Видео


MACJA LE TE LAHETKenge Per Kalamaj

Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 1,130,161
Добавлено: 3 года
Длительность: 2:47
Комментарии: 29

Тэги для этого Видео:  Найти больше видео в категории: "Music"
Видео загрузил: AlbanianImmigrant
Показать больше видео, загруженных AlbanianImmigrant


Похожие видео:

o sa keq o sa mir

Просмотров: 997093
per femije
Bubrrec
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 3345150
kenge per femije
qingji i vogel
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 1092649
O sa keq, o sa mire
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 695395
muzike per femie qinji i vogel pllum hajdari muzike per femie qinji i vogel pllum hajdari kenge per femije muzike per femije muzike per beba...
moj bubrrec
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 758467
KENGE PER FEMIJE - MACJA LE TE LAHET,MOJ BUBRREC,TRING ZILJA,NE TROPIK - LORENCI SAKO
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 1084192
LORENCI SAKO KAMERA FOTO & VIDEO MONTAGE DIVJAKE TEL: 069 3108 398 ATDHEU ANKIMI I GRENZES BILBILI DHE GJINKALLA...
bebi me te qeshuren me te bukur
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 905197
Bebi me i lezetshem :) like dhe koment ju lutem
O maçok,çamarrok - Kënge për fëmijë
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 335734
O maçok, çamarrok
Per femije Mesoni alfabetin e gjuhes shqipe
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 307784
Vizitoni faqen me lojera www.prestigj.com
Pellumb Hajdari - Qeni

Просмотров: 5922823
Pellumb Hajdari - Qeni
Pellumb Hajdari - Qingji
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 17113260
Në tropik - Kënge për fëmijë
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 334519
Ne tropik - Kënge për fëmijë
Majmunat Gajde.. Kalle Kalle By Dj Shock ...*2009*
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 584513
Silva Gunbardhi ft. Mandi ft. Dafi - Te ka lali shpirt (Official Video HD)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 42623198
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip Realizuar nga Max Production Music & Arrangement by : Alfred Sula Lyrics by: 2 Step Production by: AS...
Qumeshti Vita - KenGa
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 199343
Na Ndiqni Ne Facebook http://www.facebook.com/Original.Naldi
Hapa_Dollapa
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 849068
Kenge per femije, Kenge Shqip
MACJA LE TE LAHET
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 74011
Fëmia që të bën të qeshësh edhe kur pin ujë :)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 442067
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ --- http://www.facebook.com/dituritere ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Zone e lire - Rikthehet Ujku i Cerrikut, tashme i famshem! (20 qershor 2014)
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 72765
Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Arian Cani, cdo te premte 21:00 ne RTVKLAN & KLANHD
Dubai Qyteti i pabesueshem - Pjesa 3
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 258106
Dubai, qyteti ku bashkejetojnë 120 kultura të ndryshme, po thyen çdo tabu të arkitekturës duke vendosur rekorde marramendëse në lartesinë e...
Macja le të lahet - Këngë për fëmijë [HD]
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 168423
Mjau,mjau ,mjau mjau ,një maçok fytyrën lau gjyshja ime sa e pa do të bjer shi më tha po Petriti vllai im që di mirë çdo mësim i tha gjyshes po...
femija 4 vjec ca i ben baletit
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 297550
Lopa e Fatmirit
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Просмотров: 3570316
by www.Shkarko-Shlir.Do.Am
fshatari me facebook
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 413919
Na Vizitoni per me shume Video Humoristike ne HAJDENESER.COM
Kominoshe
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг 
Просмотров: 395708
http://vogelushet.blogspot.com/ kenge per femije

Комментарии:

Автор hoxha egzon (5 месяцев)
keng a bukur

Автор Sh M (1 год)
40 vjet me pare ne degjonim keto kenge kaq te natyrshme, kaq gazmore dhe me
ze te paster femijesh. Sot..... zoti na ruajt se asgje nuk eshte natyrale
por te gjithe te shgarravitur ne fytyre dhe te transformuar ne zerin qe
kompjuteri e ben si te duash Nostalgji per te bukuren sic e ka bere zoti.

Автор Bonna Karamano (2 года)
kenga eshte e mrekullueshme se me kujton femijerine...po vidio eshte
fantastike.....

Автор grei opingari (1 год)
nxirni gjera si kto se jane per te qeshur !

Автор Telemako Dilo (2 года)
HAHAHAHAHA how the cat flies

Автор edonhyseni (2 года)
shumm keng e bukur

Автор luljetar65 (1 год)
ew

Автор klea ismaili (2 года)
kenge per te qeshur

Автор sofiakafairyS (3 года)
hahaahha sa e papame XD

Автор Ema1ist (3 года)
shum bukur macja le te lahet??????????hahahaha

Автор allmuca florenc (1 год)
shum kenge e bukur dhe vidio gjithashtu

Автор genuon39 (1 год)
volla i ka rrxu qat beben

Автор lovemonster high (1 год)
Ooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkk

Автор Blerim Haziri (9 месяцев)
Hahahahaha Maja pe nguz djalin

Автор Fotis Gorasis (2 года)
U KENAQ VAJZA IME !!! FLM MESOJNE DHE KNG SHQIP KESHTU !!!!

Автор HASAN DERVISHI (2 года)
Edhe vidjua shum e perkryer

Автор mariakv100 (2 года)
hahahaha shum keng e mir

Автор dita nata (1 год)
mjau mjau,nje macok fytyren lau,,,,,,,,,,,

Автор Blerim Haziri (9 месяцев)
Maja Unfall

Автор mariakv100 (2 года)
kenga me e papar :D :P :)

Автор luljetar65 (1 год)
fsghffeww

Автор Cledio Kledio (1 год)
shume e bukur

Автор mariakv100 (2 года)
hahahaha

Автор Blerim Haziri (9 месяцев)
Macja

Автор genuon39 (1 год)
hahahhahhh macj u kap në luster

Автор orieli792010 (1 год)
iu

Автор Edison Damarja (6 месяцев)
Shum e bukur edhe video 

Автор hoxha egzon (6 месяцев)
hahahahahah eshete shume per te qeshur AHAHAHAHAHAHA
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA :D

Автор Edison Damarja (6 месяцев)


Вставка видео:

URL 
Ссылка 

Поиск Видео

Top Видео

Top 100 >>>

Видео

Seo анализ сайта