Видео

Просмотров: 0
Добавлено:
Длительность: 0:00
Комментарии:

Тэги для этого Видео:  Найти больше видео в категории: ""
Видео загрузил:
Показать больше видео, загруженных


Комментарии:

Автор SBGuy2 (1 год)
Out on his feet. Li just got knocked senseless by that brutal right hand.

Автор farukkadriu (2 года)
Shum njerz te mir najmur zoti

Автор Djalli7 (2 года)
Rip Besim! You will be remembered as the Legend of European Kickbox School!

Автор illyrianKnight (1 год)
valmir111....ta qift skenderbeu nanen edhe motrat qe e i ki mor mut! Krejt
bota i don heroit e vet, E ti mut muslimani han mut pa nderpre. A e ka pas
nanen shkin ende nuk dihet. Nuk esht konstatu kerkund perveq politikes se
te shkieve. MOs beso shka te thojn tjeret por lexo edhe mso per historin e
shqiptareve more kali

Автор MegaAni10 (2 года)
R.I.P Besim Kabashi

Автор Grünerose (1 год)
er ist ne Legende

Автор Luul Alboz (2 года)
ngushllime familja kabashi

Автор CDI220 (2 года)
R.I.P BESIM

Автор KosovoBlackTiger (2 года)
@srpskiheroi just stfu u serbitch go comment some serbian fighter punk! You
cannot win against an albo if you fight fair! Especially as a serb....

Автор agron baliu (2 года)
LEGJEND KE QEN DHE LEGJEND DO TE MBETESH GJITHMON

Автор mal ibrahimi (1 год)
oo shiptari nuk dorzohet sa goditjen e fort ja dha apet u qu

Автор illyrianKnight (1 год)
PS: ta qift edhe turku nanen

Автор mrmiseb (2 года)
shihet qemer luani bravo besim

Автор inputbroos113 (3 года)
@feim185 po shka mendove ti se jan tu lujt me barbika ati a kick box osht o
dajk normal qe kan me hanger edhe dhan boksa :D

Автор agron baliu (2 года)
NGUSHELLIME,,O LUFTETAR I VERTET NJE BOXER-LUFTETAR I VERTET E SHIKON
KUNDERSHTARIN NE SY SI BESIM KABASHI DHE I FITON ZEMREN PA DYSHIM TE PAKT
JAN ATA TE CILET SHIKOJN KUNDERSHTARIN ME KONCENTRIM

Автор Dusty A (2 года)
Let me guess. ANOTHER SIDE KICK TO THE HEAD

Автор nuj mkhuj (1 год)
sokol,i papar,na mungon ,o Besim

Автор kinostudio100 (1 год)
EDHE NE KINE E NGRITE FLAMURIN O LEGJEND BESIM KABASHI DO RROSH GJITHMON NE
ZEMRAT TONA SHQIPTARE

Автор swcheps (3 года)
Besim Kabashi te lan o daj

Автор kristjanrroku (1 год)
ne grusht qenka me i fort shqiptari ne shqelma qenka kineza shume me i fort
e shikoni te pakten kshu e mendoj une

Автор tiger65656 (2 года)
5:05 is cool ..he can fly :D but respect

Автор shkurt meli (2 года)
@MrTomkaboy o vlla po skenderbeu dardan ishte qe mposhte 120 mi ushtar me
20-30 mi mashume ema ka pas dardani eshte rraca me e mire ne bot vlla mos
harro.dhimbje per tan shqiptart per kyt djale...

Автор Llukman Sylejmani (3 года)
eee 100% albanian blood!

Автор Murat Daci (7 месяцев)
Ec perpara Kabashi Nr 1 albanian flag

Автор Jim Gummi (1 год)
7:15 like hollywood film :)

Автор jelenic88 (1 год)
R.I.P <3

Автор kos ova (1 год)
me shqiptar 1me1 smunet kerkush

Автор GladniMarvin (2 года)
Udarao ga je kao vola u kupusu :))

Автор Guido Rizzione (1 год)
Ky far valmir duket si rac bythqir...

Автор Valon asani (6 месяцев)
Zoti nxhenet 3

Автор Eduart Murati (2 года)
R.I.P Besim !!!

