Видео


Shahirat e KOSOVES -Sh.k.a SHALA MitroviceFerki Islami me shokë në një ndeje te vëllau Basriu për qef

Рейтинг Рейтинг РейтингРейтингРейтинг
Просмотров: 14,111
Добавлено: 6 лет
Длительность: 2:37
Комментарии: 7

Тэги для этого Видео:  Найти больше видео в категории: "Music"
Видео загрузил: baki302000
Показать больше видео, загруженных baki302000


Похожие видео:

Shahirat e Mitrovices - vll. Fazliu
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 9271
vll.Fazliu(live)
Grupi SHALA nga Mitrovica -Kenga e Nak Berishes
Рейтинг Рейтинг Рейтинг РейтингРейтинг
Просмотров: 18978
Grupi Shala ne dasmen e vellaut te Fadilit ne Petrov te Shtimes . E postova kete vetem per adhuruesit e kenges folklorike, Fadil ju kofte per hajer...
Këngë për Shalen e Bajgores
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 31904
Bare 2010 këndojnë Vllezerit Fazliu. Kengë kushtuar Shales së Bajgores dhe trimave qe ranë për liri. Ju lutemi bëneni "Share, Like, Subscribe qe...
Bilbilat e Bajgores
Рейтинг Рейтинг Рейтинг РейтингРейтинг
Просмотров: 15126
grupi shala, halil, naim, istrefi
Musa e Halili 1-4
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 304133
Muzikë me sharkija
Martin Gojani me shoqeri ( Kenge per Rexhe Mehmetin )

Просмотров: 22760
Martin Gojani me shoqeri te daja i vogel
Shahirat e Mitrovices - vll.Fazliu
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 16961
GRUPI PAKASHTICA 2009 NE TV MITROVICA MUSAFIR MIGJA I JEM NEHAT IMERI NGA FSHATI VINARC 2
Рейтинг Рейтинг РейтингРейтингРейтинг
Просмотров: 6545
Jeta e Muhammedit (a.s) Dokumentar Në Gjuhen Shqipe.
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 330721
Dokumentar per jeten e Profetit Muhamed. (salallahu alejhi waselam). namaz,shefqet krasniqi,xhenneti,enes goga, sadullah bajrami, xhehnemi,...
Shahirat e KOSOVES -Sh.k.a SHALA .02 Mitrovice
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 42156
Ferki Islami me shokë në një ndeje te vëllau Basriu për qef
Shahirat e KOSOVES -Sh.k.a SHALA .01 Mitrovice
Рейтинг Рейтинг Рейтинг РейтингРейтинг
Просмотров: 17400
Ferki Islami me shokë në një ndeje te vëllau Basriu për qef
HALIL BYTYQI DHE NAIM KRASNIQI - KENGA E YMER POPOVCIT
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 89668
MUZIKA FOLKLORIKE ....MALISHEVA 2007....
Shahirat e KOSOVES -Sh.k.a SHALA .03 Mitrovice
Рейтинг Рейтинг РейтингРейтингРейтинг
Просмотров: 10333
Ferki Islami me shokë në një ndeje te vëllau Basriu për qef
TAHIR SINANIN_Afet Ibishi_Gazi_Ferki Fazlija_Xhema_ne Kullen e Enver Gjelit

Просмотров: 2249
KENDOJN SHAHIRAT NE KULLEN E ENVER GJELIT
GRUPI PAKASHTICA 2009 NE TV MITROVICA MUSAFIR MIGJA I JEM NEHAT IMERI NGA FSHATI VINARC 3
Рейтинг Рейтинг РейтингРейтингРейтинг
Просмотров: 3963
GRUPI SHALA - N'FSHATIN KODER T'SHALES BAJGORES
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 8234
MUZIKA FOLKLORIKE
Augustin Uka & Hashim Shala - Kenga Veles
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 93340
Augustin Uka & Hashim Shala " Kenga Veles " Folklorike
Adem Osaj Vll Hajzeri Driton Gashi Kenge Per Azem Heritcen
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 14099
Emisioni Vlerat e folklorit i realizuar ne Mramur ne oden e Afrim Izet Gashit Autor:Xhemajl Berisha realizimi RTV Festina-Ferizaj
Shahirat e KOSOVES -Sh.ka SHALA Mitrovice 5
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 9846
Ferki ZASELLA,Halil KOVAQICA,Avni ZHAZHA,Hysni CERAJA dhe Edi nga BESIANA te baba i Ferkis, BEHRAM ZASELLA.
Brahim Qeta - kenga e plakes (mix)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг РейтингРейтинг
Просмотров: 12691
shum e mir bravo brahim qeta goja te lumt....
Shahirat Tetovar - Rrushe mori rrushe,O kandil
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 5343
Publishing : FrameProductione Video by Besir Arsllani & Afrim Ramadani All Rights Reserved (P) & (C) FrameProductione
Salih & Feriz Krasniqi - Pavle Harambashi 1/4
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 27313
Salih & Feriz - Krasniqi " Muji dhe Halili " Pavle Harambashi ( Origjinal )
PO PERZIHET PERZERENI - RAPSODET BASHKE
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 85165
Alia Tahiri Hashimi Ymeri Osmani Halili Naimi Enveri Isa tane Bashke kanga Po perzihet perzereni Gezuar 2004
Shahirat ne TV Mitrovica -- Moj Kosov Mriz me zana By Fid@ni.divx
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 17393
By Fid@ni www.illyriaonline.com www.kosovanet.de
Grupi SHALA nga Mitrovica 1
Рейтинг Рейтинг Рейтинг РейтингРейтинг
Просмотров: 8928
Grupi Shala ne dasmen e vellaut te Fadilit ne Petrov te Shtimes . E postova kete vetem per adhuruesit e kenges folklorike, Fadil ju kofte per hajer...

Комментарии:

Автор PREKAZI77 (5 лет)
gjithmon kendofshit i`u deshiroi jet te gjate dhe suksese ne jet

Автор isuf gashi (2 года)
o zemra ju knoft hajde ferki hajde,ju pershendet isuf gashi

Автор 100kodra (2 года)
Zemra te knoft o Ferki .talent talent .

Автор afrimaliu (6 лет)
persh ferki eeeeee kallllleeeeeeeeeeeeeeee persh uckmitrovica nga AFRIMI

Автор BasriLLapi (3 года)
O kéndofsh gjithmon Ferki Islami ju pershendet BasriLLapi

Автор Meister Pec (6 лет)
te lumt ferko, te fala petriti kalleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Автор Meti burojë (4 года)
ZEMRA JU KENDOFTE

Вставка видео:

URL 
Ссылка 

Поиск Видео

Top Видео

Top 100 >>>

Видео

Seo анализ сайта