Видео


MACJA LE TE LAHETKenge Per Kalamaj

Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 1,190,437
Добавлено: 4 года
Длительность: 2:47
Комментарии: 31

Тэги для этого Видео:  Найти больше видео в категории: "Music"
Видео загрузил: AlbanianImmigrant
Показать больше видео, загруженных AlbanianImmigrant


Похожие видео:

o sa keq o sa mir

Просмотров: 1041301
per femije
Per femije Mesoni alfabetin e gjuhes shqipe
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 393124
moj bubrrec
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 1022717
Pellumb Hajdari - Qingji
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 19184379
MACJA LE TE LAHET
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 80005
Bubrrec
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 3546566
kenge per femije
Pellumb Hajdari - Qeni

Просмотров: 6883463
Pellumb Hajdari - Qeni
Molfix reklama shqip
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 1194000
Evian Baby Dance - Black Eyed Peas Pump It
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 59997994
Related Youtube: http://youtubecars.tv, http://youtube32tv.blogspot.com
O sa keq, o sa mire
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 3711216
http://vogelushet.blogspot.com/ kenge per femije
qingji i vogel
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 1130594
KENGE PER FEMIJE - MACJA LE TE LAHET,MOJ BUBRREC,TRING ZILJA,NE TROPIK - LORENCI SAKO
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 1257981
LORENCI SAKO KAMERA FOTO & VIDEO MONTAGE DIVJAKE TEL: 069 3108 398 ATDHEU ANKIMI I GRENZES BILBILI DHE GJINKALLA...
Lamb Qingji
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 762876
Lamb Qingji making of
Valle dasmash zeri i llapit
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 5917935
Sa do doja nje qenush
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 967654
http://vogelushet.blogspot.com/ kenge per femije
Hapa_Dollapa
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 917864
Kenge per femije, Kenge Shqip
Arbnora Rexhepi - Qka Te Vesh
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 491768
Muzik Per Fëmijë
Viti i Ri
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 1081416
Kenge per femije
Qingji i Vogel.Muzik per Femije.
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 1181212
MUZIKE PER FEMIJE QINGJI I VOGEL. MUZIKE PER FEMIJE KENGE PER FEMIJE.
Këngë për fëmijë - O sa keq O sa mirë [ HD ]

Просмотров: 168639
Macja ime ka qe mbreme me kaposhin eshte zene o sa keq, o sa keq, turp per macen qe si flet, o sa keq, o sa keq turp per macen qe si flet Dhe...
bebi me te qeshuren me te bukur
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 967857
Bebi me i lezetshem :) like dhe koment ju lutem
Ollie e Benji- Foraver
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 497555
Oliver Harton & Benji Brais
Blina Idrizaj - Gjyshja ime Ylberi 2006
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 893170
këndon: Blina Idrizaj (Shkup) kënga: kam një gjyshe kënduar në festivalin YLBERI-2006
Lopa e Fatmirit
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 3624551
by www.Shkarko-Shlir.Do.Am
Albanians in USA
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 342797
Albanians in USA

Комментарии:

Автор Sh M (1 год)
40 vjet me pare ne degjonim keto kenge kaq te natyrshme, kaq gazmore dhe me
ze te paster femijesh. Sot..... zoti na ruajt se asgje nuk eshte natyrale
por te gjithe te shgarravitur ne fytyre dhe te transformuar ne zerin qe
kompjuteri e ben si te duash Nostalgji per te bukuren sic e ka bere zoti.

Автор Bonna Karamano (2 года)
kenga eshte e mrekullueshme se me kujton femijerine...po vidio eshte
fantastike.....

Автор Wizzz adm12 (2 года)
nxirni gjera si kto se jane per te qeshur !

Автор Telemako Dilo (2 года)
HAHAHAHAHA how the cat flies

Автор edonhyseni (2 года)
shumm keng e bukur

Автор luljetar65 (1 год)
ew

Автор klea ismaili (2 года)
kenge per te qeshur

Автор sofiakafairyS (3 года)
hahaahha sa e papame XD

Автор Ema1ist (3 года)
shum bukur macja le te lahet??????????hahahaha

Автор allmuca florenc (1 год)
shum kenge e bukur dhe vidio gjithashtu

Автор genuon39 (1 год)
volla i ka rrxu qat beben

Автор Lola Tuto (1 год)
Ooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkk

Автор Blerim Haziri (1 год)
Hahahahaha Maja pe nguz djalin

Автор Fotis Gorasis (2 года)
U KENAQ VAJZA IME !!! FLM MESOJNE DHE KNG SHQIP KESHTU !!!!

Автор HASAN DERVISHI (2 года)
Edhe vidjua shum e perkryer

Автор mariakv100 (2 года)
hahahaha shum keng e mir

Автор dita nata (1 год)
mjau mjau,nje macok fytyren lau,,,,,,,,,,,

Автор Blerim Haziri (1 год)
Maja Unfall

Автор mariakv100 (2 года)
kenga me e papar :D :P :)

Автор luljetar65 (1 год)
fsghffeww

Автор Cledio Kledio (1 год)
shume e bukur

Автор mariakv100 (2 года)
hahahaha

Автор Blerim Haziri (1 год)
Macja

Автор genuon39 (1 год)
hahahhahhh macj u kap në luster

Автор orieli792010 (1 год)
iu

Автор Xhelil Bekteshi (4 дня)
D

Автор Alfred Gjinollari (17 дней)
MACJA LE TE LAHET

Автор edison kana (14 дней)
kenga eshte e mrekullueshme se me kujton femijerine...po vidio eshte
fantastike.....

Автор edison kana (14 дней)
Djali ime e do shum kete keng ahahah

Автор Edison Damarja (9 месяцев)


Автор Edison Damarja (9 месяцев)
Shum e bukur edhe video 

Автор hoxha egzon (8 месяцев)
keng a bukur

Автор hoxha egzon (9 месяцев)
hahahahahah eshete shume per te qeshur AHAHAHAHAHAHA
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA :D

Вставка видео:

URL 
Ссылка 

Поиск Видео

Top Видео

Top 100 >>>

Видео

Seo анализ сайта