Видео


Sadik Uka Buka e Gyrbetit ------Orginal----- Kjo buk e GurbetitSadik Uka Buka e Gyrbetit ------Orginal-----

Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 83,112
Добавлено: 5 лет
Длительность: 5:08
Комментарии: 28

Тэги для этого Видео:  Найти больше видео в категории: "Music"
Видео загрузил: Sadik Uka
Показать больше видео, загруженных Sadik Uka


Похожие видео:

Dil te kroni moj hyrije
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 110721
Sadik Uka Kur dola te Kroni ------Orginal------
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 106083
Sadik Uka Kur dola te Kroni ------Orginal------
E diela shqiptare - SHIHEMI NE GJYQ: NJOHJA E ATESISE, 23 dhjetor 2012
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 153591
Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Talk-show LIVE cdo te diele ne 13:30 ne KLANHD & TVKLAN nga Ardit Gjebrea
Memi - o gurbet
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 51924
BUJAR UKA LIVE..POTPURI..
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 70617
Ismet Beqiri Pershesh hangra
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 114885
Ismet Beqiri - Pershesh hangra
Sadik Uka O Dylber 2012
Рейтинг Рейтинг Рейтинг РейтингРейтинг
Просмотров: 3782
Text Aydl Bejta
keng gurbeti
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 167682
BeRE Liike Kete Faqe ne FaceBoOk Ju Lutem http://www.facebook.com/vajtuese
Ajshe Osmani Jam merzit jam mbush me halle(Nakushtak)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 292981
Ajshe Osmani Jam merzit jam mbush me halle Kumanov Kumanova Nakushtak nikushtak mimoza valbona shkurte gashi adnan daci pandora majlinda topanica...
Ismet Beqiri - Edhe e Bukur Edhe e Hjeshme :-)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 101871
Ismet Beqiri By A.Peci/mitrovica
Emin Aliu Shkruje ne leter 2012
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 1637175
Emin Aliu Shkruje ne leter 2012 tekst;Sami Aliu\ muzika;Rrahman Kryeziu STUDIO EROLL 5
Alban Mustafa - Gurbeti
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 18871
Alban Mustafa
Blerim Kompjuteri & Lumi & Mazllumi - Ka dera un kur te rash
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 24084
Produksioni Muzikor Evropaturist Ferizaj e editoi ket album i cili ka pasur shum sukses per gjith kengtaret e ri qe deshirojn te editojn albume...
Kenga e Gurbetit -
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 34504
UBPboxing 1/1: Luan Krasniqi vs. Rene Monse Rds 1-7 TKO
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 207257
Subscribe UBPboxing to keep up to date with our newest content: http://youtube.com/UBPboxing Jetzt UBPboxing abonnieren:...
HALIL BYTYQI DHE NAIM KRASNIQI - KENGA E ZAGREBIT 1/2
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 385543
SHIKONE EDHE PJESEN 2 MUZIKA FOLKLORIKE
Vellezerit Aliu - telefoni kur cingeron.wmv
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 44394
ZYLE KRASNIQI - KUR DOLA TE DERA
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 56702
MUZIKA BURIMORE FOLKLORIKE
SHEFKET SADIKU KENGA E GURBETIT
Рейтинг Рейтинг Рейтинг РейтингРейтинг
Просмотров: 19601
KENG FOLKLORIKE
Ky gurbeti la me lot
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 7249
Kenga i kushtohet gurbetit. Videot qe shoqerojne kengen te afrojne me afer atyre viteve kur filloi emigrimi yne drejt perendimit
Sadik Uka Hajde hajde moj Xhemile.wmv
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 5795
kenge prej albumit kjo buka e gyrbetit
Pa ty jeta esht e shkeputur Albumi i vjeter
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 10000
Albumi i vjeter
Sadik Uka 2009

Просмотров: 8641
Gjyste Vulaj - Kolazh Live 2011 - TV Blue Sky
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 3160926
Beni "Subscribe" qe te abonoheni ne Blue Sky Music TV. www.blueskymusic.tv Web site zyrtar i TV Blue Sky www.facebook.com/tvbluesky Faqja zyrtare...
SeLa a.K.a. BosZmaNn Ti je ma e mira
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 362718
sela is the best

Комментарии:

Автор Haxhi Sylejmani (6 месяцев)
qe koka qeky i qart mor.

Автор Artan Tema (4 года)
ME TE VERTETE KENGE E BUKUR, BRAVO BRAVO BRAVO, PO PATE MUNDESI VENDOSI TE
GJITHA KENGET E KETIJ ALBUMI. FALIMINDERIT DHE RESPEKTE...

Автор BURIM KURMEHAJ (1 год)
qna kalli kjo kange vertet nuk e dij se sa here mrena nje nate po e ngoj te
lumt sadik Uka se jau ke gjet plaget mergimtarve

Автор MrJetimi (2 года)
sado qè ti kopjojn kèngèt e tua ti prap je mbreti i tyre,,zerin tènd nuk
mund ta kopjojn

Автор Isuf Sopaj (3 года)
soqore dik hane perhane hama piklana,

Автор engjulll (4 года)
@engjulll me fal si eke emrin e vertet se pome duhesh

Автор kujtim salihu (4 года)
sadik te prsh nga zemra se me ket kenge kur ndegjoj se nena me ka vdek por
te lumt prsh nga suedia e largt sadik

Автор bekimi7476 (2 года)
eh mor zot sa her jemi ber drras me ket kang...haj zot haj....

