Видео


Keng nga Gramshikeng gramshjote

Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 139,692
Добавлено: 5 лет
Длительность: 2:01
Комментарии: 28

Тэги для этого Видео:  Найти больше видео в категории: "Music"
Видео загрузил: sokol22222
Показать больше видео, загруженных sokol22222


Похожие видео:

Gramsh , Grupi '3 Folk' - Jam e vogel prit dhe ca
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 292991
Gramsh , Grupi '3 Folk' - Jam e vogel prit dhe ca , Albanian Folk Music , Folk & Bukuri Gramshiote , Gramsh Shqiperi...
Gramsh.Vishi dhe Kadriu.Popullore nga Lubinja.HD full
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 32212
Per Gramshiotet dhe jo vetem. Ju pershendesim me kengen 'Qaj moj lule qaj Behare'. kenge tabani.
Xhevair&Feti Janca - Sulovarka kolazh shume i bukur (By DjErlini)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 103877
Dj Erlini per dasma dhe gezime te tjera familjare Facebook: http://www.facebook.com/DeeJayErlini?fref=ts 0694663789 0685016142 Xhevair&Feti Janca -...
Gramsh , Grupi '3 Folk' - Sulovarka
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 66773
Gramsh , Grupi '3 Folk' - Sulovarka , Albanian Folk Music , Folk & Bukuri Gramshiote , Gramsh Shqiperi...
Sulova - Ma do zemra
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 30541
Kenge popullore nga Gramshi. Facebook: Gramshi Online
Xhevair Bora - Iku burri dhe la gruan
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 46535
Xhevair Bora - Iku burri dhe la gruan Kenduar ne RTSH ne vitin 1995.
Vellezerit Janca -Tabani i Gramshit
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 46572
Kenge popullore nga rrethi i Gramshit
Perla nga Gramshi
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 20496
I pavdekshmi Fatmir Dermyshi duke kenduar me nipin e tij.
Gramsh 2009 - " NAZJA" SIC E KENDOJNE GRAMSHIOTET
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 47702
Gramsh-miqesia gramsh-cka babai qe ri merzitur-keng me iso
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 90164
Gramsh-miqesia gramsh-cka babai qe ri merzitur-keng me iso
Cke Bilbil Qe Po Kendon * Nena,Djali, edhe Nusja * 2012 (HD)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 231048
Nje Keng per ju te Gjith 2012!
Gramsh- Vallja e Tanit
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 46337
Vellezerit Janca-Kolazh 2011 Gramsh
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 33591
https://www.facebook.com/GrAmShI.OnLiNe Gramshi Online Muzike Popullore
Artur Memollari Kenge per riza ceroven( SHQIPJA MASTER Production)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 99411
DO TA GJENI NE KASET DHE CD VETEM NGA SHTEPIA DISKOGRAFIKE SHQIPJA MASTER.
Grupi i gramshit - Dy derrasa permbi gure!!!!!!By djerlini!!!!!
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 49546
Dj Erlini per dasma dhe gezime te tjera familjare Grupi i gramshit - dy derrasa permbi gure!!!!!!By djerlini!!!!!
Do ta marr nusen GRAMSHIOTE - SONI
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 50832
hi
KENGE E VJETER POPULLORE...KENDUAR NGA RAMADAN ELEZI DHE ISLAM ELEZI ...25.11.2012 POGRADEC !
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 9756
VIZION STUDIO ELBASAN ALBANIA Filmime professionale Dasma,Fejesa,Ditelindje,Videoklipe,etj..­. Montazhe Video:Blu-ray disc,dvd video,etj......
komunisti i shekullit - enver hoxha
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 121598
Shikojeni kete vidjo se eshte interesante se si nje komunist mban akoma foton e diktatorit Enver Hoxha .... Ky njeri Eshte 84 Vjec !!!...
LOSHI SULOVARKA
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 48254
Gramsh 2009 - Rruajtja e Dhendrrit
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 29025
Hidhe vallen nuse
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 408992
kollazh nga jugu
K.Lulushi(Artisti I Popullit)-Valle Popullore
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 85251
Lulushi ishte klarinetisti i kohes komuniste.Ju duhet ta dini vete qe po mos ishe talent ne kohen komuniste,Enver Hoxha ste mirte ne Festivalin E...
Spartak Xhaferraj - Dhender o Dhender
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 177267
Spartak Xhaferri - Dhender o Dhender For more music check out: http://www.youtube.com/MusicPopulloreAl
Flamur Janca - Pa dil bije, Mora rrugen per greqi (By DjErlini)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 20583
Flamur Janca - Pa dil bije, Mora rrugen per greqi live by Dj Erlini.
Behar Spahiu -kur vajta ne krua (SuperSonic Records)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 23998
(SuperSonic Records)

