Видео


Zef Beka - NA VJEN DITAZef Beka - NA VJEN DITA

Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 279,214
Добавлено: 7 лет
Длительность: 4:26
Комментарии: 56

Тэги для этого Видео:  Найти больше видео в категории: "Music"
Видео загрузил: busta4536
Показать больше видео, загруженных busta4536


Похожие видео:

Zef Beka - Mi pershnet trojet e mija
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 94841
Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040494 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ https://www.facebook.com/fenixtirane.
Zef Beka - Porosia e nanes
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 226284
Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040494 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ https://www.facebook.com/fenixtirane.
Zef Beka & Gjeto Luca Vella e moter
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 77727
Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040494 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ https://www.facebook.com/fenixtirane.
Zef Beka Nusja mergimtare
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 161420
Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040494 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ https://www.facebook.com/fenixtirane.
Zef Beka - Dredhia e plakut
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 268635
Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040494 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ https://www.facebook.com/fenixtirane.
Zef Beka - Nusja e çika
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 78012
Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040494 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ https://www.facebook.com/fenixtirane.
Zef Beka - Hajde dalim ne tropoje
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 57043
Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040494 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ https://www.facebook.com/fenixtirane.
Zef Beka & Gjeto Luca - Nje lot femije .
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 163863
Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040494 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ https://www.facebook.com/fenixtirane.
Zef Beka - Gruja e sodit
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 175215
Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040494 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ https://www.facebook.com/fenixtirane.
Zef Beka - A ka kush qe na bje ne fije .
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 24882
Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040494 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ https://www.facebook.com/fenixtirane.
Zef Beka - Moj bukuri
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 43031
Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040494 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ https://www.facebook.com/fenixtirane.
Zef Beka - Mori çike
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 203097
Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040494 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ https://www.facebook.com/fenixtirane.
Zef Beka - Plaku i shkrete
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 141571
Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040494 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ https://www.facebook.com/fenixtirane.
Zef Beka Po më çmend
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 196901
Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040494 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ https://www.facebook.com/fenixtirane.
Zef Beka & Elizabeta
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 134085
Facebook: https://www.facebook.com/ProduksioniARBONI Publisher: OnAir Music https://www.facebook.com/OnAirMusic...
Zef Beka & Dava Gjergji - Ure dashnije.
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 197806
Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040494 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ https://www.facebook.com/fenixtirane.
Zef Beka - Syni i nanes.
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 410812
Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040494 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ https://www.facebook.com/fenixtirane.
Zef Beka - Plaku dhe i riu
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 105852
Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040494 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ https://www.facebook.com/fenixtirane.
Zef Beka - Si dy krah shqiponje
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 38934
Zef Beka & Xheni - Tv kopliku
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 386022

Комментарии:

Автор lepurushe2 (6 лет)
hajde kalleniiiiii qikat e shqipnisss rnoft malesiaaa zemra e shqipnis

Автор pjeterpulti (5 лет)
Te lumte goja o Zef Beka N dore te vajzave te arrdhte DEKA

Автор patrioti123 (7 лет)
Mos u prek prej fjalve tmira,se krishti jeton nalt me zotin. rriju love tua
perpara e pastro zemren.

Автор ajet Krasniqi (4 года)
mir po knon ama me kcy duhesh me ushru pak ahhaha

Автор shqipepride (7 лет)
oooooo NA ERDH DITA EDHE NEVE BRE EDHE ATO JO MA LARG SE NESER 17.02.2008
DITA QE KAN ME MAJT NE MEND KREJT SHQIPETARET DITA KURU THEMELUA SHTETI I
DYTE SHQIPETARE MAS SA VJETESH QE E COPTUAN.

