Видео


gjujtaret e Sharit shoqata e Shpenadisgjujtaret e Sharit shoqata e Shpenadis


Просмотров: 6,844
Добавлено: 6 лет
Длительность: 0:13
Комментарии: 4

Тэги для этого Видео:  Найти больше видео в категории: "Animals"
Видео загрузил: alischabi
Показать больше видео, загруженных alischabi


Похожие видео:

gjujtaret e rrezikshem nga kusari dhe doli
Рейтинг Рейтинг Рейтинг РейтингРейтинг
Просмотров: 2965
GJUETIA E LEPURIT
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 124150
GJUETARET ME TRADIT
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 41726
nje dit gjuetije viteve/90 nga M.Balaj ..http://gjuetari.webs.com/
Gjuetart nga Rahoveci Shoqata Zatriqi
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 10813
Shoqata e Gjuetarëve Zatriqi Rahovec
Gjuetia ne Vlashnje - Prizren
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 13744
Xheti dhe Nijazia
Giant Pigs Caught ~AMAZING~
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 9295279
I got the music from here: http://www.youtube.com/trackonerecordings If you liked the old song better, you can get it yourself from audioswap -...
te lidh derrin ne mal
Рейтинг Рейтинг Рейтинг РейтингРейтинг
Просмотров: 6848
Shkelzen Shpenadia Live1 - OITA 3
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 4979
Shkelzen Shpenadia Live1 - Ne OITA 3 ne Fejes.
in memorial adriana (17.09.2007)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 5588
Familja Spaqi
gjuetaret e pejes 2011
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 47112
SAFET VESHALL ME PRPARIM GASHI LIVE
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 13954
qeni sharit
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 117641
qen se jo mahi
BLINAJA http://gjuetari.webs.com/
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 8351
Njedit shetitje neper blinaj me gjahtaret e shoqates "Agim Selmanaj"Te komunes se DEQANIT...http://gjuetari.webs.com/
RIP MERITA 23 11 2008
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 104792
Pikniku ne Kosove
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 17957
SH K A JEHONA E MALSISI SE SHARIT TETOV # 3
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 8929
www.Rahoveci.ch & www.webshqip.ch
GJUETIA E LEPURIT
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 30299
HUNTING IN KOSOVO
Qeni i sharit me dy ujq
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 32805
adi rroti shpenadia

Просмотров: 2027
a daj a daj
dit gjuetis e sukseshme
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 1584
kela dhe bardhoshi hahaha,,http://gjuetari.webs.com/
Kabashi--Korisha
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 8646
ciao
merita qollaku
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 11540
merita qollaku
gjujtart e novoselles
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 5706
Gjutart e Derrit
Intervistë-Atifete Jahjaga presidente e Kosovës
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 12641
Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, tha në një intervistë për Zërin e Amerikës se marrëveshja politike me të cilën u bë edhe zgjedhja e saj në...
Dhent dhe qent e sharrit
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 68914
qent e sharrit

Комментарии:

Автор Ransi Pjeter (5 лет)
hahahahahahahah Bravo Shpenadi

Автор ursula küng (4 года)
luje ben luje apo mundesh me qu dajo

Автор shpenadia007 (5 лет)
luje luje shpenadia.. shihe Nuni Krist e Beni qka i kan ba thiut
hahahahha.. mir ja paset ba qeshtu veq sakatoni hehe.. hajt me t'mira
Liridoni

Автор ursula küng (3 года)
o luje ben pidhi pi pidhisht e i ram ne pidhovan e ben e gjali jem
.....pershendetje shpenadi ... gjufi gjuf 3 uq me zor se e kan myt haj
haj........pershendetje nga nga zvicrra .......

Вставка видео:

URL 
Ссылка 

Поиск Видео

Top Видео

Top 100 >>>

Видео

Seo анализ сайта