Видео


Lugina e Ujqve - IlluminatiSkena nga Tempulli i Illuminati't.. Vlen te shikohet.

Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 69,725
Добавлено: 3 года
Длительность: 5:32
Комментарии: 25

Тэги для этого Видео:  Найти больше видео в категории: "Education"
Видео загрузил: Ummetiislam
Показать больше видео, загруженных Ummetiislam


Похожие видео:

Çka është illuminati? - Dr. Shefqet Krasniqi
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 35100
https://www.facebook.com/Faqja.KeshillaIslame
Kengetaret Shqiptare pjese e organizates illuminati?
Рейтинг Рейтинг Рейтинг РейтингРейтинг
Просмотров: 22722
Illuminati Albania
Pjesa kur e vrasin Mematin - Lugina e Ujqërve Kurthi
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 39471
www.facebook.com/avdil Pjesa e fundit e Mematit në serial(me titra shqip). Fundi i legjendës Mematit në serialin e famshëm "Lugina e Ujqërve...
Michael Jackson flet mbi ILLUMINATIN
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 82156
SHOKUESE ! - Simbole të dyshimta, në Prizren
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 182887
Kjo video e përpunuar nga Privacy Media, tregon se në qytetin e Prizrenit - në minarën pa xhami që gjindet përball postës së madhe apo ngjit me...
Në Kërkim Të Së Vërtetës - Pjesa 15 - Kush është Haroon Rashid Aswat ? (MI6 në Kosovë)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 10353
http://www.youtube.com/user/Ummetiislam Punim nga grupi Ummeti Islam.. Haroon Rashid Aswat si organizator i sulmeve te Londrës në vitin 2005...
Sekretet dhe Mesazhet e 20 Dollar'it
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 78802
Punim nga Grupi Ummeti Islam. Sikurse sekretet e 1 dollarit, edhe 20 dollari bart me vete sekrete interesante.
Ekspozimi i Shijave - Pjesa 4 - Dita e Ashurasë dhe budallakitë e Shijave
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 4273
Në këtë video do të shihni pamje irracionale nga Shijat në ditën e Ashurasë. Allahu i udhëzoftë këtë grupacion me Ehli Sunnet Wel Cemmah inshaAllah.
Në Kërkim Të Së Vërtetës - Pjesa 12 - Ekspozimi i Rihanna's - Princesha e Illuminatit
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 70244
Punim nga grupi Ummeti Islam. Kjo video do të nxjerr në pah anën "satanike" të Rihannas.
Lugina e Ujgerve Kurthi - Pj 58 - shikovideot.com
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 62486
Lugina e Ujgerve Kurthi - Pj 58 - shikovideot.com
Simbolet e Iluminatit në filma Illuminati Symbolism In Movies MUST SEE ALL OF VIDEO!
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 32806
You need to watch all of this video, once you see it you will not watch a movie again without taking notice of the Illuminati/Freemason sybmolism....
Sekreti i këngës ''Umbrella'' nga Rihana, ku mohon ekzistencën e Zotit - ILLUMINATI
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 141287
http://www.youtube.com/user/MrSfiduesiDemokrat http://www.facebook.com/Mr.SfiduesiDemokrat
Pollat-ALemdar
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 460020
C.ronaldo
Si ta mposhtim Illuminatin - (1Truthprotector1)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 20079
Punim superior i vellaut 1Truthprotector1. Mesazhi i videos preferohet per te gjithe njerezit e sidomos Shqiptaret qe ende jemi ne gjume te...
Rita Ora Exposed to Illuminati - Signs of Mason - Shenjat e Illuminatit
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 34773
Kjo eshte Rita Ora. Disa fakte rreth ekspozimit te shenjave te saj per Illuminatit. Rita Ora eshte vetem ne fillim te karieres se saj, dhe kjo...
SHOKUESE!!! Simbol i Illuminatit në Prizren - (Kisha e Zojës Ndihmëtare)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 63682
http://www.facebook.com/pages/Ummeti-Islam/118876578180864 Punim nga Grupi Ummeti Islam.. Shperndani Krishtereve...
BL.04.V_a_d_i
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 10509
http://www.facebook.com/kv.kvp
Polati e pastron xhenazen e Mematit
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 177345
fb.com/luginaeujqve.com
Intervista më e rëndësishme në Histori
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 78302
http://www.facebook.com/RilindjaIslame1
Ekspozimi i Shijave - Pjesa 5 - Fetvatë "Budallakie" të Homeinit
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 4481
www.facebook.com/Ummetiislam www.youtube.com/user/Ummetiislam Në këtë video do të keni mundësi të shikoni disa nga fetvatë irracionale të...
Monaliza dhe sekretet e saj
Рейтинг Рейтинг Рейтинг РейтингРейтинг
Просмотров: 27883
Punim nga grupi Ummeti Islam... Piktura e shumemirenjohur te Leonardo DaVinci't fsheh ne vete disa sekrete satanike.
Reth Te Vertetes (Pjesa e 24) 4 Vrasje te bera nga illuminati
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 16799
Powerd by S.Berisha Production Like : http://www.facebook.com/Rethtevertetes Web : www.killuminati.at.ua
Mashtrimi i madh ( pjesa e 61 ) Gjunjëzimi i shkencës përballë Kuranit 2
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 7393
Ky serial do të jete i pari në llojin e tij dhe i vetmi ,i cili do të trajtojë tema që kanë të bëjnë me të gjithë ne ,ne përgjithësi , e me tema të...
Kush është DEXHALLI dhe çfarë mund të bëjë ai?
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 68041
http://www.ISLAMIfejaeVertete.com Kush është Dexhalli dhe çfarë mund të bëjë ai ? Përgjigjet hoxha i nderuar Ahmed Kalaja
Kurtlar Vadisi senaristinden bomba açıklamalar - 1
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 37796
Kurtlar Vadisi senaristinden bomba açıklamalar - 1 http://mediaalem.com/ http://www.twitter.com/mediaalem http://www.facebook.com/mediaalem