Автор porratator (5 лет)
porratator_ PSE MOR JU PO FYNI KENGETART E SHQIPERIS BRE SERBIA JAU QIFT ME
MOTRA ME FMI E ME QA KENI MOR TURQ TE QELBUR JU JENI MUTA TE KOSOVES QE JU
KA QI SERBIA TAN JETEN ..JU BRE FAMILEN EN GOJ KREIT KOSOVES ANEMBAN
KOSOVES JA QIFSHA FAMILET PO ROD MUT ISHI PA KAN MOR PISA PISASH QINIU ME
SHKIE BRE MOTREN JUVE EN PIDH OK

Автор 7ShaljanetShkodran (5 лет)
Gjentili ,,,Geny pèr kangè o Zef Beka ,,o a e dini sa keq jam ndi qe e keni
fyer me fjale Kolosin ,,Bilbilin e kenges ne ter territorin ka gjinden
shqipet ,,,kopshi o pisa bre se mbarre me erdhe me i shkru kto fjale per ju
,,por si thot populli mi nxerret fjalet me Automat ore qena bre ,,,, Kultur
Kombètare kerkoi ju lutemi ju tjerve mos e ndekni shembullin e nj Agim
wc-eje.

Автор ballist10 (7 лет)
te disa njerez krishti qenka ma i madherishem se zoti, medet o zoti, e
shtohet pytja kush e fali krishtin??? Vetem ne shqipri ndegjon fjal te
tilla..... Zoti na ruejt te gjithve thuhet edhe na urdheroft ne rruge te
drejt se ka shume njerez qe zotin e kujtojn vetem kur bythen e kan ngusht
kaq.

Автор Albert Hall (6 лет)
O Zef Beka ti mos Vdeksh kurre.

Автор DrenicaKS (5 лет)
melodi gut stimme scheise

Автор Bessi Drenica (2 года)
shum keng e buuuukuuuur ♥♥ tlumt zefff ♥♥

Автор zeroMafi (6 лет)
Kalle ZEF Beka opppppppppaaaaaaaa

Автор phantomismo (7 лет)
shum kang e mir bravo

Автор codn jack (5 лет)
o zef beka kjo muzike nuk te ka shije ty fare lol

Автор Gjyliiii (6 лет)
ku mund te gjej ket kang?

Автор muhametkamberi (6 лет)
ehhhhhh qajo bjondja e vogel bash per mu kuka hehehhe zefa mir po knon amo
me vallzu hic......edhe spo pershtatka me keto vajza heheh tisha kon une
aty kisha dit qysh me lujt me to pas gjirimeve

Автор kazimrich (5 лет)
o zefo je kap per sendin e gabuar rroku per cifteli se ajo te ka hije e jo
per kucka a me sfaten o lock mora te me
sfatish1!1111111111111!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hahhahahahahaa

Автор Ilovekosovo1 (6 лет)
a esht shiptar se spo doket hiq e di si magjup hehe

Автор AlbanKaraxha (5 лет)
PORRATATOR : sebrebet eshte e vertet se na dhununa na maltretuan na shkelen
e madje na lan pa baba pa nen e pa motra e pa shum e shum vllezer po ja
shiko se ku jan sot ore po ti po deshe te jesh nje serb nje cetnik sic
ichin ata pa eja more eja dhe provoje dhe ta shohim se ku po mbaron pastaj
turp prej nje shqip folsi te ndegjojm fjal te tilla po tu mbush kupa ne
njerin hape ne te e jo te fyesh ne mase dhe do ti a po nuk do ne jem nje,
nje kem lind dhe nje do vdesim jem nje ILIRIAN

Автор hys45 (6 лет)
kalle ,kalle e sidomos ku kendon : Shaljanve ,,po si ju nuk po u del zeri
as kujt ,,kan kenduar edhe me heret Shaljanve ,por as qe po mundem me
tjeret ti ndegjoi. Sa Shaljan ka S

Автор albheart1 (6 лет)
opaaaaaa <3

Автор Buzuku1 (6 лет)
E qishtu kendohet e jo si med magjupi! Njona qaty e ka lidh qafen sikur qen
hahhahaha.