Автор ShaLjaNi ShaLjaN (1 год)
O Besim Kabashi Nena me nuk Lind. Allahu en Xhenet e ka qu Inshallah.

Автор karymykary (2 года)
chin shume i forte luftrat marshall arte vine nga atje e ka rra shqipen
mire po luftra marrshall arte na shqiptare i keme ne dore jo ma shume se 30
ose 40 vite e ata n china i kane mase pakti njo 3000 vjet ky ashte fillimi
i shqiptarve qe meren me ket sport Besim Kabashi ashte ylle i shqiptarve
kome deshire me ardhe ne amerik ne ufc mi ra zezakt e mu ba kampijon ne ket
sporte gjaku i shqipes ashte i forte

Автор Ferizaj77 (3 года)
aa bree besimm shum mir valla shqipe 4 life

Автор Zuli Kuka (2 года)
lufter deri ne fund.krenar te jesh shqiptar..hallall te qoft bravo.tetova,

Автор Valmir S (2 года)
Skenderbeu ai qen shkine apo a e ke fjalen per te qe daj i kishte shkiet

Автор GezimKurti (2 года)
. Besim Kabashi Qyysh Lufton Derii N'fund ..! Dihet se shqiptar ma i mir i
je Wir unterstützen diich bis zu mende unser Held Besim Kabashi.

Автор K1ALBOGANGSTA (2 года)
THE ALBANIAN ALWAYS WINS

Автор Lisa Smith (2 года)
r,i,p pusho ne paqe besim, ti je kan krenarija jone, dhe kjo do me thon
humbje e nje kampionati boteror shqiptar, ngushelime familjes kabashi .

Автор ARYANSES (3 года)
great fight best wishes to Kabashi, big heart ,strong chin

Автор karymykary (2 года)
china shume i fort po hala ska ba duel me gjake te Shqipeve si fluturojne
ne ring me gjake te SKENDERBEU ti je sportis ender e qdo sportistit me kane
si ti per ate e ke emrin shume te madhe BESIM une jame kane ne UCK 138 po
ti je aje qe ke merita kure i ra shkijet para tane bote mu ma rrite zemren
kome deshir me te njoftu gjenrata e jone i qone shqiptare per para vllau i
jeme ashte master ne amerik ne taekwondo n hapkido jiu-jitsu kure rrahe mr
shkije mendo qka kane bo KOSOVE

Автор Dukagjinn Koleci (2 года)
O ky eshte endra shqiptare cka ka dite me kriju i madhi zoti nje luftar i
papare kurr nuk u dorzu nuk di qe ka nje Kikboksier ma te perkryer.
Ngushllime familjes Kabashi dhe Besimi gjithe kohes eshte me ne me ndeshjet
e ti spektakulare

Автор MrTomkaboy (2 года)
me rop shpie, te rrafesh kampionin e kines, qe kina ka 3 miliard banore :))

Автор eri vlore (1 год)
ESHTE PESH E LET PRANDAJ ,, NUK ESHTE I FORT PO I SHKATHE PO PRAP GJIGANDI
SHQIPTARE NUK I LLOGARIT SHQELMET E KETI KANGURI .....

Автор mrmiseb (2 года)
kqyrne zemer luanin fitore me zemer

Автор shkurt meli (2 года)
@farukkadriu po vlla zoti nuk han mut han te mirt humbje e madhe per ne
ngushllime per familen e tij

Автор feim shabani (3 года)
valla i ka hanger besimi to shkelma ftyres po boll i qendrushum eshte

Автор labinot kas (2 года)
YEAHH BESIM KABASHI BEST haha du chinesse die verkaken auch jez voll in
letzter zeit XDD NAJA GARKEINER HATT NE CHANCE GEGEN ALBANERN ! <3

Автор dreksbar (1 год)
ALBANIAN wiiiinssss !!! KING BESIM KABASHI Kiiiiiiiingggg

Автор kosovo96 (1 год)
KY ESHTE GLADIATORI SHQIPTAR!

Вставка видео:

URL 
Ссылка 

Поиск Видео

Top Видео

Top 100 >>>

Видео

Seo анализ сайта