Видео


Telefonska zaebancija - PostaPosta

Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 20,541
Добавлено: 3 года
Длительность: 2:37
Комментарии: 8

Тэги для этого Видео:  Найти больше видео в категории: "Comedy"
Видео загрузил: Ljupco Jadrovski
Показать больше видео, загруженных Ljupco Jadrovski


Похожие видео:

glup siptar -zaebancija telefon
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 293828
zaebancija po telefon so glup siptar more tags: siptar shiptar ljunga albania kosovo kosova siptari mafija zaebancija smesno smea do solzi...
Ana avon.wmv
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 37618
Razgovor so Ana Tasevska zastitno lice na AVON cosmetics xD
Bitolska zaebancija po telefon [FULL]
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 132753
Bitolska zaebancija po telefon !!!
Kaj e zena ti? Ami sea za klecanje so praime?
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 163287
(Абе јас ако те научам кој си)Куро ќе ми јајш ..(Ако те научам). Ебате педер ебате .(Абе ќе ти ебем)... Абе шотебам .(Абе). Абе пичка ти матер...
Telefonska zaebancija (part 1)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 105256
goce od rabota...
Alo na telefon e Dusanka... :-)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 228100
Iselenicki Dzuboks
Kaj mi e sonceto?????? part 1
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 284726
Sonce ne me greeeeeeeeeeeeeee..... Sonce kade si tiiii??? HAHAHAH :) xD xD part 2 http://www.youtube.com/watch?v=xYtv5asRSnY
Glupi Albanci !!!.flv
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 96762
Glupi Albanci!!!
ADSL
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 34490
technical support
Пичурникот Мајчин - Picurnikot majcin Part1
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 15384
Bitolcani se zezat po telefon
Kumanija 4.Epizoda 1/4
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 19212
Куманија Хумористична серија 4.Епизода
Telefonska zezancija :" Ramiz ovdje" , "zaigraj i osvoji"
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 121924
telefonska zezancija
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 346022
aaaa
Water gas / Vatrogas
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 40900
Water gas / Vatrogas
не што ги ебам ќе ги сечам / Ne sto gi ebam ke gi secam
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 516897
не што ги ебам ќе ги сечам / Ne sto gi ebam ke gi secam
Порака од Црвенковски до Амди Бајрам
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 177809
Амди бери памет! Секогаш кога сакаш да дадеш гол со пета, добиваш гол со глава.
Водителка во емисија во живо добила удар со топка во глава
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 90121
rascekor bitola
Рейтинг Рейтинг Рейтинг РейтингРейтинг
Просмотров: 131869
rascekor bitola - 02 . februar . 2009 luda zurka
Bezobrazna djeca
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 211109
Telefonska zaebancija (part 2)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 50368
Goce od rabota...
Šiptar zove Hitnu u Karlovcu!
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 1000420
Šiptar zove hitnu pomoć u Karlovcu, žena mu slomila nogu pala na brašno lol!!
telefonska zajebancija-bako gdje je djed
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 72352
Dragan tuj li je?
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 445113
Dragan tuj li je?
Niskogradba Bitola cetvrto javuvanje
Рейтинг Рейтинг Рейтинг РейтингРейтинг
Просмотров: 21546
Edno e! Made by Winter Girl.
Telefonska Zajebancija- Daj Zenu
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 287096
Jako smesno hahaha

Комментарии:

Автор aleksandar nakovski (1 год)
што караш? кој кара да ти ебам стопанката :D

Автор patrikzvezdoski (2 года)
петнајсе линиии ги еба колце едно

Автор Alexander ofMacedon (2 года)
abe koj ti kara more hahahaha :D :D on 999 pati go iskara :D :D

Автор ljubisask (2 года)
Koj ti okara majka be gaz ti majcin :)))

Автор patrikzvezdoski (2 года)
Чекај море, Искључиа седумнајската

Автор EL1APASH (2 года)
Abe ti razbirash, treba da dojdam tamu da se tepame?

Автор Kurajber R (2 года)
ЕЛА ЌЕ ДОЈДАМ !!!

Автор Tommy Tucker (2 года)
Aloooooo (eeee) Zlateeee (kazi?) :D

Вставка видео:

URL 
Ссылка 

Поиск Видео

Top Видео

Top 100 >>>

Видео

Seo анализ сайта