Видео


Keng nga Gramshikeng gramshjote


Просмотров: 180513
Добавлено:
Длительность: 2:1
Комментарии: 22

Тэги для этого Видео:Найти больше видео в категории: "10"
Видео загрузил:
Показать больше видео, загруженных


Комментарии:

Автор jurgen malakastra ( назад)
keng e bukur gezuar na malakstra

Автор Arben Nako ( назад)
kete keng e kendonte xhaxhi im myftar nako me defrim koleci ne panarit
korce,o sa kujtime te bukura

Автор iliana kita ( назад)
sa vite kam pa e degjuar,kete kenge e kendonte dhe babai im,me nxorri
mallin e tij,kam 20vjet qe kam ikur nga gramshi dhe kjo kenga me kujtoi
qytetin tim te flm shume!

Автор Neti Gaxha ( назад)
jasha gramshi ssssssssssss gazel fare

Автор idoled zani ( назад)
bexhet zani e quajne ate tjetrrin.

Автор idoled zani ( назад)
bukur shum bukur ,po origjinalin e kesaj kenge kam fatin ta kem ne
shtepi.kur e kendon skenderi me bexhetin ka nje lezet tjeter kjo kenga.

Автор kulmaku tomori ( назад)
KENGE E BUKUR, OSE ME SAKT KENDOJN MIR, SA PER DJENI BERATI KA NJE PJES,DHE
PAMJE TE VOGEL TE MALIT TE TOMORRIT, SEPSE PJESEN ME TE MADHE EKA SKRAPARI,
NGA GRAMSHI DUKET ME BUKUR

Автор mariglen meci ( назад)
shume bukur

Автор antigoni just me ( назад)
verte shum kenge e bukur !!!

Автор Eduart Qosja ( назад)
aeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee iso djema eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Автор saso mitrev ( назад)
kurrrrrrrrrrrr

Автор Zan Hysa ( назад)
KENGE FANTASTIKE QE KENDOHET ZAKONISHT NE DASMA NE ZONAT FUSHORE GRAMSH SI
DHE NE ZONEN E SULOVES SE POSHTME -ELBASAN

Автор Face Book ( назад)
video e papame

Автор Face Book ( назад)
shume shume e bukur

Автор AlbaniaBoyNoFear ( назад)
kenge nga gremshi dhe ke ber klipin me foto te beratit sssssssssss opa
sssssss

Автор AlbaniaBoyNoFear ( назад)
kenge nga gremshi dhe ke ber klipin me foto te beratit sssssssssss opa
sssssss

Автор kamber bendo ( назад)
hajde te lumte goja heeeeeeeeeee iso iso djema

Автор rrajca folk ( назад)
Kjo kenge eshte per te gjithe ata qe kane nostalgji per personazhin kryesor
te kengeve tona ne sistemin komunist eeeeeee!!!!!!! Kenge qe do
mbetet!!!!!!!!!!!!!!!!!! 5*************

Автор maraelida ( назад)
bukur bukur

Автор sokol22222 ( назад)
rrofsh faleminderit, akoma sjut je? :)

Вставка видео:

URL 
Ссылка 

Поиск Видео

Top Видео

Top 100 >>>

Видео

Seo анализ сайта