Видео


Dasma ShqiptareStudio Albania


Просмотров: 522,277
Добавлено: 6 лет
Длительность: 4:34
Комментарии:

Тэги для этого Видео:  Найти больше видео в категории: "Music"
Видео загрузил: studioalbania
Показать больше видео, загруженных studioalbania


Похожие видео:

Dasma e Dritanit me Alden, Shkoder 2009
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 493671
Martesa e Dritanit me Alden ( marrja e nuses)
dasma iliri teuta
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 878355
Per kontakt me kengetarin dhe valltaret 049 328 247
Dasma Dibrane ne Çikago 1

Просмотров: 85010
Dasma Dibrane ne Çikago 1
UCK LUAN HARADINAJ DESHMOR I KOMBIT (dokumentar)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 262929
LAVDI DESHMORVE TE KOMBIT TE TROJEVE SHQIPETARE
Xeni dhe Merita Halili - Dasma Shqiptare - www.argetimi.net
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 223324
Xeni dhe Merita Halili - Dasma Shqiptare - http://www.argetimi.net
Dasma e shkelzenit dhe adelines
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 167434
Darsma e shkelzenit dhe adelines
Dasmë Shqiptare-Kosovë
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 581244
Rastesisht e pash kete video klip ne nje faqe tjeter prandaj mendova te vendosi edhe ne youtube. Dasmë tipike Shqiptare-Kosovare.
Dasma e Shyqyris Me Lumnijen Part 5
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 61686
Dasma e Shyqyris Me Lumnijen Part 5
Dasma Shqiptare ~ Hyrja e Nuses (Shtune)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 590036
Hyrja e Nuses
DASMA E ERIONIT ME RUDIN (hyrja dhe vallezimi i ciftit)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 281047
e enjte 27/08/2009
Dasma Shqiptare...i ka dhe keto
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 933535
Albanian Wedding of the Year (2009).
Drsma me rezikshme ne bottttttttttttt viq kqyren ,,,,
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 429138
Gjyste Vulaj- Deshtoj dasma jone
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 469684
Gjyste vulaj 11-04-2008
Avni & Alberije Dasem Shqiptare-Amerikane ne Kosove 2
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 199353
Education
Dasma Shqiptare 2013 - Valmiri & Suhera
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 2802594
Publishing: ONAIR Video by: MProduction http://fb.com/DasmaShqiptaree http://fb.com/MProductionss http://mproduction-ks.com Te gjitha permbajtjet...
Filmi - Martesa Më Dhunë - (pjesa/4) RadioFreskimi.Com
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 102728
Radio Freskimi Nven apterusha hauahuah ose RadioFreskimi.Com
martsa albanit me genten shpi
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 419119
Darsma Ermalit dhe Arianes
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 734974
http://albavipnews.blogspot.com Mundesuar nga K T V
Vajza mahniti publikun me gjoksin e saj
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 836040
ELVA&ANDREA
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 482744
Muzika:Andrea Cani(dhendri ne foto)-Nen Yjet e Kesaj Nate...slideshow me disa foto te dasmes
DASEM SHQIPTARE JETMIR'S AND EDONA'S
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 92793
DASEM SHQIPTARE JETMIR'S AND EDONA'S dasem shqiptare
Albanian Wedding: Madrit & Ajshe Valle
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 2485010
Madrit & Ajshe Kurtishi's Wedding Valle- Bride & Groom with Bridesmaids & Ushers. July 5th, 2009
hahahaahah
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 724784
Tradita Dasmash Shqiptare
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 397070
Tradita Dasmash Shqiptare ILIRI I MADH
Dasma e Dritanit dhe Aldes, Shkoder 16/08/09
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 183317
Martesa e Dritanit me Alden

Вставка видео:

URL 
Ссылка 

Поиск Видео

Top Видео

Top 100 >>>

Видео

Seo анализ сайта