Комментарии:

Автор Lindrit Memeti (3 года)
Kush asht ai njeri qe kto e kerkojn me vra edhe ae realizon Pollati ker
Vrasje se kam percjell kreiiit filmin

Автор 48DiiLii (1 год)
Kete serial ne qofte se e kupton ka gjithcka.Ky eshte nje nder serialet me
te shikuara dhe me shume cmime deri me tani,dhe momentalisht qe po thyen
rekorde shikueshmerie ne Turqi,u bene 10 vjet qe po luan ky film. Nuk ka
nevoj per te shfaqur sy e piramida etj.Ky film LUGINA E UJQVE eshte nje
film i cili tregon te gjithe fshehtesirat e shtetit dhe marredheniet mes
shteteve, manipulimet,tradhtite,dyftyrsite e shume gjithcka tjeter...keto
jane shume pak fjal per ta pershkruar kete film.

Автор derp derpin (1 год)
Ky film ka shum te verteta dhe sekrete te illuminatit e tjerave organizata
ne te! Prandaj ky film ndaloj se vazhduari per nje koh pak si te gjate per
shkak sekreteve te tyre!

Автор ardit vinca (3 года)
@westtend ky film ndeshta e ka dhen parashikimin dmth si vrasin njerzt edhe
qka bejn sikur kan qen illuminati po mduket per at:)

Автор The5Survivors (3 года)
Kurtlar Vadisi ( Lugina e ujqëve) eshte serial shum i mir tregon shum te
verteta te botes mirpo keta nuk jan iluminati edhe pse jan te ngjashem. Kta
jan Mason.

Автор Etem Etemi (1 год)
nuk eshte ne te 74

Автор MrAlbin96 (3 года)
E kuum Verjet :P

Автор 48DiiLii (1 год)
Po shume e vertet Rexhep. Ashtu eshte u bene 10 vjet film qe transmetohet
dhe nje film i cili tregon dhe i luajne ne film te gjitha fshehtesirat dhe
marredheniet mes shteteve...ESHTE DHE DO TE MBETET NUMER #1

Автор Viktor hektor (3 года)
Ky film esht Antiilluminati amo pollati tregon vetem se qfar bejn
illuminatit a e shikut kur i than pollatit ne te mbytem ne te ringjallem qe
dmth se jena zot ky vetem tregon se ata jan pa fe dhe nuk besojn askund
esht e vertet se ne ket sken ka gjeste illuminati

Автор jetmoqi (3 года)
ku mund ta gjej te gjith filmin ju lutem.

Автор Burim King (3 года)
@KInGTIgaR Po qfar illuminati be o trim, kthehu pak me kam n tok, mos ju
beso verberisht cdo matrapazi qe permes youtubes do me prezantu ide
politike te lira. illuminati do me thon ndricim ose sqarim. Levizje
ideologjike e filozofike e shekullit 17,18 si 1000 levizje tjera qe jan kon
n ket bot. Ska kto tjerat me mashtrime me sekrete kinse jan kejt pallavra
per me nxit urrejtje ndaj SHBA - ve edhe Izraelit.