Комментарии:

Автор kulmaku tomori (2 года)
KENGE E BUKUR, OSE ME SAKT KENDOJN MIR, SA PER DJENI BERATI KA NJE PJES,DHE
PAMJE TE VOGEL TE MALIT TE TOMORRIT, SEPSE PJESEN ME TE MADHE EKA SKRAPARI,
NGA GRAMSHI DUKET ME BUKUR

Автор iliana kita (1 год)
sa vite kam pa e degjuar,kete kenge e kendonte dhe babai im,me nxorri
mallin e tij,kam 20vjet qe kam ikur nga gramshi dhe kjo kenga me kujtoi
qytetin tim te flm shume!

Автор kamber bendo (4 года)
hajde te lumte goja heeeeeeeeeee iso iso djema

Автор saso mitrev (3 года)
kurrrrrrrrrrrr

Автор Neti Gaxha (1 год)
jasha gramshi ssssssssssss gazel fare

Автор Eduart Qosja (3 года)
aeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee iso djema eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Автор mielme2009 (4 года)
Bravo per kete kenge Sokol22222. Shume kenge e bukur.Ku e paske gjetur;

Автор PrespaFree1 (5 лет)
Hopaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa SOKOLO
VELLAIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII FANTASTIKEEEEEEEEEEEEEEEEE 5* 10***** 5*

Автор Zan Hysa (3 года)
KENGE FANTASTIKE QE KENDOHET ZAKONISHT NE DASMA NE ZONAT FUSHORE GRAMSH SI
DHE NE ZONEN E SULOVES SE POSHTME -ELBASAN

Автор idoled zani (1 год)
bukur shum bukur ,po origjinalin e kesaj kenge kam fatin ta kem ne
shtepi.kur e kendon skenderi me bexhetin ka nje lezet tjeter kjo kenga.

Автор idoled zani (1 год)
bexhet zani e quajne ate tjetrrin.

Автор sokol22222 (5 лет)
rrofsh faleminderit, akoma sjut je? :)

Автор PrespaFree1 (5 лет)
Ja tani shkova se sduroj dot.5 pa 10.

Автор Alban Zani (3 года)
video e papame

Автор AlbaniaBoyNoFear (4 года)
kenge nga gremshi dhe ke ber klipin me foto te beratit sssssssssss opa
sssssss

Автор gramshioti (4 года)
@AlbaniaBoyNoFear Po ketij beratsit keto pamjet e Gramshit i duken Berat.
Tomorrin nuk e shihni vetem ju kemi dhe ne nje pjese, per te mos thene qe
eshte ana me e bukur.

Автор gramshioti (4 года)
Tunde Gramshi tunde. Hopaaaaa.

Автор gavroshzela (4 года)
Melodia dhe solistet Skender Zela dhe shoqeruesi i tij jane te bukura. Me
ndihmoni me emrin tjeter.

Автор rrajca folk (4 года)
Kjo kenge eshte per te gjithe ata qe kane nostalgji per personazhin kryesor
te kengeve tona ne sistemin komunist eeeeeee!!!!!!! Kenge qe do
mbetet!!!!!!!!!!!!!!!!!! 5*************

Автор AlbaniaBoyNoFear (4 года)
kenge nga gremshi dhe ke ber klipin me foto te beratit sssssssssss opa
sssssss

Автор maraelida (5 лет)
bukur bukur

Автор Alban Zani (4 года)
shume shume e bukur

Автор mariglen meci (2 года)
shume bukur

Автор antigoni just me (2 года)
verte shum kenge e bukur !!!

Автор sulovari123 (4 года)
shum kenge e bukur na nxorri mallin

Автор TheMrCraZyBoY21 (4 года)
teuuuu eee shum musik e bukur

Автор Arben Nako (2 месяца)
kete keng e kendonte xhaxhi im myftar nako me defrim koleci ne panarit
korce,o sa kujtime te bukura

Вставка видео:

URL 
Ссылка 

Поиск Видео

Top Видео

Top 100 >>>

Видео

Seo анализ сайта