residence, are u ready? follow
me......"BAAAAALLLLLLIIIIIIIIINNNNNNNNNN

Автор Urim Dernjani ( назад)
ama shet o bexhet 

Автор Urim Dernjani ( назад)
jojo si mukan em missione ne gta ahaha 

Автор MrSKENDERBEU007 ( назад)
@BadBoys4699 KY BEHXHETI QDO HERE KUR PO I PSHTONTE SHURRA; PO E BAJKE
SHURREN NE PANTOLLA; HAHAHHAHAAA A E DINI PSE SEPSE KUR ISH TY LUE BILIARDO
EDHE I PSHTON SHURRA - DERI SA PO E GJEJKE WC TY NGA NEPER KORIDORE EDHE PO
PSHURRKE NE PANTOLLA; LLOGARITENI 2 ORE I DUHEN DERI SA TE DEL NGA SHTEPIA;
SHUME KORIDORE E DYER SDIN AS VETE ME DAL; NDOSHTA I NDIHMON NDONJE
NAVIGACION; HUAHAUUUHAH; 25 MILION KA NDERTU SHTEPI; E SDI A MUNDET ME MAR
NE TJETREN DYNJA; MA MIR NJE XHAMI ME PAS NDERTUE;

Автор Jon ishy (1458 лет назад)
@YTShqip op me ty jom mas 2 muj tashti mendimi jem eshte qe pacolli o kan
teper teper president i mir per kosovan, se e ka pas ne mend kosovan jo
intereset e vet. ma mir biznis men se ni hajn i flliqt 

Автор Jon ishy ( назад)
@burhani80 mos ma tesh o katunar se sthash najsen keq po veq po thom qe me
pare me hi n'politik nuk eshte normal...sa per mu ky eshte president i mir
se nuk vjedh dhe i ka interesat e popllit amo une veq po thom kosova i vyn
nje president qe ka kry shkoll per politik jo bizness 

Автор Burho T ( назад)
@joniqitu mos ha m...o jaran, ai qe e fyen presidentin tone te Kosoves
eshte shkja. Rrnoft Presidenti Yne, Behxhet Pacolli

Автор Jon ishy ( назад)
ncnc veq qe ka lek mo ba president,, ta qifsha shtetin e nanse hajde
vetvendosje !

Вставка видео:

URL 
Ссылка 

Поиск Видео

Top Видео

Top 100 >>>

Видео

Seo анализ сайта