Автор Ummetiislam (3 года)
@jetmoqi Ky eshte serial, dhe kjo skene eshte nga episoda e 74 te Lugines
se Ujqeve.

Автор rexhep1122 (3 года)
ky eshte serial qe shfaq aktualitetin e politikes boterore , jam duke e
percjellur qe 8 wite dhe shumica e ceshtjeve te debatuara behen reale.!

Автор unknowT4 (3 года)
KY FILM ESHTE ANTIILLUMINAT.I PRISHEN EDHE MARDHENJET ME IZRAILIN KUR NE
FILM I A VODHEN DJALIN MEHMATIT BASH EDHE IZRAELI KERKOJ QE TA NDERPRES
TURQIA KET FILM SE E TURPROJ IZRAELIN POR E VAZHDOJ TURQIJA.EDHE TASH NE
EPISODAT E FUNDIT POLLAT ALEMDARIT LUFTON KUNDER IZRALITEVE I CILI NE KRYE
TE TURQIS ESHTE FELERI IZRAELIT ESHTE EDHE QKA THOT AI BEHET POR POLLATI
ALEMDARI E LUFTON AT EDHE JA PRISH TE GJITHA PLANET.ESHTE SERIALI I MIR

Автор Lugina Ujqerve (3 года)
@FiqOoS tu lopen e nanes po kshyre me vemendje o budall ata tmorin qka dush
tbojn a pe sheh duheh me mbyt ni njeri per neve nqofse se myt smet i gjall
qeshtu tbojn illuminati edhe ata tshtin me besu qe ska zot a e pa qe ja
bani na tkemi mbyt na apet te ringjallum kishe ata jan Zott edhe ni episod
tjeter asht kur pollati shkon ne izraael te ni njeri e rrok me plum
trekanqin e illuminatit e then

Автор Lindrit Memeti (3 года)
Kush asht ai njeri qe kto e kerkojn me vra edhe ae realizon Pollati ker
Vrasje se kam percjell kreiiit filmin

Автор TheTetovari123 (3 года)
@1Lindrit ky njeri qe e kerkojn qe pollati ta vrase esht kryeministri i
Siris me kete vrasje do taa kene gjith Lindjen e Mesme ne dore :)

Автор unknowT4 (3 года)
Ky serial ka fillu qe nga episodi i par prej ne KOSOV kur kan qen ushtaret
turk ne KOSOV prej NKOSOV FILLON EDHE ME EMBLEMEN E UCK FILM POR ATI E LUAN
NJE AKTOR TJETER ME DUKET QE ESHTE VLLAJ I KTIJ AKTORIT TE TANISHEM
/watch?v=IsOPt_aAs84

Автор KoKe Primo (1 год)
KILLUMINATI

Автор Fitim Shehu (3 года)
mendoj se ky filim tregon se cfare bejn illuminati ose shoqeria elite

Автор westtend (3 года)
njeri me videot tjerat tkom besu shum po qetu nuk koptoj kurgjo un ky
serial o kan ska gjah en to, edhe ata as ni shej te illuminatit se kan
kerkun as pentrgramin as kqyrin mbrapsht e as piramiden me sya munesh mem
sqaru ti ma shum :O

Автор 48DiiLii (1 год)
Po e veretet qe ne pjesen e pare ka luajtur ne Prizren te Kosoves, si dhe
me emblemen e UCK-se.Dhe sot e tutje u bene 10 vjet qe po luan ky film ende
na mbeshtesin si popull SHQIPTAR dhe na permendin ende neper pjese.Po ka
qen aktor tjeter por kinse ka qen POLATI(Aliu) te cilit Aslan Akbey ia
ndryshon fytyren dhe e bene POLAT ALEMDAR per te mos pasur asnje pike te
dobet dhe per te mos e ditur askush...ai qe ka luajtur ne pjesen e pare
eshte vellau i Polatit pra ketij aktorit qe po luan tani.

Автор Ummetiislam (3 года)
@westtend Normalisht qe nuk shfaqin shenja te syrit te vetem, apo te
piramides.. Kjo eshte vetem nje simulim se si mund te jete nje Tempull i
Illuminatit.. Veshjet qe i kane njerezit dhe fjalet qe flasin ne gjuhen
latine e hebreje jane me te vertete te sakta. Por jashta tyre nuk eshte e
lehte te publikon shenja te tyre ne kete kuptim.

Автор meso nose (2 месяца)
we dont give a fuck

Вставка видео:

URL 
Ссылка 

Поиск Видео

Top Видео

Top 100 >>>

Видео

Seo анализ сайта