Видео


Valle dyshe......Rrajce!Ne synetllikun e Emanuelit!...ne klarine Bujari,ne organo Arjani e ne daulle Fatos Turtulli.

Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 123,153
Добавлено: 3 года
Длительность: 3:41
Комментарии: 23

Тэги для этого Видео:  Найти больше видео в категории: "Music"
Видео загрузил: rrajca folk
Показать больше видео, загруженных rrajca folk


Похожие видео:

valle dyshe Cen Balliu me Abaz Hoxhen
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 44542
24/03/2013
valle nga rrajca
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 51371
kujdes! ketu esht rrajca.
Faton Ç. nga Ladorishti - Vallja e Gajdes 2011 HD
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 243251
Vallja e Gajdes luajtur nga Faton Ç. nga Ladorishti (Strugë) në dasmën e djalit të axhës të vetë. Gajde FACEBOOK:...
Gjyshi edhe babi kercejn vallen''Dyshe''Duhet te punojm fort per traditat tona te shenjta!.
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 202386
Ketu jemi ne dasem ku martohej djali i halles,dasma eshte ber ne nje lokal ne Belsh.https://www.facebook.com/andrea.koxhaj?ref=tn_tnmn
lavdim bogdani rrajce 1
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 33969
lavdim bogdani rrajce 1
Kaba me klarinete.......Rrajce!
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 87019
Arjan Myftari ne klarinete e Blerim Karaj ne organo ne nje super kaba!....degjojeni se do te mbeteni te kenaqur!
valle rrajce-plakash.
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 33136
lozur nga djemte e rrajces arjani i destanit&blerim karaj......
Devollice...by Adi...
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 253639
Faton Ç. - Vallja e rëndë e Gajdes HD
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 234349
Një valle shqiptare, luajtur nga Fatoni në Strugë Në lidhje me origjinën e Valles e Gajdes.. Vallen e Gajdes historianët në traditën shqiptare e...
Lodra Darsem e hatarshem ne Prizren
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 37243
Keshtu bohen darsmat e Prizrenit me lodra
dasem syneti rrajce 2010
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 33030
dasma e synetit ( donald halili
Valle Dyshe Me Daulle - Librazhd 2007. By StudioTiLi
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 36591
Valle Dyshe Me Daulle - Librazhd 2007. By StudioTiLi http://www.facebook.com/StudioTili
vallja kuksit,,,BELALIZA RESTORANT
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 177876
fisi cani....
valle dyshe dibrane....
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 103812
Skifter Etemi...Rrajce!....Montazh e ''kolazh dasme''

Просмотров: 36310
Montazh nga dasma e synetit e shoqeruar me kengen ''Kolazhi Rrajcar'' kenduar nga Skifter Etemi!
Valle dyshe burrash
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 92595
Dasem ne Lapardha - Berat 2001. Valle folklorike shqiptare, e kercyer nga dy burra, gershetuar me kenge.
Kenge e valle dasmash!...adetet e lemit..Rrajce!

Просмотров: 16362
Na vjen vallja moj rrotull-o................ sot ne kemi dasem-o sa lezet sa bukur-o....................... bejme...
Faton Ç. nga Ladorishti - Vallja e Gajdes
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 178768
Ladorisht, Struga, Strug, Faton Gajde FACEBOOK: http://www.facebook.com/profile.php?id=1326276999 Një valle shqipëtare e luajtur nga Fatoni ne...
Grupi i Belëshit - Dyshe Myzeqare 1995
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 42151
LIKE KETE LINK : http://www.facebook.com/pages/Alb-Studio/346550369744 http://www.facebook.com/pages/Alb-Studio/346550369744 Grupi i Belëshit -...
Martesa e Hasanit . (Hasan Pordha)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 260643
http://www.facebook.com/pages/Alb-Studio/346550369744 http://www.facebook.com/pages/Alb-Studio/346550369744 Martesa e Hasanit - Hasan Pordha Humor...
dasma manastir
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 53677
dasma
valle dyshe me daulle,librazhdi.
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 22879
Kenge popullore dasme...Buzuku..Rrajce!
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 37886
Nje nder perlat e muzikes popullore shqiptare me motive Rrajcare!....Eshte cilesuar si e tille per origjnalitetin qe sjell dhe per menyren e...
Valle dyshe! Rrajce,Prrenjas!
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 39797
Papi dhe Kujtimi ne nje valle dyshe ''devollice si pe Rrajce''!
Dasma ime 10.08.2013 Berat
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 185416

Комментарии:

Автор klodjan halili (13 дней)
shume bukur

Автор Armand Kamberi (8 месяцев)
Pershendetje nga kalishti , struge 

Автор Arjan Myftari (4 месяца)
Zjarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Zaim 

Автор Studio Geni (9 месяцев)
Bravo shum bukur

Автор geni (9 месяцев)
Bravo shum bukur

Автор Arjan Myftari (8 месяцев)
opaaaaaaaaaa daj Zaim opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Автор Mario Poci (2 года)
me trazhgime dhe urime. gezime pafshi gjithmon GEZUAR

Автор kl a (1 год)
shum valle e bukur , ju lumshin kembet ju pershendes

Автор sari lala (1 год)
vallja me bukure dhe kercyer bellissimoooooooooooo

Автор rrajca folk (2 года)
flm o gojeembel!

Автор Adriatik Cekani (2 года)
e ka qar dyshen nga polisi

Автор tonibogdani1 (3 года)
shume shume bukur e keni shkrire keshtu duhet

Автор olsiune (2 года)
bravo cuna kesaj i thuet valle dyshe

Автор kompjuter camber (1 год)
ee nje like e duan kta cunat si thoni ju??????

Автор ali xhepi (2 года)
shum bukur lodra valltaret gerneta isoja me organo nje mrekulli

Автор Bilal Alimeta (3 года)
U LUMSHIN KEMBET ,SHUM BUKUR !!

Автор sari lala (1 год)
bellissimooooooo nga sar durrsaku

Автор Bilal Alimeta (3 года)
ISA BRAVO !!

Автор tina tinaki (1 год)
per moshen ke je inderuar

Автор johnny Denvers (1 год)
1 BIG LIKE XFatos TurtulliN Komshiun tim ;)

Автор olsiune (3 года)
bukur daullja

Автор jorgo karaj (2 года)
bukure shume ne vecanti daullxiu

Вставка видео:

URL 
Ссылка 

Поиск Видео

Top Видео

Top 100 >>>

Видео

Seo анализ сайта