Автор lorabytyqi (4 года)
Ohhhhhh Sa Keng e mirrrr :( Fjalt E dhimshme shummmm

Автор faikk imeraj (2 года)
shumm mirrrrrrrrrrrrr t lumt goja ♥ i love

Автор engjulll (4 года)
qe 15 vjet e kam ngu ket kang kur kam dal si aziland ne zvicerr 6 muj kam
kajt per ket keng se ne at ko jam kan 16 vjt dhe tash kur pe shkruj ket
koment e gjeta ket keng apet po me kojtohet ko koha kur kam dal ne ch

Автор playstationking1000 (3 года)
Kjo keng eshte shum e mir mete vertet pona dhem zemra ne gurbet. Mu me vdiq
gruja e agjes ajo me rriti[ NENA IME] ajo gjith e ka ndegjuar kete keng dhe
gjith qajke e tash po qaj une edhe per ate qe vdiq em shkoj dhe zemren ma
lendoj shum.... pershendetje nga AUSTRALIA....

Автор mali20001 (3 года)
aferim Sadik no koment aferim kjo koka vajtimi i vertet i gjith neve
gyrbetqarve saher qe merzitem ja nguti merzis me ket keng edhe ma shpejt
kaloj

Автор b2009x (4 года)
shum shum keng e mir.......edhe ket keng e kam ni para sdi sa
vjetve....bravo sadik ma mir si dani e si krejt e kendon ket kong....edhe
kjo keng nuk vdes kur si orginali nuk vdes =)

Автор mali20001 (3 года)
aferim Sadik no koment aferim

Автор Sadik Uka (5 лет)
Kenget buka gyrbetit dhe kur dolate kroni i kan kopjuar shum kengetar te
njohur e te fundit jan si psh.Dani dhe Afrim Muqiqi pa mendu per te drejten
e autorit si per text ashtu per melodi dhe kendim por orighinali mbetet dhe
sigurisht llogaria per ket.

Автор 0o0o0o0o07 (5 лет)
Valla more Sadik para 11 vjete e kom pas kete kaset tanen ne Prag te Cekis
e kom ngu shume amo ma paten thy hajnat kerrin e ma vjedhen me kasetofon ne
at kohe edhe kurre deri sonte skum mujt me e gjet me kete kong. Jon mundu
shume me kendu kete kongen tane po asnjo nuk ka mujt me tu afru as per se
afermi bravo bravo bravo. 1000 here neper kafe te muzikes e kom kerku kete
keng po asnje kengetar/e sma ka knaq veshin si ti. Te uroj shendet shoki e
edhe niher bravoooooooo

Автор Artan Tema (4 года)
me te vertete kenge e bukur bravo bravo bravo, po pate mundesi futi te
gjitha kenget e keti albumi. FALIMINDERIT. KETO KENGE NUK DO VDESIN
KURRE.....

Автор ibrahim Avdiu (4 года)
40ibra

Автор Rame Uka (2 года)
@mali20001 ju falemenderoi te gjithve per komente dhe per perkrahje ju
pershedet sadik uka mergimtari

Автор chicaprizren (5 лет)
hmm:) ah gurbeti shum kon e ka nda prej familjes pernime ky gyrbeti ma i
itht se pelimi Sadness |Miss ya my Bro and I love ya so so much|

Автор Ramazan Hoxha (4 года)
Ket kaste e kam pasur ne vitin 1995-96. Ne ate kohe keto kenge kan qene
hit, top hite..... dhe akoma keto kenge jane klasike, te paharruar, sidomos
per ate gjenerate dhe per mua qe u rritem me keto kenge... flmd autori i
kenges per vendojsen e kenges..

Автор gurbetqari drenica (9 месяцев)
ne ngofshi ket gurbetqarin emerzitur se po ju shkruj kurr mos u nisni
gurbet tzezen se mu ma kajt dertin marova ka vite pa ken kosov robt ktyne
letrav robt evropes si vetem neva na la jasht ju pershendes nga münchen oj
drenic a je gjall

Автор Artan Tema (4 года)
me te vertete e bukur... bravo bravo bravo

Автор KosovoBoyVu99 (5 лет)
valla shum e mir kjo keng dhe pernime osht ashtu na shkoj jeta ne gyrbet e
hajt tung tung nga mülheim i gjermanis

Автор benhard2000 (5 лет)
metvertet shum zonin e mir dhe konga shum e mir me ka pelqy shum ky zo
zotri sadik edhe une kendoj pok kisha pas deshir me ty ta bojm ne albun qe
numri e mobilit tam 01744886076 une jetoj me gjermani tung

Автор Burim Dulaj (19 дней)
Po shum keng e bukur po kja kong koka per ne gurbetqart je setom ne perndim

Вставка видео:

URL 
Ссылка 

Поиск Видео

Top Видео

Top 100 >>>

Видео

Seo анализ сайта