Видео


Valle dyshe......Rrajce!Ne synetllikun e Emanuelit!...ne klarine Bujari,ne organo Arjani e ne daulle Fatos Turtulli.

Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 125,773
Добавлено: 3 года
Длительность: 3:41
Комментарии: 24

Тэги для этого Видео:  Найти больше видео в категории: "Music"
Видео загрузил: rrajca folk
Показать больше видео, загруженных rrajca folk


Похожие видео:

Gjyshi edhe babi kercejn vallen''Dyshe''Duhet te punojm fort per traditat tona te shenjta!.
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 213897
Ketu jemi ne dasem ku martohej djali i halles,dasma eshte ber ne nje lokal ne...
Faton Ç. nga Ladorishti - Vallja e Gajdes 2011 HD
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 251300
Vallja e Gajdes luajtur nga Faton Ç. nga Ladorishti (Strugë) në dasmën e djalit të axhës të vetë. Gajde FACEBOOK:...
valle dyshe Cen Balliu me Abaz Hoxhen
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 48414
24/03/2013
Lodra Darsem e hatarshem ne Prizren
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 38532
Keshtu bohen darsmat e Prizrenit me lodra
valle nga rrajca
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 52926
kujdes! ketu esht rrajca.
dasem syneti rrajce 2010
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 33371
dasma e synetit ( donald halili
lavdim bogdani rrajce 1
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 34659
lavdim bogdani rrajce 1
Kaba me klarinete.......Rrajce!
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 88718
Arjan Myftari ne klarinete e Blerim Karaj ne organo ne nje super kaba!....degjojeni se do te mbeteni te kenaqur!
Devollice...by Adi...
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 261768
Valle Dyshe Me Daulle - Librazhd 2007. By StudioTiLi
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 38300
Valle Dyshe Me Daulle - Librazhd 2007. By StudioTiLi http://www.facebook.com/StudioTili
dasma manastir
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 54367
dasma
Valle dyshe! Rrajce,Prrenjas!
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 40429
Papi dhe Kujtimi ne nje valle dyshe ''devollice si pe Rrajce''!
Faton Ç. - Vallja e rëndë e Gajdes HD
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 253312
Një valle shqiptare, luajtur nga Fatoni në Strugë Në lidhje me origjinën e Valles e Gajdes.. Vallen e Gajdes historianët në traditën shqiptare e...
valle rrajce-plakash.
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 34791
lozur nga djemte e rrajces arjani i destanit&blerim karaj......
Grupi i Belëshit - Dyshe Myzeqare 1995
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 43575
LIKE KETE LINK : http://www.facebook.com/pages/Alb-Studio/346550369744 http://www.facebook.com/pages/Alb-Studio/346550369744 Grupi i Belëshit -...
Valle dyshe burrash
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 93449
Dasem ne Lapardha - Berat 2001. Valle folklorike shqiptare, e kercyer nga dy burra, gershetuar me kenge.
Skifter Etemi...Rrajce!....Montazh e ''kolazh dasme''

Просмотров: 37477
Montazh nga dasma e synetit e shoqeruar me kengen ''Kolazhi Rrajcar'' kenduar nga Skifter Etemi!
Kenge e valle dasmash!...adetet e lemit..Rrajce!

Просмотров: 16942
Na vjen vallja moj rrotull-o................ sot ne kemi dasem-o sa lezet sa bukur-o....................... bejme...
Dasma ime 10.08.2013 Berat
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 198324
Kenge popullore dasme...Buzuku..Rrajce!
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 39061
Nje nder perlat e muzikes popullore shqiptare me motive Rrajcare!....Eshte cilesuar si e tille per origjnalitetin qe sjell dhe per menyren e...
Valle popullore...Rrajca e re!.....live
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 18795
Ne dasmen e synetitte Emanuelit me dt 30/12 2011 ne Rrajce! Me orkester jane muzikantet e talentuar Rrajcare....Bujari klarinete,Arjani...
DYSHE MYZEQARE.flv
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 80168
e kerxyer ne olimpiaden artistike te shkollave te mesme Lushnje. kerxejn ne mikse: BLERTI,FATJONI,ARLINDI,NIKOLINI,EGLI,ALDO,SHYQYRJONI DHE...
Valle dyshe Myzeqare burrash
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 33195
Perlat e popullit tim.
vallja kuksit,,,BELALIZA RESTORANT
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 179626
fisi cani....
lavdim bogdani rrajce
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 12546
toni (b)

Комментарии:

Автор Zaim Bogdani (29 дней)
Faleminderit Klodi


Автор klodjan halili (1 месяц)
shume bukur

Автор Armand Kamberi (9 месяцев)
Pershendetje nga kalishti , struge 

Автор Arjan Myftari (9 месяцев)
opaaaaaaaaaa daj Zaim opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Автор Arjan Myftari (5 месяцев)
Zjarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Zaim 

Автор Studio Geni (10 месяцев)
Bravo shum bukur

Автор geni (10 месяцев)
Bravo shum bukur

Автор Mario Poci (2 года)
me trazhgime dhe urime. gezime pafshi gjithmon GEZUAR

Автор kl a (1 год)
shum valle e bukur , ju lumshin kembet ju pershendes

Автор sari lala (1 год)
vallja me bukure dhe kercyer bellissimoooooooooooo

Автор rrajca folk (2 года)
flm o gojeembel!

Автор Adriatik Cekani (2 года)
e ka qar dyshen nga polisi

Автор tonibogdani1 (3 года)
shume shume bukur e keni shkrire keshtu duhet

Автор olsiune (3 года)
bravo cuna kesaj i thuet valle dyshe

Автор kompjuter camber (1 год)
ee nje like e duan kta cunat si thoni ju??????

Автор ali xhepi (2 года)
shum bukur lodra valltaret gerneta isoja me organo nje mrekulli

Автор Bilal Alimeta (3 года)
U LUMSHIN KEMBET ,SHUM BUKUR !!

Автор sari lala (1 год)
bellissimooooooo nga sar durrsaku

Автор Bilal Alimeta (3 года)
ISA BRAVO !!

Автор tina tinaki (1 год)
per moshen ke je inderuar

Автор johnny Denvers (1 год)
1 BIG LIKE XFatos TurtulliN Komshiun tim ;)

Автор olsiune (3 года)
bukur daullja

Автор jorgo karaj (2 года)
bukure shume ne vecanti daullxiu

Вставка видео:

URL 
Ссылка 

Поиск Видео

Top Видео

Top 100 >>>

Видео

Seo анализ сайта