Автор Toni Tino (6 лет)
shum mir kendon zefi, po kercimin nuk po ja rrok hiq njeri :p

Автор schmeterlinge (6 лет)
keto gocat ketu te kepusken nne b.. si trape tu kercu duhet me i dhen
njeher msim me kercu pastaj me dal e me kercyer aty.femra gjejaaaaaaaaa

Автор 7ShaljanetShkodran (5 лет)
a morè llaskuca bre q1a po folni per Zef Bekèn ,,po ju ne vend qe me qenè
krenarè ore ani kur po thuni po fryhet ,,po nese fryhet i ka hije kti
kolosi te madh ore Apongaxhit e kqinje ,,,plus po japni kritike per vajzat
,,nenat tona po cekni te pa moralshme ato jan motrat e juaja e nana e juaja
mos i shtin ne thes me familjet e juaja ,,ju besa i pski pa motrat e juja
ne puf se mir po dini . Zef Beka i madh krenaria jon.

Автор dre dre (6 лет)
Vetllat si Macdonaldsi i paska! mos eshte advert e ree e Macdonaldsit

Автор tetovarimebicikel (5 лет)
kshyree more plaku qysh po vallzo me qika treja hahahahah

Автор ronaldo4evernr7 (6 лет)
Haha, Fac te koke bre. Si shpat kasapi krejt a? hahah

Автор ajet Krasniqi (4 года)
ir po knon ama me kcy duhesh me ushru pak ahhaha

Автор monymoe25 (3 года)
He Has The Worst Unibrow i ever Seen!

Автор kaqanik85 (5 лет)
oh zemrat e mia kkaaalllnnnneeeee o loqkat e mia hahahahah klm
qaoooooooooooo

Автор xbetcho (5 лет)
ky ja kish qi nanen walla me qit kang ... weq qito pidha t'forta kokan per
mi shkerdhy mir (A) sidomos qaio me t'gjelber edhe aio me t'portokallt lol
:A

Автор shqiptarK (6 лет)
i paska do qika te mira qaty bre kuku

Автор kazimrich (5 лет)
KUR TE MLEDH SELJAKU TE MBET MERAKU per ate katundaret jan me te gjatë. ne
kofsh bektesh e merr vesh!!! ahahahhahaha

Автор 12qeta (7 лет)
jasha jasha ti hangsha qeto qikat qaty uffaaaa

Автор MiLoTi85 (3 года)
I like ORANGE lol!

Автор gjimnazistikastriot (6 лет)
heheh shum zonin e mire e kie ama mos u mundo me kopju sinanin se ski both

Автор patrioti123 (7 лет)
Te lumt Goja ZEF BEKA. ju kokit kengtar origjinal. Krishti te Ruajt.

Автор phantomismo (7 лет)
shum kang e mir osht bravo zef beka

Автор Kostalba2 (6 лет)
I keqi asht...po knon mir vec lol

Автор lelaloqka (4 года)
super kenge bravo shum mir

Автор bajzanja (6 лет)
sa te bukura ato vajzat sidomos aja me tesha te zeza

Автор SHQYPTARIA (6 лет)
Hajt KRISHTI ju rujt tanve! :)

Автор ALKUKES (6 лет)
hahahahaa ma ec trunin ky kengetari si paravrang zizi e ka paraqitjen po
alamet vajzash i ka per reth......

Автор elysia xhakrosa (5 лет)
qa to pidha qenkan te mire per qirje

Автор Salvatore Catalfamo (5 лет)
ty zef bega te lumt je njesh ,po mir tha para shkruesi pse e paska lidh
qafen qaj goca apo e ka rezerv se kur ti kputet naj rrypme vu diku tjeter
hahahahahahaaaaa qa spitulle ..........

Автор Qendrim Morina (4 года)
kakaaaa far kenge shum e fort besen ..

Автор jack nickolsons (3 года)
Zefi, knon shume mire po ky videoklipi asht i lodhun

Автор edisonjaku (6 лет)
si kendon zef beka nuk knon kush

Автор selman kadrija (6 лет)
bravo

Вставка видео:

URL 
Ссылка 

Поиск Видео

Top Видео

Top 100 >>>

Видео

Seo анализ сайта